Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienio šventimas Kaune

Kur galima idomiai atsvesti 10 gimtadieni? Ziema, namuose vietos nedaug, zaidimu kambariams vaikai per dideli, boulingas pabodes....Gal turit kokiu ideju?
Atsakyti
Cia visur akcentuojama vaiku zaidimo kamrbariai ir programos jiems, o gal kas uzmate kur galima rasti kokia kavine ar restorana kuriame suauge galetu ramiai pietauti o vaikai salia zaistu jiems skirtame nedideliame kampelyje ir dar kad pasaliniai butu kazkaip izoliuoti g.gif Man toks sunkus atvejis cia butu doh.gif Galvociau kad geriasia butu nedidele kavinuke su vaiku kampeliu ir pilnai uzsisakyti ja visa ax.gif Gal esate ka uzmate tinkamo?
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2011 01 04, 14:29)
Cia visur akcentuojama vaiku zaidimo kamrbariai ir programos jiems, o gal kas uzmate kur galima rasti kokia kavine ar restorana kuriame suauge galetu ramiai pietauti o vaikai salia zaistu jiems skirtame nedideliame kampelyje ir dar kad pasaliniai butu kazkaip izoliuoti  g.gif Man toks sunkus atvejis cia butu  doh.gif Galvociau kad geriasia butu nedidele kavinuke su vaiku kampeliu ir pilnai uzsisakyti ja visa  ax.gif Gal esate ka uzmate tinkamo?

Taip kad uzdaryti kavine kur yra vaiku kambarys nezinau schmoll.gif Bet silainiu berneliu uzeigoj yra atskira patalpa kur galima ir teveliams pasedeti ir vaiku kambarys, bet ten gali vykti ne vienas gimtadienis ax.gif Ir dar fainas vaiku kambarys yra bajorkiemi autostradoje, ten irgi gali ir tevai sedeti ir vaikai zaisti, bet irgi gali buti svetimu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2011 01 04, 14:29)
Cia visur akcentuojama vaiku zaidimo kamrbariai ir programos jiems, o gal kas uzmate kur galima rasti kokia kavine ar restorana kuriame suauge galetu ramiai pietauti o vaikai salia zaistu jiems skirtame nedideliame kampelyje ir dar kad pasaliniai butu kazkaip izoliuoti  g.gif Man toks sunkus atvejis cia butu  doh.gif Galvociau kad geriasia butu nedidele kavinuke su vaiku kampeliu ir pilnai uzsisakyti ja visa  ax.gif Gal esate ka uzmate tinkamo?

as galvoju apie Bajorkiemy blush2.gif ax.gif
gal turite atsiliepimu?
sekmadieniais 1val.nemokamai vaikus linksmina drakoniukas. bigsmile.gif
Atsakyti
Įlindau pašniukštinėti kas naujo Kaune žaidimų kambarių srityje... kaip matau nieko ypatingo... smile.gif jaučiu teks eilinį kartą užsakinėti Mikę...

gal kam pravers mūsų patirtis:

Kadaise svesdavom gimtadieni Megiuke, bet man nepatiko tai, kad šventi bendroje erdvėje su kitais vaikais... savaitgaliais ten krūvos vaikų... koks nors pusiau paauglys įlindęs į laipynes/čiuožyklas terorizuoja vaikus... burbuluose irgi negali paleisti, nes būtinai kas nors užsoks... aišku gal man toks įspūdis buvo todėl, kad ten šventėm pirmuosius gimtadienius...
vėliau atradom Mikę Pukuotuką Mole... ten šventėm jau nežinau kiek gimtadienių... (per 2 vaikus) pliusai: visas kambarys uždaromas, yra kampas tėvams atsisėsti, pakankamai užsiėmimų ir be personažo (didelė laipynė, batutas, čiuožykla, burbulai ir t.t.). Man labai patiko personažai... kiek kartų buvom, tiek neturiu priekaištų (matėm piratę, princesę, pepę)... Piratė thumbup.gif kaina palyginus su kitais irgi normali. kambario nuoma porai valandų 150 Lt + personažas (jei nori) 50 Lt. maistą, gėrimus nešiesi savo... Mano akiai ideali vieta. kas nori žaidžia su personažu, kas nori dūksta individualiai (iš asmeninės patirties, iki 3-4 metų neverta samdyti personažo. netgi jei dauguma svečių iki 4 metų, tai sakyčiau irgi neverta...).
esam buvę svečiuose Pramonės maximos Mauglyje, tai minusai tokie, kad gimtadieninkam uždaro pusę kambario, bet batutas lieka kitoje pusėje... vaikai vistiek landžioja pirmyn atgal. personažai tikrai nesulyginami su Molo...
dar esam buvę svečiuose Stebuklų šalyje, tai ten labai patiko personažas. Gimtadienyje buvo Kaubojus thumbup.gif ypač berniukams. ir sakyčiau ne patiems mažiausiems. Pats kambarys labiau kaip darželis. tiesa, yra laipiojimo siena, šioks toks burbulų baseinas... bet kokiems šešamečiams berniukams thumbup.gif
Atsakyti
Dar yra Kaune "Boružėlių pieva", uždara erdvė, ne prekybos centre...
Papildyta:
Ką tik paskaičiau vienos mamytės pasipiktinimą dėl kainų - visur jos labai panašios, tik vienur už patį kambarį imą mažiau, kitur kiek daugiau, vienur leidžia neštis viską savo, kitur ne, renkamės juk kiekvienas pagal save... Yra kur ir kava, arbata tėvelius vaišina...
Atsakyti
Planuoju ir as savo maziaus gimtadieni.
Is jusu atsiliepimu labiausiai linkstu uzsisakyti Mole Mikes Pukuotuko kambari. Arciausiai mums Mega, bet nepatinka man ten, nes bendra patalpa su visais vaikais, dickiai skriaudzia mazuosius, tu svetimu vaiku daug, triuksmas didziulis schmoll.gif
Atsakyti
Stai ir as galiu pasidalinti patirtim, paskaitinejus anksciau Jusu atsiliepimus visgi nusprendem isbandyti "Boruzeliu pieva" nu tikrai likau patenkinta. Pirma tai patiko uzdara erdve, jokiu pasaliniu, tai nereikejo nei daboti kad vaikas kur prie kito stalo nepabegtu, nei sakykim savo daiktus saugoti, uzsiemimu uzteko visiems ir maziems ( jubiljatui buvo 2 metukai tai dauguma ir sveciu tokio pat amziaus) ir mokyklinukams. visokiausiu masinyciu, arkliuku, zaisliuku maziesems, bei zaidimu ir kitu atrakciju didesems. Kaina atsiperka vien del to kad neskaiciuojama uz svieciu sk. kaip Megiuke, visas vaisias gali atsinesti, yra staliukas prie kurio mamos galejo atsigerti kavos ar arbatos kuria pavaisino tikrai labai miela administratore. Istikruju administratore tikrai labai miela mergina, pries uzsakant viska aprode viska papasakojo, kai atvaziavom tai uzsieme su vaiku kol mama vaises is masinos nesiojo smile.gif, padejo viska suserviruoti. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Tai gi likom patenkinti tirkai!!!
Atsakyti
Beja stai ka tik grizom is draugo gimtadienio Megiuke, balaganas ir tiek, nu su mazais vaikais tikrai neapsimoka ten svesti, nu arba nebent ne savaitgali kai ne tiek daug zmoniu
Atsakyti
Laba diena 4u.gif gal kas sventete vaiko gimtadieni naujame MC`donalde, Kaune? Labai budu idomu suzinoti kokie atsiliepimai ir ar vaikams patiko cool.gif
Atsakyti
Si sestadieni sventeme savo dvyniu gimtadieni vaiku kambary EMUKAS, super patiko, visiskai atskira erdve, prieinamos kainos, biggrin.gif , buvom pasikviete PIRATE, kad mergaite puikiai uzima vaikus, sudeliojus visa valanda kaip uzimti vaikus, zaidimai, estafetes ir t.t., patariu visiem pabandykit, mes likom labai patenkinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laimadr @ 2011 03 25, 12:03)
Laba diena  4u.gif gal kas sventete vaiko gimtadieni naujame MC`donalde, Kaune? Labai budu idomu suzinoti kokie atsiliepimai ir ar vaikams patiko  cool.gif

mes sventem draugo gimtadieni ten. mano beveik keturmeciui labai patiko, sake ir as noriu ten biggrin.gif, nors realiai ten turbut idomiausia vaikams nuo 5-6 metu. Tad mes siais metais dar zaidimu kambaryje gimtadieni svesim;)
Atsakyti