Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienio šventimas Kaune

O mums patiko Vaiku pily... tikrai vaikai turejo ka veikti, ir naujai irengta, nenudrengta... ir zaislai grazus, kokybiski.
Tiesa, susiraukus darbuotoja sedejo i kompa ilindus visa laika, doh.gif , taciau mums leido pasibuti ilgiau be jokio papildomo mokescio... thumbup.gif
neseniai buvom Mauglyje, maximoj pramones pr... nu nejauku ten. vaikams rupejo tik batutas...





QUOTE(nerara @ 2012 05 31, 20:36)
Prie Kauno marių - Girionyse yra superinės poilsiavietės su sūpynėmis ir čiuožyklomis  thumbup.gif
Na ką  g.gif , apsilankiau Vaikų pily, na nieko ten įspūdingo, realiai tai net nėra vaikams ką veikti - tik mėtyti kamuoliukus iš baseino. Čiuožykla  doh.gif - iki pirmos rimtos traumos  doh.gif , beveik visi vaikai čiuožia ir pabaigoj krinta ant nosies, nes ji yra tikrai perstati tokiems pypliams. Na man nepatiko  schmoll.gif  tas kambarys - nemalonesnės darbuotojus dar nesu mačiusi  doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RoxAda: 31 gegužės 2012 - 21:03
o gal kas esate šventę Macdonalde?
Atsakyti
QUOTE(muuuse @ 2012 06 03, 19:15)
o gal kas esate šventę Macdonalde?


Va va ir man idomu biggrin.gif nes arteja sunaus 10 metų jubiliejus, tai nelabai issirenkam kur svesti (bus tik keli draugai ir keli suauge) gal kas galetu pasidalinti savo patirtimi. Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(muuuse @ 2012 06 03, 19:15)
o gal kas esate šventę Macdonalde?

Mes esam dalyvave gimtadienyje macdonalde prie urmo bazes, tai ten visai smagu, yra atskiras kambarys vaikams, ta mergina kuri vaikus dazo ir su jais uzsiima labai maloni, yra dar ten krepsinis padarytas, na tik aisku tas maistas man ten baisus, bet vaikams patinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(muuuse @ 2012 06 03, 20:15)
o gal kas esate šventę Macdonalde?

Esam net kelis kartus ten buvę kaip svečiai, savo vaiko gimtadienio ten niekada nedaryčiau schmoll.gif , reikia visą maistą pirkt iš jų - net ir tortą, o jų tortas tai ledų tortas, tai kai šventėm gruodžio mėn, tai jo niekas nevalgė.

Po dviejų sav. mano sūnaus 9 gimtadienis, labai norėjo jis švęsti jį Megoje - Lazerių erdvėje, bet atkalbėjau jį nes realiai tai labai brangu 380lt be maisto, o jei dar norėtume picų tai dar +160lt ir dalis svečių negalėtų dalyvauti nes per maži. Tuomet nusprendėm švęsti namuose ir išsinuomoti batutą, bet per jo gimtadienį pastoviai lyja doh.gif , o šiandien pasitaikė puiki akcija tai nupirkau kuponus ir vis tik gimtadienis bus Boulingo alėjoj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(darbininke @ 2012 05 30, 16:21)
O as norejau issakyti kita nuomone apie Vaikystes miesta ax.gif
Tikrai puikus, labai graziai irengtas vaiku kambarys, bet...
Sventeme mes ten ne viena gimtadieni, bet paskutiniame savininkes pasisakymai ir nurodymai "pranoko" pagarbos ribas doh.gif

Kadangi mes ten nereti svečiai būdavom, tai pastebėjau, kad savininkai pervargę g.gif Iš pradžių, kai atsidarė kambarys, jų veiduose būdavo tik džiaugsmas ir entuziazmas, bet tikriausiai išseko... Aišku, tai nepateisinimas tokiam elgesiui, ypatingai, kai vyksta vaikų šventė...
Bet, užtat saugumo ten daugiau dabar - uždeda vartelius prie laiptų, todėl nereikia sekti kiekvieno mažesnio vaiko žingsnio. Tik ta čiuožykla tai tikrai tragedija kažkokia - dar nerteko matyti tokios greitaeigės doh.gif Bet dabar vis įspėja, kad prieš čiuožiant pagalvės būtų padėtos, nes kitaip traumų tikrai sunku išvengti.
Bet šiaip man kol kas Kaune jis pats pačiausias žaidimų kambarys - su skania kava ir jaukia aplinka rolleyes.gif
QUOTE(nerara @ 2012 06 04, 15:23)
Esam net kelis kartus ten buvę kaip svečiai, savo vaiko gimtadienio ten niekada nedaryčiau  schmoll.gif , reikia visą maistą pirkt iš jų - net ir tortą, o jų tortas tai ledų tortas, tai kai šventėm gruodžio mėn, tai jo niekas nevalgė.

