Įkraunama...
Įkraunama...

Margučių marginimas

QUOTE(Novete @ 2013 03 27, 21:02)


Iš tavo klausimo supratau, jog jūs to vaško net nenuimat poto  g.gif  Bičių vaškas tinka, mes ir jį naudojom, palaikius ant kaitrios ugnies ilgiau jis sudega, tačiau labai prirūksta patalpa, tampa toks tamsiai rudas, net nežinau jei laikant ilgiau gal net ir juoda spalvą įgautų  smile.gif

Taip,as nenuvalau,kai pernai daziau tuo beveik juodu vasku,tai labai graziai gavosi,ryskus tokie tie ornamentai:)Na bandziau deginti ta vaska,tai po 40min. nelabai matesi,kad padeges butu ir pakeites norima linkme spalva,gal siek tiek.Nebesuduminsiu ir dazysiu koks yra:)
Atsakyti
Sveikos!
Šiandien aptikau labai įdomių patarimų, kaip originaliai išmarginti margučius. Labiausiai patiko metodas su senu kaklaraiščiu - nebūčiau pagalvojus, kad medžiagos raštą galima taip gražiai perkelti ant kiaušinio. Dalinuosi nuoroda smile.gif
http://www.zoombook....ius-kiausinius/
Atsakyti
QUOTE(Muminukė @ 2013 03 27, 12:47)
Sveikos, vajetus kiek cia groziu prisiziurejau  wub.gif

O atejau paklausti, gal kas patarsit kaip nudazyti kad butu su baltais zirneliais kaip mano avare kazkas panasaus smile.gif galvoju gal priklijuoti zirniuku pries dedant i dazus?  g.gif gal yra koks kitas budas? 4u.gif

Su ryžiais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2013 03 26, 21:19)
Radau straipsnį, kuris gal padės nors kiek...

Juodo vaško paslaptis"
Kiaušinius ji margina natūraliu vašku, kurio parūpina bičiuliai bitininkai. "Juodą spalvą vaškas įgauna kaitinamas. Kaitinti jį reikia ant labai mažos ugnies. Kad šiluma vienodai pasiskirstytų - aš ant dujinės viryklės uždedu ketinį sulūžusio lygintuvo padą. Ant jo sustatau metalinius indelius su vašku ir kaitinu kol pajuoduoja, maždaug vieną valandą. Nudažytus kiaušinius truputėlį pašildau mikrobangų krosnelėje, nes ant šaltų vaškas nelimpa, tačiau ir perkaitinti kiaušinių negalima. Ant karšto - vaškas labai liesis, linijos bus storos ir negražios", - neslepia marginimo vašku niuansų pokalbininkė... "

Šaltinis - http://www.ve.lt/nau...-rastais-41946/

..

visa gyvenima dazau kaiusinius su vasku, visada jis pas mene kaitinamas ant silpnos ugnies, vienu metu likutis keliaja i kitus metus karts nuo karto papildomas nauju vasku, bet jis man niekad nepajuoduoja....

pirma karta girdziu apie sildyma mikrobangeje blink.gif juk ten kiausiniai spregsta. teko jaunysteje ir virti su lukstu ir sildyti nuupta lotuliukas.gif vos kelios sekundes ir spreogimas doh.gif lotuliukas.gif kaip ten sildyti numargintus g.gif
as vaska nuimineju pasildzius kiausinius orkaiteje
Papildyta:
visus savo margucius kolekcionuoju nuotraukose rolleyes.gif http://s108.photobuc...962712777207565
Atsakyti
O čia maniškis šio vakaro pasikrapštymas. Jei rytoj dar marginsiu pas mamą, bus po Velykų antra porcija hihihi.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 30 kovo 2013 - 01:22
Kiek girdejau kad laikrasciu marginti nelabai sveika, juk persiduoda svinas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mystical @ 2013 03 26, 09:26)
• Geltona spalva – 1 puodelis ramunėlių, 1 šaukštelis acto, vandens.



Pvz. del geltonos spalvos isgaunamos is ciberzoles. Tai reikia pakaitinti kartu su kiausiniu t.y. pavirti? Ar uztenka tik palaikyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 30 kovo 2013 - 16:36
Ir mano šios dienos triūsas...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2013 03 30, 02:13)
O čia maniškis šio vakaro pasikrapštymas. Jei rytoj dar marginsiu pas mamą, bus po Velykų antra porcija hihihi.gif
user posted image



niekaip nesuprantu kaip taip jums pavyksta juos ismarginti. As tp meginau su adatele bet taip man tankiai gaunasi sad.gif o cia patepimai stambus linijos ilgos vientisos...
kur rasti technika, kame reples - ar specialus vaskas turi buti, ar adatele stora???
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2013 03 30, 18:36)
Pvz. del geltonos spalvos isgaunamos is ciberzoles. Tai reikia pakaitinti kartu su kiausiniu t.y. pavirti? Ar uztenka tik palaikyti?


Aš - virinau ir dar palaikiau tame virale.
Atsakyti
QUOTE(Kašaras @ 2013 03 30, 23:01)
niekaip nesuprantu kaip taip jums pavyksta juos ismarginti. As tp meginau su adatele bet taip man tankiai gaunasi sad.gif o cia patepimai stambus linijos ilgos vientisos...
kur rasti technika, kame reples - ar specialus vaskas turi buti, ar adatele stora???

35 metai praktikos turbut vienintele paslaptis. Jei Vilniuj - prasau i svecius, parodysiu viska. Mano 19 metu dukros marguciu jau nebegalima atskirti nuo maniskiu - 14 metu praktika duoda rezultata hihihi.gif
Rytoj idesiu antros marginimo serijos nuotrauka - dabar neturiu kaip isimti is fotoaparato.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 31 kovo 2013 - 13:37
user posted image

Nors jau gal ir nebe taip aktualu, bet radau temutę ir sakau parašysiu.

dažiau tik su svogūnų laiškais ir žolelėmis,skirtomis agurkų marinavimui biggrin.gif Įrišau į senas pėdkelnes,kad nereiktų vargt su skuduriukais ir siūlais. Verdant įžėriau juodosios arbatos.pabaigai dar paviriau įpylus vyšninių dažų,bet jei ir nebūčiau jų dėjusi,manau nė kiek ne prasčiau rudi kiaušiniai būt išėję.

Dar ruda spalva dažo ąžuolo žievė, tiesa, gal čia yra rašyta,kadjei tik virsit lukštus paprastai,neapvynioję kiaušinio, tai irgi bus rudas efektas,tik kiek šviesesnis nei ąžuolo žievės smile.gif

Su kitokiom spalvom neteko eksperimentuoti.

Dažnai dedu kruopų,kokių žolelių jei noriu rašto ant kiaušinio smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 31 kovo 2013 - 14:23