Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienio šventimas Kaune

QUOTE(nindze @ 2013 11 16, 10:12)
Zinoma, jeigu jus lyginate "vaiko laikas" su "mazi basi" , tuomet veiklos ten daug ir visokiam amziui, nes mazi basi daugiau orientuoti i mazuosius, bet jeigu lygini su "vaikystes miestu", "karkarlandu" "megiuku", ar akropolio vaiku kambariu, neziurint i tai aisku, kad du paskutiniai yra konvejeriai, ju jaukiais irgi  nepavadinciau, tai negaleciau sakyti, kad veiklos ten daug.


Su Vaikystės miestu nei vieno nelyginu, nes tikrai pritariu, kad jam lygių nėra, visais atžvilgiais smile.gif Kaip ir kainos, jis juk brangiausias gimtadieniams švęsti. Jei eiti su vaikais pažaisti ir su draugėm kavos atsigerti - ideali vieta, mano akimis.
Man asmeniškai Vaiko laikas labiau patiko už Megos ir Akropolio kambarius, vien dėl tų konvejerių.
Viename nesu buvus, Karkarlande, todėl nieko negaliu pasakyti. Bet iš esmės visuose tokiuose kambariuose man nėra labai saugu, todėl kiek einam, tiek paskui vaikus ir sekiojam.. Nors sūnus atsargus, bet visokių nesaugių veiklų beveik visur randam. Vaiko laikas tos medinės žaidimų aikštelės tikrai pavojingos mažesniems, sūnus kelis kartus vos nenukrito, būtų nejuokais susižeidęs). Turbūt Pramonės Maximos kambarys saugiausias g.gif
Bet šiaip Vaiko laiką užskaitom, gimtadienį šauniai atšventėm, patiko, kad atskira, bet nevisiškai atskirta erdvė švęsti. Vietos daug, kompanija buvo gera, veikti vaikams buvo ką (labiausiai patiko pripučiamas batutas), tik va kava tai labai neskani, nevienas svečias minėjo..
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Aš saviškio gimtadienį darysiu lelių teatre. Tiesiog visiems svečams nupirksiu bilietus ir šauniai praleisim valandžiukę. Po jo planuoju nusivesti į kavinukę. Suvalgyti torto, gal į blyninę...

Rekomenduokit kur su mažiais (2-8metų) būtų galima skaniai pavalgyti laisvės alėjoj g.gif
Atsakyti
Maži Basi paskelbę akciją:
http://beta.lt/kauna...une?show_more=2

Mamyčių klausiu iš patirties, kada geriau daryti tą dieną kai išpuola gimtadienis: pvz ketvirtadienį nuo 18 iki 20:30 val ar savaitgalį ryte? Visada darydavom savaitgalį, dabar svarstom, gal tą pačią dieną rinktis.

Atsakyti
Aš gimtadienių nekilnoju. Darom tą dieną kurią yra gimtadienis. Visiems visada aišku kada bus šventė, nereikia švęsti kelias dienas...
Atsakyti
QUOTE(amber @ 2013 11 26, 17:57)
Mamyčių klausiu iš patirties, kada geriau daryti tą dieną kai išpuola gimtadienis


Maniškės buvo vakar, pažymėjom šeimoje 4u.gif o jos draugai ateis šeštadienį. Aš manau, kad patogiau savaitgalį, nes vakarai jau tamsūs, po pamokų vaikai pavargę. Gal kitaip būtų, jei būtų vasara ax.gif
Atsakyti
gal kas turi visu vaiku kambariu sarasa?
Atsakyti
QUOTE(Nuk @ 2013 10 09, 13:01)
Aš paantrinsiu skyler schmoll.gif

Labai teko nusivilti Vaikystės miestu  verysad.gif

Pats kambarys tikrai labai fainas, labai skoningai įrengtas ir man jis labai patiko. .......
...................
Tikrai šaunus kambarys, bet deja darbuotojų požiūris jį absoliučiai sumenkino unsure.gif

