Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkų konservavimas

QUOTE(Retisa @ 2013 07 12, 07:11)
Su pomidorų padažu dariau pagal šitą receptą, pernai labai visiem patiko. receptas iš SM, gal net iš šitos temos deja autoriaus neužfiksavau...  blush2.gif
Sudėtinės dalys:
• Agurkai, 5 kilogramai
• Pomidorų padažas(geresnis), 500 gramų
• Česnakai, 300 gramų
• Aliejus, 200 gramų
• Actas, 200 gramų
• Cukrus, 200 gramų
• Druska, 2 šaukštai
Gaminimas:
Supjaustytus agurkus į dubenį, įpilkite aliejaus, acto, pomidorų padažo, įdekite cukraus ir druskos. Nuo užvirinimo pradžios 5 min., tada įdekite supjaustytą česnaką ir dar 2-3 min. Karštus dėkite į stiklainius ir užsukite.

Gal kas gali parasyti, kaip agurkus pjaustyti? g.gif
Atsakyti
gal kuri turit marinuotu agurku recepta su raudonaisiais serbentais? girdejau,kad skanus,tik paragaut neteko,norisi siemet paciai isbandyti 4u.gif
Atsakyti
esu sviezia seimininke biggrin.gif ir sposu pridariau doh.gif uzpyliau agurkus vakar saltu vandieniu, kad jie sukietetu, o siandien turejau islekti ir palikau juos vandeni, atejus ziuriu kad putu atsirado verysad.gif norejau marinuoti, tai dabar man juos mesti lauk, ar dar galiu uzraugti? Butu mest gaila, nes buvau atrinkus mazuciukus marinavimui doh.gif
Atsakyti
Yra receptu.kur pirma reikia parauginti,o po to juos koncervuoti.Paieskojus tikrai rastum receptu.Gal taip darant ir nenusautu.Sekmes!
Atsakyti
QUOTE(Džigė @ 2013 07 15, 16:24)
esu sviezia seimininke biggrin.gif ir sposu pridariau  doh.gif  uzpyliau agurkus vakar saltu vandieniu, kad jie sukietetu, o siandien turejau islekti ir palikau juos vandeni, atejus ziuriu kad putu atsirado  verysad.gif  norejau marinuoti, tai dabar man juos mesti lauk, ar dar galiu uzraugti? Butu mest gaila, nes buvau atrinkus mazuciukus marinavimui  doh.gif

Tikrai raugink,saukstas geras drusko litrui vandens,paskui zoles ismesk ir tuo pačiu rasalu uzpilk du kartus. Kam kam,o baltai misrainei pats tas.Tris dienas rauginu ,iki konservavimo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2013 07 15, 21:53)
Tikrai raugink,saukstas geras drusko litrui vandens,paskui zoles ismesk ir tuo pačiu rasalu uzpilk du kartus. Kam kam,o baltai misrainei pats tas.Tris dienas rauginu ,iki konservavimo ax.gif


tai tris dienas rauginti, o paskiau nukosti ta rasala uzvirinti ir dar kart nukosti uzvirinti ir uzsandarinti? Ar taip supratau? Labai megstam rugscius ar tokie ir gautusi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Džigė @ 2013 07 15, 20:04)
tai tris dienas rauginti, o paskiau nukosti ta rasala  uzvirinti ir dar kart nukosti uzvirinti ir  uzsandarinti? Ar taip supratau? Labai megstam rugscius ar tokie ir gautusi? smile.gif

Tikrai taip. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2013 07 15, 20:53)
Tikrai raugink,saukstas geras drusko litrui vandens,paskui zoles ismesk ir tuo pačiu rasalu uzpilk du kartus. Kam kam,o baltai misrainei pats tas.Tris dienas rauginu ,iki konservavimo ax.gif

Tinginė aš šitoj vietoj, nenupylinėju ir nelaikau tris dienas. Sudedu nuplautus agurkus, žoles, užpilu ir į rūsį. Nemanau, kad kitokie gaunasi mirksiukas.gif Šiandien išbandžiau agurkų raugimui dar vieną papildomą žolę - šalaviją, sako labai gerą skonį ir traškumą duoda. Matysim kas čia gausis.
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2013 07 15, 22:05)
Tinginė aš šitoj vietoj, nenupylinėju ir nelaikau tris dienas. Sudedu nuplautus agurkus, žoles, užpilu ir į rūsį. Nemanau, kad kitokie gaunasi  mirksiukas.gif Šiandien išbandžiau agurkų raugimui dar vieną papildomą žolę - šalaviją, sako labai gerą skonį ir traškumą duoda. Matysim kas čia gausis.


Kai turit vėsų rūsį, tai liux tokie tikri rauginti thumbup.gif
Pas mane nėr tokios vietos namie, tai tenka kitaip žaisti ax.gif Bandysiu šiemet taip pavekuot bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2013 07 15, 22:38)
Tikrai taip. 4u.gif


labai jums aciu 4u.gif smile.gif

o jei juos ilgiau parauginti ir paskiau uzpilti karstu rasalu tiktu?
Atsakyti
QUOTE(jutata @ 2013 07 15, 13:59)
Gal kas gali parasyti, kaip agurkus pjaustyti? g.gif


aš pjaustau maždaug centimetro storio riekutėmins, jei agurkai stori, tai perpjaunu agurką dar išilgai, o paskui riekutėmis.
Atsakyti
Gal kas gali patart ax.gif šituose reikaluose nelabai žinau dar ka...šeštadienį skinti agurkai tik šiandien galiu kažka su jais daryt, bet agurkai jau pavyte ar dar galiu marinuot ar geriau jau rauginti? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paprika4: 16 liepos 2013 - 13:24