Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienio šventimas Kaune

Na va, išsirinkome Prizmoje esantį žaidimų kambarį savo vaikino šventei. Lb patiko aplinka ir ledų torto gamybos galimybė smile.gif Šventė dar tik liepos viduryje, bet jau nekantriai laukiame smile.gif tikiuosi smagiai praleisime laiką smile.gif
Atsakyti
Sveikos supermamos, gal kuriai teko organizuoti vaikams vakareli tema piratai? Gal kuri zinote is kur gauti, ar kuri turite piratu priesaika?
Mes Norvegijoje organizuojame seimu svente, vaikai ieskos lobiu, kadangi su kuryba man sunku, tai tikiuosi, kad pagelbesit. 4u.gif
Atsakyti
Esame dalyvave gimtadienyje piratu tema, bet buvo pirmasis berniuko gimtadienis, tai tik tiek, kad atributika visa su piratais buvo. Papuosimai, rubai, tortas ir t.t. Tik kad viska drauge siuntesi is uzsienio, cia LT nelabai ka rado smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristincikas @ 2014 05 27, 14:28)
Sveikos supermamos, gal kuriai teko organizuoti vaikams vakareli tema piratai? Gal kuri zinote is kur gauti, ar kuri turite piratu priesaika?
Mes Norvegijoje organizuojame seimu svente, vaikai ieskos lobiu, kadangi su kuryba man sunku, tai tikiuosi, kad pagelbesit.  4u.gif


Prifantazuoti galima įvairiai! Ką gali piratai prisiekti? Primečiau ekspromtu:

- Niekada nelaimėje nepalikti draugų, visada padėti jiems žaisti ir nuobodžiauti.
- Draugiškai ir teisingai pasidalinti visą grobį: viską, kas saldu, pasilikti sau, viską, kas sveika, pasidalinti su laivo įgula.
- Laivo kursą visada nustatyti tik ten, kur pučia linksmiausi vėjai.
- Visus rastus lobius krauti į skrynią ir slėpti. Vinintelis žmogus, kuriam galima išduoti slaptavietę - pirato mama.
- Išgirdus piratų šūkį "Hey-ho!" iš karto pakartoti jį tris kartus kaip piratų sėkmės užkeikimą. *
- Gerbti piratų vėliavą, pirato kardą ir piratų vado kepurę.

Jei nevykdysiu šios priesaikos, tegul į mano laivą trenkia tūkstantis perkūnų, tegul vėjas nupučia mano kepurę į vandenyną, o papūga pamiršta visus mokėtus kartoti žodžius!

* Ši priesaikos dalis gali tapti ir viena vakarėlio atrakcijų, kai kas nors vis šūkteli Hey-ho, ir visi turi po tris kartus atkartoti, kad ir ką bežaistų tuo metu.

Atsakyti
Sveikos mamytes,
Paskaiciau Jusu pasisakymus ir noreciau pagirti,kad esate labai originaios ir puikios vaiku gimtadieniu organizatores smile.gif
Tik va neradau nieko savo atvejui tinkamo.
Mano vaiko gimtadienis vasara, per pacius karscius, todel namie sedeti nesinori ir nalabai smagu matyti kai priejas burys vaiku niokoja tavo namus (o juk visu nesuziuresi). Taciau nei sodo, nei kaimo mes neturime verysad.gif Nuomuotis sodyba ir brangu, ir absurdiska vaiko gimtadieniui. Juk tik keletai valandu noretumem pasibuti. Ideja kaip ir turiu, isnuomociau batuta, teveliai pasikeptu ant kepsnines saslykiuku ar kokiu kitu kepsneliu, vaikams taip pat padengti spalvingai stala su daugybe ivairiu uzkanduku. Tik beda, KUR?! Gal zinote kur Kauno ribose galima butu padaryti tokia svete,ar nebrangiai issinuomoti "gabaleli zemes" kur galeciau pastatyti batuta ir sasliku issikepti?
Atsakyti
Gelbėkit!!!