Sveiki, kambarys labai saunus, bet savininkai - tai baisu!
Karta buvom nusipirke kuponus per Beta.lt akcija pazaisti Vaikystes Mieste. Kuponai negalioja savaitgaliais( V-VII), o I - IV nuo 16val. Galima buvo juos panaudoti I ar II menesius, nepamenu. Zodziu atsitiko taip, kad atejome paskutine kuponu galiojimo diena. Aisku, kad ne 16val., nes darbo diena. Atejome apie 17 val., o 18val. pas juos buvo uzdaras gimtadienis ir visus paprase iseiti!!!! Kuponai buvo neribotam laikui, o ne vienai valandai. Pokalbis telefonu su savininke nieko neisprende, pasake , kad turejome pakankamai laiko ateiti kitomis dienomis ir viskas. Jie visiskai nesuprato ko mes purkstaujam! Ar sazininga paskutine kuponu galiojimo diena daryti uzdara svente???? Manau mums turejo pasiulyti ateiti kita diena porai valandu ir neliktu nuoskaudos, bet jiems NERUPI! Kainos KOSMINES, o savininkai malonus tik BRANGIAUSIEMS (tiesiogine prasme) savo sveciams.
Mamyte kuri turejo uzdara svente ta vakara, girdejo mano barnius su personalu ir pasiule man su vaikais likti ir zaisti kiek tik norime - ACIU jai. Mano nuotaika buvo visiskai sugadinta, bet nenoredama vaikams gadinti ilgai lauktos sventes likau, tik turejau priziureti, kad netrukdytu uzdaros sventes sveciams, nes nejaukiai jauciausi....
Kad ir kaip vaikams ten patinka - tikrai niekad ten neisiu ir niekam nerekomenduosiu!
Atsakyti
Sveikos mamytes.gal galetumete pasidalinti patirtimi apie didesniu vaikuciu gimtadienio sventima zaidimu kambaryje.konkreciai mes uzsisakeme kaune mauglis ir vaikai,draugystes maximoje.
kol buvo mazesnis tai viskas aisku,pasikviesdavome max 4-5vaikucius ir viskas.dabar svenciame 7metu gimtadieni.ir vaiku skaicius isaugo iki13!ar neperdaug?/?šypsenapats zaidimu kambarys 420kvadratu tai nemazas,bet ar nebus zaidimo grupelemis.
Atsakyti
Sveikos mamos, norėčiau pagirti žaidimų kambarį "Mažylis". Aplinka nuostabi patiems mažiausiems, net metinis sūnus turėjo ką veikti be kamuoliukų baseino, maloni darbuotoja, na gal po gimtadienio "Boruželių pievoje" personažų nelyginsiu, nes patirties ir atsidavimo trūkumas pasijautė, bet toliau viskuom likom labai patenkinti. Tikrai rekomenduoju švęsti mažiukų gimtadienius. Pliusai: uždara erdvė, daug veiklos, sėdėdami tėveliai prieš akis visad mato vaikus, normali kaina, savas maistas be jokių priemokų.
p.s. žaidimų kambario "Mauglis ir vaikai" Mole personažu buvau pasišlykštėjusi. Atėjo visas smirdintis, apart gaudynių su vaikais daugiau nieko nežaidė, o ir burbėjo kažką sau po nosim. Žodžiu, dičkiams buvo atrakcija palakstyti, o mažiukai nuolat verkė.
Atsakyti
laba, noreciau paklausti nuomenes apie EMUKAS kambari, ar jis isvis dar egzistuoja? g.gif radau neblogu nuomoniu bet tik lb senu...gal kas visai nesenei bivote ten? ax.gif
Atsakyti
Maniškė 9 metų, buvo pas draugę pramonės Maximos žaidimų kambary. tai labai patiko, nes uždara erdvė. Tiekas buvo personažas Raudonkepuraitė ir dar tvai pakvietė Tame to shou šokių vadovę, tai šokių pamoką pravedė.

O mes dukros gimtadinį šventėm labai neįprastai....FOTOSESIJOJE. Karnavalinių rūbų BURLESKA patalpose. Mergaičių buvo 8, visoms labai patiko, nes galėjo rengtis įvairiais karnavaliniais rūbasi. Vietos žinoma mažoka, bet panelytėms labai patiko. Po to valgėme Asiliuko kavinukėje.
Atsakyti
QUOTE(amilysss @ 2014 01 14, 01:12)
laba, noreciau paklausti nuomenes apie EMUKAS  kambari, ar jis isvis dar egzistuoja? g.gif  radau neblogu nuomoniu bet tik lb senu...gal kas visai nesenei bivote ten? ax.gif


buvau, uzsisakiau, atrodo normaliai, o kaip is tikruju bus atsakysiu po gimtadienio smile.gif
Atsakyti