Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkų konservavimas

QUOTE(Nuk @ 2012 08 14, 10:41)
Dėkui atsakiusioms  4u.gif

nu vat, o išsirinkau receptą, kaip vieną populiariausių, ir žinok  doh.gif bet bandysiu daryti, tik gausis improvizacija. Norėjau nusipirkti prieskonių mišinio, nes neturiu savo žolių, bet kaip tyčia jiem buvo akcija ir lentyna buvo tuščia.

niekada jokių žolių nededu į uspakicho agurkus schmoll.gif kažkas ,,patiuningavo" receptą ir sakyčiau be reikalo, orig. recepte jokių žolių ir lapų nebuvo....juk jie skirti rauginimui šiaip. Aš tik šiek tiek prieskonių mišinio ir česnako skiltelę dedu:ax:

kodėl jums guminiai agurkai gaunasi g.gif gal čia turi įtakos kiek laiko pastovėję nuskinti marinuojami g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaisa: 14 rugpjūčio 2012 - 10:32
pasidariau ir as uspaskicho siemet ax.gif dejau konservavimo misini. tik uzpylinejau kaip visada pagal save ax.gif Pirma kart verdanciu vandeniu ir arbatinio, po10 min nupylus, uzpyliau uspaschio marinatu ir uzsukau , apverciau ir uzklojau .

Kolkas atrodo graziai g.gif ar skanus bus g.gif suzinosim veliau
Atsakyti
QUOTE(kaisa @ 2012 08 14, 10:30)
niekada jokių žolių nededu į uspakicho agurkus schmoll.gif kažkas ,,patiuningavo" receptą ir sakyčiau be reikalo, orig. recepte jokių žolių ir lapų nebuvo....juk jie skirti rauginimui šiaip. Aš tik šiek tiek prieskonių mišinio ir česnako skiltelę dedu:ax:

viskas aišku. Tuomet einu bandyti be žolių daryti, bus matyt, kas gausis
Atsakyti
visa laik marinuojant dedu:visniu,juodu serbentu lapus,krapu seklu,cesnaka,lauro lapeli,kvapniuju pipiru,juodu.Na ir aisku cukru,acta,druskos..
man taip skaniau.O guminiai...?daug nuo ko priklauso.Pagal mociute ir anyta,kuriuos pagyvenusios su patirtim smile.gif sako ir nuo vasaros priklauso,karsta ar ne,jei karsta,tai ilgiau vandeni mirkiti agurkus reikia.Kokia agurku rusys...As jei sterelizuoju puode,man visalaik guminiai buna,nes per ilgai sterelizuoju,nemoku laika apskaiciuot.Todel,nors dauguma sako,kad terliones daug,as uzpilu marinadu ,palaikau pusvalandi,nupilu,uzkaitinu,vel uzpilu ir uzsuku,per nakt po kaldra.Bute tamsiam kambariuke,o puikiausiai per ziema issilaiko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nanita: 14 rugpjūčio 2012 - 11:01
Sveikutės , gal kuri bandėte praugusius nuluptus ir be sėklyčių agurkus marinuoti su garstyčių košele , šovė mintis , bet gal jūs patartumėt , mišrainių nenoriu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2012 08 14, 12:00)
visa laik marinuojant dedu:visniu,juodu serbentu lapus,krapu seklu,cesnaka,lauro lapeli,kvapniuju pipiru,juodu.Na ir aisku cukru,acta,druskos..
man taip skaniau.O guminiai...?daug nuo ko priklauso.Pagal mociute ir anyta,kuriuos pagyvenusios su patirtim smile.gif sako ir nuo vasaros priklauso,karsta ar ne,jei karsta,tai ilgiau vandeni mirkiti agurkus reikia.Kokia agurku rusys...As jei sterelizuoju puode,man visalaik guminiai buna,nes per ilgai sterelizuoju,nemoku laika apskaiciuot.Todel,nors dauguma sako,kad terliones daug,as uzpilu marinadu ,palaikau pusvalandi,nupilu,uzkaitinu,vel uzpilu ir uzsuku,per nakt po kaldra.Bute tamsiam kambariuke,o puikiausiai per ziema issilaiko smile.gif


man kazkaip zymiai greiciau su uzpilinejimais ( pirma karta is arbatinio vanduo, tuo laiku issiverdu marinata. vandenuka nupilu, marinatu uzpilu... agurkai stiklainyje net ataust ir suprast kas vyksta nespeja thumbup.gif o nupilt marinata, ji kaitint, ... o agurkai tai vesta per ta laika g.gif ir laiko ilgiau uztrunka.

