Įkraunama...
Įkraunama...

Margučių marginimas

QUOTE(liepa27 @ 2012 04 06, 22:06)
4u.gif sveiki,mes su penkiamete dukra bandysime vaskinem kreidelem marginti.
http://www.sintagma....2256CDA00399F17

bigsmile.gif va pats tinkamiausias budas ka iyra vaikuciu, manau situ ir pasinaudosiu,nes visi visad nori dazyti tuos kiausinius thumbup.gif
Atsakyti
Nenoriu gasdinti, bet pati sunerimau unsure.gif . Labiausiai megstu kiausinius marginti dazais medvilnei. Po to dar juos ir suvalgom. Tiesa dazai neprasiskverbia per luksta, bet vistiek neramu pasidare, nes tie dazai su anilinu doh.gif .
http://www.infochema...oductId=1000052
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2012 04 06, 22:50)
Nenoriu gasdinti, bet pati sunerimau unsure.gif . Labiausiai megstu kiausinius marginti dazais medvilnei. Po to dar juos ir suvalgom. Tiesa dazai neprasiskverbia per luksta, bet vistiek neramu pasidare, nes tie dazai su anilinu  doh.gif .
http://www.infochema...oductId=1000052

na as kad ir nepersigeria nenaudociau ne maisto dazu maisto produktam... nors ir nulupam ta luksta unsure.gif
Atsakyti
Kazkaip iprasti sie dazai nuo pat vaikystes, tai ir labai traukia doh.gif
Atsakyti
4u.gif as manau,kad svarbiau musu sveikata nei margucio ryskumas,taip,kad irgi nenaudociau dazu medvilnei ir is bobuciu turguj buteliukuose nerizikuociau dazu pirkt ax.gif
smile.gif ir bendrai net sveciuose pas anyta zadu savo nunesta marguti valgyt,bent jau zinau kuo daziau ir kiek laiko viriau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepa27: 07 balandžio 2012 - 12:19
aš šiais metais išbandžiau dažyti kiek kitaip smile.gif
i-neto platybėse aptikau būdą kaip dažyti kiaušinius naudojant spalvotą šilką ..., taigi kiek pritaikius tą būdą savo poreikiams , išbandžiau smile.gif
rezultatas ax.gif

user posted image

Atsakyti
Aliete, labai labai grazu 4u.gif 4u.gif
Skaiciau ir as apie si buda, bet man labai gaila naturalu silka taip gadinti... Taciau rezultatas ispudingas isties 4u.gif

Del dazu medvilnei, taigi del grozio tie marguciai - nebutina juos valgyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano margučiai jau nudažyti...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2012 04 07, 14:25)
Aliete, labai labai grazu 4u.gif  4u.gif
Skaiciau ir as apie si buda, bet man labai gaila naturalu silka taip gadinti...  Taciau rezultatas ispudingas isties 4u.gif


dėkui 4u.gif
kadangi kurdama papuošalus karts nuo karto kokio audeklo panaudoju , tai šilkų esu šiek tiek prikaupusi biggrin.gif , tai labai negailėjau biggrin.gif

kai paskaičiau , kad galima taip dažyti , pasidarė į domu pabandyti , ČIA nuoroda iš kur "sužvejojau", idėja ..., paskaičius, apmąsčius pati dariau kiek kitaip ,ČIA aprašymas kaip aš marginau šilku smile.gif

silsta , gražus žolinukai gavosi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2012 04 06, 22:50)
Nenoriu gasdinti, bet pati sunerimau unsure.gif . Labiausiai megstu kiausinius marginti dazais medvilnei. Po to dar juos ir suvalgom. Tiesa dazai neprasiskverbia per luksta, bet vistiek neramu pasidare, nes tie dazai su anilinu  doh.gif .
http://www.infochema...oductId=1000052

O tai čia dažai medvilnei? Tai jei drabužis medvilnis {ale sveikas} nudažytas dažais, turinčiais savyje anilino... jo skverbiasi per odą kaip supratau... ir niekur nebus parašyta, kad nuodysies kiekvieną dieną unsure.gif
O kiaušams aš nenaudočiau.

QUOTE(aliete @ 2012 04 07, 14:20)
aš šiais metais išbandžiau dažyti kiek kitaip  smile.gif
i-neto platybėse aptikau būdą kaip dažyti kiaušinius naudojant spalvotą šilką ..., taigi kiek pritaikius tą būdą savo poreikiams , išbandžiau smile.gif

Aš irgi varvinau seilę ax.gif bet suveikė pastabos ir sveikas protas, kad nežinom su kokiais dažais dažyti tie šilkai...

QUOTE(Whatever? @ 2012 04 07, 14:25)
Del dazu medvilnei, taigi del grozio tie marguciai - nebutina juos valgyti  mirksiukas.gif

Nu nežinau... kiaušą nudažyt ir paskiau išmest blink.gif

QUOTE(silsta @ 2012 04 07, 14:42)
Mano margučiai jau nudažyti...

Va čia tai šaunuoliai margučiai 4u.gif gražūs, sveikučiai ir ramu vaikams tokius paduot thumbup.gif
Papildyta:
O aš dažysiu su svogūnų lukštais, noriu dar su imbieru - kažin acto reik pilt? ir su kava, tai ten jau pilas actas? Paprotinkit prašau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulužė: 07 balandžio 2012 - 17:08
Mane irgi sugunde dazymas silku, tai paaukojau skarele ir va koki rezultata gavau smile.gif
user posted image
Atsakyti
Na kokie gražūs su šilku gaunasi... wub.gif
Atsakyti