Mes šventėm sūnėno gimtadienį (4metai), tai vaikams patiko (jau vien maistas biggrin.gif ), aš saviškio gal irgi nedaryčiau, nes, kaip vyras sako, jau čia pirmas žingsnis vaiko pratinimo prie nesveiko maisto ax.gif Aš nematau tame didelės bėdos, jei tai kartą metuose blush2.gif
O aš nusprendžiau nuomoti batutą kitam šeštadieniui, vaiko antram gimtadieniui. Kadangi nusprendėm šiais metais daryti minimalią šventę namuose, manau, kad bus puiki pramoga ax.gif
Atsakyti
Vienas iš įdomesnių ir netradicinių variantų atšvęsti savo gimtadienį: http://www.septintas...ybos-vii-forte/

Subalansuota berniukams, tačiau puikiai tinka ir mergaitėms. lotuliukas.gif
Šventėme mano pusseserės gimtadienį čia, ėjau paskui vaikus ir fotografavau šventę, tai net pati susidomėjau, kaip jie ten to lobio ieško... Labai įdomi vieta, tinka 'paslapčių mylėtojams'. Tris valandas instruktorės visiškai užsiima su vaikais, tik tame tarpe reikia skirti kokias 20 min. vaišėms (palakstę lauke vaikai dažniausiai mielai sukerta po picą kiekvienas ), o ir vaikams puikūs įspūdžiai pasilieka - visiškai nepažįstama vieta, senoviniai rašteliai ir žemėlapiai, palikti specialiai jiems, galiausiai, šaudymas iš autentiško pirmojo pasaulinio karo laikų ginklo... Abejingų tikrai nelieka. (:
O kol vaikučiai žaidžia, tėveliams siūloma ekskursija po VII fortą, tad nenuobodžiauja nei mažieji, nei didieji. ((:

Keletas nuotraukų yra čia: http://www.facebook.com/#!/kaunotvirtove
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cinamono.kava: 26 birželio 2012 - 12:06
QUOTE(Cinamono.kava @ 2012 06 26, 13:01)
Vienas iš įdomesnių ir netradicinių variantų atšvęsti savo gimtadienį: http://www.septintas...ybos-vii-forte/

Subalansuota berniukams, tačiau puikiai tinka ir mergaitėms.  lotuliukas.gif
Šventėme mano pusseserės gimtadienį čia, ėjau paskui vaikus ir fotografavau šventę, tai net pati susidomėjau, kaip jie ten to lobio ieško... Labai įdomi vieta, tinka 'paslapčių mylėtojams'. Tris valandas instruktorės visiškai užsiima su vaikais, tik tame tarpe reikia skirti kokias 20 min. vaišėms (palakstę lauke vaikai dažniausiai mielai sukerta po picą kiekvienas ), o ir vaikams puikūs įspūdžiai pasilieka - visiškai nepažįstama vieta, senoviniai rašteliai ir žemėlapiai, palikti specialiai jiems, galiausiai, šaudymas iš autentiško pirmojo pasaulinio karo laikų ginklo... Abejingų tikrai nelieka. (:
O kol vaikučiai žaidžia, tėveliams siūloma ekskursija po VII fortą, tad nenuobodžiauja nei mažieji, nei didieji. ((:

Keletas nuotraukų yra čia: http://www.facebook.com/#!/kaunotvirtove



kaip idomu!!! gaila, kad mano maze dar maza sad.gif
Atsakyti
Sveikos,
planuojam su SM mamytem svesti pirmaji musu kleckuciu gimtadini bendrai, hal kur paartumet? ax.gif Butu apie 15-20 mamyciu su savo mazyliais...
Atsakyti
QUOTE(nerara @ 2012 03 06, 20:11)
Mano sūnus dabar buvo gimtadienyje, kurį šventė "Miegantys drambliai" - laipiojimas sienomis smile.gif, jam labai patiko ir nori savo gimtadienį ten švęsti  mirksiukas.gif
P.S. Ten 200 ar 300Lt kainuoja, tiksliai nzn

Esam buvę - neblogai.
Atsakyti
skaitinėju temukę, bet nerandu ko norėjau, gal pradžioj kas apie tai kalbėjo
norim dukrytės 6m švęsti boulinge. dalyvaus iki apie 10 vaikų, panašaus amžiaus. galvoju, ar nebus tokiems nuobodu? kažkaip maniškei abejojiu kad patiktų kokie animatoriai ar teminiai vakarėliai....
gal turite kokių atsiliepimų vienur ar kitur? galvojau apie oazę, bet tinka ir kiti variantai.
suprantu, kad išsiperki takelį ir vsio. o kaip su vaišėmis? ar leidžia kažką atsinešyi savo ar nea? g.gif
Atsakyti
Sveikos reikia jusu patarimo gal galit papasakot apie vaikystes miesto personazus 4u.gif Mums reikia pasakyti gimtadienio tema, bet neapsisprendziam biggrin.gif Jubilietei 4 metukai, bus 7 mergaitės, trys berniukai 4u.gif Galvojam apie Smurfus, Fejas...Gal turejot gimtadieni siomis temomis? 4u.gif
Atsakyti