man sunkiausia agurku marinavime nuplaut kruopsciai svaruteliai agurkus, visa kita vyksta labai greitai smile.gif
Atsakyti
Vienas draugas man pasake recepta kur nenaudojamas actas, dariau viena karta, issproginejo visi stiklainiai, dariau antrakart, dejau daugiau druskos, puse sprogo, puse dar laikosi, idomu, ar dar ilgai laikysis. Kazin, ar imanoma agurkus ziemai pastatyt be acto? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2012 08 14, 13:38)
man kazkaip zymiai greiciau su uzpilinejimais ( pirma karta is arbatinio vanduo, tuo laiku issiverdu marinata. vandenuka nupilu, marinatu uzpilu... agurkai stiklainyje net ataust ir suprast kas vyksta nespeja thumbup.gif  o nupilt marinata, ji kaitint, ... o agurkai tai vesta per ta laika  g.gif  ir laiko ilgiau uztrunka.

man sunkiausia agurku marinavime nuplaut kruopsciai svaruteliai agurkus, visa kita vyksta labai greitai smile.gif

jus taip darote smile.gif o as verdu marinada,juo uzpiltu agurkus,jau paruostus stiklainiuose,pusv stovi(kaip man atrodo,per ta laika agurkai pritraukia prieskoniu kvapus rolleyes.gif )nupillu,uzkaitinu,kadangi marinadas pilnai neatvesta per 30min.Greitai ikaista smile.gif
O su plovimu drinks_cheers.gif doh.gif as MB ir sunu kvieciu i pagalba biggrin.gif ranku kita diena nejauciu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nanita: 14 rugpjūčio 2012 - 13:47
QUOTE(Nanita @ 2012 08 14, 15:46)
jus taip darote smile.gif o as verdu marinada,juo uzpiltu agurkus,jau paruostus stiklainiuose,pusv stovi(kaip man atrodo,per ta laika agurkai pritraukia prieskoniu kvapus rolleyes.gif )nupillu,uzkaitinu,kadangi marinadas pilnai neatvesta per 30min.Greitai ikaista smile.gif
O su plovimu drinks_cheers.gif  doh.gif as MB ir sunu kvieciu i pagalba biggrin.gif ranku kita diena nejauciu smile.gif

Man su nupylinėjimais atrodo ilga pasaka. smile.gif Vartai tą karštą sloviką... smile.gif O ar atlaikys neaišku. Aš pasterizuoju, kol agurkai pakeičia spalvą. Išsilaiko 100 %.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte33: 14 rugpjūčio 2012 - 13:58
QUOTE(Lusasita @ 2012 08 14, 11:37)
pasidariau ir as uspaskicho siemet  ax.gif  dejau konservavimo misini. tik uzpylinejau kaip visada pagal save ax.gif  Pirma  kart verdanciu vandeniu ir arbatinio, po10 min nupylus, uzpyliau uspaschio marinatu ir uzsukau , apverciau ir uzklojau .

Kolkas atrodo graziai  g.gif  ar skanus bus  g.gif  suzinosim veliau


Ir aš taip darau.

Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2012 08 14, 14:57)
Man su nupylinėjimais atrodo ilga pasaka. smile.gif Vartai tą karštą sloviką... smile.gif O ar atlaikys neaišku. Aš pasterizuoju, kol agurkai pakeičia spalvą. Išsilaiko 100 %.

taip,tikiu,kad taip paprasciau smile.gif Bet kiek kartu bandziau,man visa laik agurkai kaip guma,ypac odele,kaip kramtoske biggrin.gif nes per ilgai laikau...As nesuprantu,nuo kada reikia laika skaiciuoti doh.gif Mama sako,kai is po ranksluoscio matysi burbuliukus,nieko as nematau mastau.gif Tai jau geriau savo,patikrintu budu darysiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nanita: 14 rugpjūčio 2012 - 14:08
QUOTE(saulyte33 @ 2012 08 14, 14:57)
Man su nupylinėjimais atrodo ilga pasaka. smile.gif Vartai tą karštą sloviką... smile.gif O ar atlaikys neaišku. Aš pasterizuoju, kol agurkai pakeičia spalvą. Išsilaiko 100 %.


Ar būtinai reikia pasterizuoti? man užtenka blanširavimo. Visuomet taip darau ir visuomet būna gerai mirksiukas.gif
Atsakyti