Įkraunama...
Įkraunama...

Origami

Labas vakaras smile.gif
Daug kas jau matyta, bet radau ir naujų lankstinių smile.gif
Toji naujiena, žinoma, atrodo įspūdingai, bet manau, jog čia ne iš vieno popieriaus lapo daryta, yra ir klijuotų detalių... gražu, bet tada ar ne geriau tiesiog karpyti ir tiek.. man origami didžiausią įspūdį palieka kai visa padaroma iš vieno vienintelio popieriaus lapo.. daug detalių, sudėtingos figūros, įvairiausios formos ir visa iš vieno vienintelio lapo smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Pritariu, kad iš vieno popieriaus lapo geriau lankstyti origamius, nes tiek daug paruošiamojo darbo nereikia, kaip pvz, išlankstyti daaaugybę mažų trikampėlių, kad galėtumei imtis darbo doh.gif O kaip jums tokie origamiai iš juostelių?:
http://picasaweb.goo...enyy008/qVYOMI#
vienas iš pvz:
user posted image
Atsakyti
jurvite blink.gif blink.gif čia liuks idėją pametėjai kalėdiniams burbulams thumbup.gif thumbup.gif

Aš pati kažkada dar mokykloje turėjau orgami knygą, tai lankstydavau iki negalėjimo visokius rėmelius, kaukes, burbulus ir t.t.t.t biggrin.gif
Atsakyti
Man pamačius tas schemas irgi pirma mintis buvo "kalėdiniai burbulai" thumbup.gif O paskiau skaitau, kad irmulia tą patį jau parašė lotuliukas.gif
Atsakyti
Na tos juostelės įdomios kaip lankstiniai smile.gif Rezultatas visai gražus smile.gif Kiek iš pradžių pasimečiau kol susigaudžiau su tomis schemomis, nes nesusekiau kokia tvarka ten jos sudėtos ;D Tokie lankstiniai praktiški ir galima tikrai rasti, kur panaudoti, kaip jau mergaitės minėjo, tarkim kalėdiniams burbulams smile.gif Bet kiek akį užmetusi pastebėjau lankstymo ten ne daug,daugiau tokio kaip ir pynimo ar pan smile.gif Bet įdomu ir gana gražu smile.gif Patiko 4u.gif
Atsakyti
Beje, iš tiesų tai man vieni įspūdingiausių yra šitie:
user posted image
user posted image
Galbūt jie jau buvo šitoje temoje.. smile.gif Labiau jau popieriaus glamžiniai nei lankstiniai, gal ir neitin miela tokį kur kambaryje pasidėti, bet technika žavi smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
kiek daug naujų ir naudingų temų atsirado... bigsmile.gif bigsmile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
gal kas dar ką gražaus radote? smile.gif
Atsakyti
merdėja šita mūsų temutė.. smile.gif
Atsakyti
Radau gerą origami blog'ą thumbup.gif

Dobrinhas

Keletas darbų iš šio blog'o bigsmile.gif

user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
kaip Grazu wub.gif

thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Tikrai gražu clap.gif thumbup.gif
Atsakyti