Įkraunama...
Įkraunama...

Aplinkos tvarkymas

QUOTE(Silent night @ 2010 08 02, 17:29)
Į stiebą su švirkštu suleisk 10-15 ml raundapo arba natrio šarmo
(neskiesto, koncentratas turi būti)

Ačiū, tik kad to stiebo nėra, aš tą vijoklį praeitais metais iškirtau, dabar tokie jauni kaip krūmeliai atauga ir vėl stiebiasi ant namo, šaknys taip išsikerojusios, kad išrauti neįmanoma.
Ir dar - gal kas patars, kaip naikinti likusius kelmus išpjovus senas vyšnias ir krūmus?
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2010 08 03, 07:52)
Ir dar - gal kas patars, kaip naikinti likusius kelmus išpjovus senas vyšnias ir krūmus?

Sukurkit gera lauziuka ant tu kelmu
Atsakyti
QUOTE(serzas @ 2010 08 03, 14:50)
Sukurkit gera lauziuka ant tu kelmu

Nu ne gal biggrin.gif arti namo tie kelmai
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2010 08 03, 08:52)
Ačiū, tik kad to stiebo nėra, aš tą vijoklį praeitais metais iškirtau, dabar tokie jauni kaip krūmeliai atauga ir vėl stiebiasi ant namo, šaknys taip išsikerojusios, kad išrauti neįmanoma.
Ir dar - gal kas patars, kaip naikinti likusius kelmus išpjovus senas vyšnias ir krūmus?

Purškite ataugas su rondapu, reikės bent keletą kartų, prieš purškimą dar patręškite, užtruks, bet ilgainiui išnyks, išbandyta thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas zino kaip isnaikinti darzinius krienus,turiu visa kupeta,isimete dabar ir i rozyna.Gal kuo purkst ?Ar cia misija neimanoma? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Godute @ 2010 08 04, 18:13)
Gal kas zino kaip isnaikinti darzinius krienus,turiu visa kupeta,isimete dabar ir i rozyna.Gal kuo purkst ?Ar cia misija neimanoma? doh.gif

Pradek juos kasti ir pardavineti, atrodys kad ju visai niekur nera thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(serzas @ 2010 08 04, 23:13)
Pradek juos kasti ir pardavineti, atrodys kad ju visai niekur nera  thumbup.gif

Po kasimo ju atzelia dvigubai daugiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal kas patars 4u.gif Norime gražios gyvatvorės šalia namo tvoros (kad būtų daugiau privatumo nuo kaimynų) blush2.gif wub.gif Bet nenorime TUJŲ, nes jos vaikams sukelia alergiją ir šalia jų, kiek žinau, kiti augalai neauga verysad.gif Tik fainai, kad TUJOS ir žiemą žalios wub.gif Gal yra koks kitas panašus dekoratyvinis augalas, kuris labiau draugautų su aplinka? hihihi.gif Būsiu dėkinga už pagalbą 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
gal kadagys, bas draugus sodyboj senoj visa kadagiu gyvatvore sako labai ora grynina, tik sunkiai prigyja is man regis salnu biski bijo, o kai iauga tai thumbup.gif ir zaliuoja istisus metus.
Atsakyti
Aciu zydrunyte 4u.gif Idomu būtų pamatyti kaip atrodo kadagio gyvatvore, nes neisivaizduoju smile.gif Reikes kur paieskoti. O del oro gryninimo, tai fainai butu bigsmile.gif Nes tujos tai turi savotiska kvapa, kuris man nelabai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Soledad @ 2010 08 09, 23:20)
Aciu zydrunyte  4u.gif Idomu būtų pamatyti kaip atrodo kadagio gyvatvore, nes neisivaizduoju  smile.gif Reikes kur paieskoti. O del oro gryninimo, tai fainai butu bigsmile.gif Nes tujos tai turi savotiska kvapa, kuris man nelabai  unsure.gif

siaip jei is tolo tai atrodo kaip ir tujos auga kolona i virsu(as cia kalbu apie paprastus kadagius is misko), juos karpai ir taip formuoji tokia gyvatvore kokia nori. Yra ir ivairiu rusiu jau skiepytu kadagiu, jie tokie dygus truputuka, jei nezadi trintis palei tvora tai manau thumbup.gif kaimynams t.p. biggrin.gif
nu kai busiu pas juos gal nufotkinsiu ir idesiu cia mirksiukas.gif
Atsakyti
Prašau patarimo, ką geriau sodinti prie laiptų, norisi uždengti laiptų kampą, be to, palikau siaura ruoželį palei kitą laiptų pamatą, ten koks 30 cm plocio, ne daugiau... Reikia kažkokių aukštesnių augalų - labai noriu daugiamečių. Dar nesu susidraugavusi su augmenija ir daržininkyste - vos skiriu braškę nuo pomidoro.. smile.gif Prašau pagalbos.
Atsakyti