Įkraunama...
Įkraunama...

Margučių marginimas

QUOTE(ingelikei @ 2010 04 01, 11:38)
Pradedam!!!!  lotuliukas.gif
Marmuriniai raštai
Priemonės - įprasti dažomieji kiaušinių dažai (prekybos centruose pardavinėjami. Aš Cento parduotuvėj uz 69ct įsigijau  blush2.gif )
Iš tų dažų atskiruose indeliuose paruošti skirtingų spalvų KONCENTRUOTUS tirpalus (kaip košelę, kiek skysčiau). Paimti tokio dydžio popierinio rankšluosčio (manau, galima ir keliasluoksnio wc popieriaus) atraižą, kad į sulenktą perpus galėtumėte įvynioti kiaušinį. kyštelti ją po vandens srove, atsargiai nuspausti ir ištiesti ant polietilno plėvele dengto stalo. Pipete ties viduriu prilašinti įvairių spalvų dažų, ant viršaus užlašinti acto. ties viduriu dėti virtą kiaušinį ir kruopščiai suvynioti. Apraizgyti gumyte ir palikti valandai pastovėti.
Gaunasi isšties fantastiški kiaušinukai.  mokėčiau, perkelčiau foto sad.gif



Pasinaudojau Jusu patarimu ir va kas gavosi smile.gif

user posted image

tik as gumyte nevyniojau, o vyniojau i maistine plevele mirksiukas.gif
Atsakyti
O imanoma kaip nors, kad butu ant kiausinio dvi ar daugiau spalvu (nesvarbu, dazas ant lukstu ar vaskas) negramdant vasko?? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Radmile @ 2010 04 03, 17:23)
Pasinaudojau Jusu patarimu ir va kas gavosi  smile.gif

user posted image

tik as gumyte nevyniojau, o vyniojau i maistine plevele  mirksiukas.gif


KAIP GRAŽU.... wub.gif 4u.gif
Až jau siandien taip darysiu biggrin.gif
Atsakyti
Labai grazus visu nudazyti marguciai wub.gif .mes irgi va ka tik nudazem ax.gif http://img218.images.../dsc04470sz.jpg
Atsakyti
papasakosiu kaip margint su spalvotu vasku karta nudazius:va man sake kaip draugo mama vakar margino. atsiunte vakar foto , nu labai grazu..ir paprasciausciau nei kelis kart kisinet i dazus.zodziu nudazai kiausini dazais(o jei dedi du vienodos spalvos maisiukus vietoj vieno tai grazesne spalva gaunas). na ir margini kai izdziuna.VASKA PAKAITINT SAKE LABAI GERAI toje molineje kur is apacios svakute kaitina,o is virsaus ten pili skysti kvepianti ar pan, tai va ten vaska idedi. spalvota vaska padarai is TIKRO BICIU vasko ir spalvotu vaskiniu pestuku(pigiai jie ten lita du kainuoja),o i piestuka ikisi adatele siuvimo(kur galas kaip mazos vinutes,lyg burbuliukas ,panasus i vaseli.sito tai nezinau kaip atrodo). nu ir margini taip.paprasta ir smagu ir mazai terliones bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 03 29, 09:43)
O ziurekit kur jus gaunat spalvoto vasko? ax.gif



Na galima i pasidaryt spalvota vaska. biciu vasko (butinai) zvake (ar gabalus) sumaisyt su vaskinem spalvotom zvakutem:)
Papildyta:
QUOTE(Tokata @ 2009 04 11, 12:07)
Aš marginu kiek kitaip, pasitelkusi savo lakią vaizduotę ir dekupažo pagrindus smile.gif
Štai mano pirmas margutis - siuvenyras.
Reikia jį išpūsti, dekupažuoti, paskui priklijuoti virvelę, įdėti į jaukią pakuotę ir laukti vėlykų smile.gif
Vakar vakare pradeėau, per nakti džiuvo, šiandien ryte pabaigiau smile.gif
user posted image
Veliau priklijavau šiaudinę virvutę. DAbar kažkas panašaus į tai smile.gif
user posted image
Kita margučio puselė
user posted image



Supratau nieko kaip cia padaryt blink.gif Nors grazus marguciai
Atsakyti
Sveiki,
Čia mano bandymas dažyti vašku, dažė visa šeima, žinoma iki tobulumo toloka...tik aš dažau ,,žalius'' kiaušinius, paskui juos verdu kokioje noriu spalvoje,aš svogūnų lukštuose, beverdant vaškas nueina , išvirtus nuvalau vata suvilgyta aliejuje, vaško likučiai nusivalo ir gražiai blizga.

user posted image
Atsakyti
kaip nutirpdyti vaska orkaiteje?? ax.gif
nerandu kur parasyta..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emilyteaaa: 03 balandžio 2010 - 18:32
KOKIE SAUNUS VISU MARGUCIAI thumbup.gif DEJA MANE SIEMET DAZAI PAVEDE doh.gif
Atsakyti
QUOTE(emilyteaaa @ 2010 04 03, 19:31)
kaip nutirpdyti vaska orkaiteje??  ax.gif
nerandu kur parasyta..

dedi kiaušinius į orkaitę ir kaitini iki tol, kol vaškas pradeda tirpt. išimi su popierine servetėle ir nušluostai.
Atsakyti
QUOTE(Radmile @ 2010 04 03, 17:23)
Pasinaudojau Jusu patarimu ir va kas gavosi  smile.gif

user posted image

tik as gumyte nevyniojau, o vyniojau i maistine plevele  mirksiukas.gif



oj kaip fainai bigsmile.gif nerealiai grazus thumbup.gif gaila kad jau baigiau saviskius ir ispyliau visus dazus ax.gif

mums tokie siemet gavosi biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Radmile @ 2010 04 03, 17:23)
Pasinaudojau Jusu patarimu ir va kas gavosi  smile.gif

user posted image

tik as gumyte nevyniojau, o vyniojau i maistine plevele  mirksiukas.gif

as dariau panasei,ant medziagytes pripyliau sausu visokiu sp. dazu,susukau ir isviriau
taip dazyti tie juodi su ruzava biggrin.gif


user posted image

O Jusu ranku darbo marginti kiausiniai taj man kazkas neiveikiamo,nuostabus visu kiausinai marginti vasku,kai kurias foto galima naudot kaip atvirukus wub.gif
Atsakyti
Prisiskaiciau jusu patarimu ir patirciu, pritaikysiu savus gebejimus, tikiuosi siemet kiausiniai gausis visu ispudingiausi, nors kiekvienais metais iseina originalus smile.gif. As stengiuosi visais imanomais budais dazyti tik is naturaliu dazu, naudojant senas tradicijas, lukstus, zoleles, vaska ir jokiais budais jokiu laku.......

Jusu kiekvienu ispudingi ir zavus marguciai, man labai patiko smile.gif
Atsakyti