Gal kas šventėte vaikučio gimtadienį Kauno zoologijos sode? Edukologės mums pamokėlę vesti atsisakė dėl to, jog savaitgaliais nedirba. Planuojam samdytis personažą. O jeigu lietus? Ir apskitai, vaikščioti po zoo visiems būriu? Neišvargsim? Ir t.t. wink.gif Jei kas dalyvavote tokiame gimtadienį labai prašau atsiliepti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristincikas @ 2014 05 27, 15:28)
Sveikos supermamos, gal kuriai teko organizuoti vaikams vakareli tema piratai? Gal kuri zinote is kur gauti, ar kuri turite piratu priesaika?
Mes Norvegijoje organizuojame seimu svente, vaikai ieskos lobiu, kadangi su kuryba man sunku, tai tikiuosi, kad pagelbesit.  4u.gif


Paziurekite tam paciam Karkarlando puslapyje yra nuotrauku, kur buvo piratu tema gimtadienis, super atrodo, pas juos ir personazai piratu tema yra, pas juos ir ledu torta galima gaminti, as siuo kambariu susizavejusi, jau beveik visas draugu ratas apsisuko gimtadieniais ten ir kiekviena svente vis kitokia, ta erdve, dideli langai. Prizmoj man irgi grazu, bet kad jie ten uz papildomus zmones pinigus ima, tai jeigu teveliu turite bukite pasiruose apsimoketi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(jussta @ 2014 05 26, 10:37)
Na va, išsirinkome Prizmoje esantį žaidimų kambarį savo vaikino šventei. Lb patiko aplinka ir ledų torto gamybos galimybė smile.gif Šventė dar tik liepos viduryje, bet jau nekantriai laukiame smile.gif tikiuosi smagiai praleisime laiką smile.gif


Karkarlande taip pat gaminami ledu tortai
Atsakyti
Gimimo diena ZOO sode

Na va, patarimų čia nesulaukėme, bet gimimo dieną (2 metukai) paminėjome Kauno Zoo sode. Likome laaabai patenkinti. Gimtadienį šventėme anksti, t.y. 10val., nes yra vaikučių, kurie dar miega pietų. Dėl to nepasigailėjom, nes vėliau buvo didelis žmonių antplūdis, o mes pabuvę apie 3val. "ant to bumo" išėjome. Tai va, pliusas tas, kad vaikučiams iki 5m. įėjimas nemokamas, o tėveliams (grupė žmonių) daroma mini nuolaidėlė.
Vaikų buvo 14, nuo 2m. iki 10m., visi lakstė pas gyvūnėlius, suposi, laipiojo, teko galimybė ir savo rankomis ruonį pamaitinti ir arkliuku pavažinėti. Kai apvaikščiojom viršutinę dalį, ėjome prie žirafų, ten po skėčiais šalia ledų kioskelio valgėm tortą, maitinom antytes, piešėm kreidelėmis ir pūtėm muilo burbulus.
Buvo smagu matyti, jog tiek mano vaikučiai, tiek svečiai, liko patenkinti! Neskaitant to, kad tėveliams vaikščiojimas kojytes pamankštino stiprokai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo seimos_galva: 22 birželio 2014 - 14:31
Mergaitės,man labai greitai reikia kokio nors personažo su vaikais užsiimti mūsų namuose,kieme. Jei ką žinote,laukiu kontaktų. Iš anksto dėkoju.
Atsakyti
QUOTE(Kristincikas @ 2014 05 27, 15:28)
Sveikos supermamos, gal kuriai teko organizuoti vaikams vakareli tema piratai? Gal kuri zinote is kur gauti, ar kuri turite piratu priesaika?
Mes Norvegijoje organizuojame seimu svente, vaikai ieskos lobiu, kadangi su kuryba man sunku, tai tikiuosi, kad pagelbesit.  4u.gif


Praitais metais sventem savo merginos gimtadieni su siais piratais http://www.vilkijosv...aidimas-vaikams gal kazka sau rasit pritaikyti...
O mums viskas buvo super!!! thumbup.gif ir vedejai 2 (piratai) ir ju vaikuciai 2 piraciukai smile.gif viskuo jie pasirupino, daug pramogu vaikams:lobio zemelapio paieskos,plaukimas laivu i negyvenama sala, musis su kitais piratais, lobio paieskos, saudymas is lanko ir tikro sautuvo(orinuko), virves traukimas, diplomai, zuvienes virimas ir valgymas.... zodziu thumbup.gif vaikai liko suzaveti... o kiek azarto pas juos buvo... nenorejo is salos isplaukti smile.gif Aisku malonumas ne is pigiuju bet verta kiekvieno sumoketo lito thumbup.gif
Reziume: moki uz kiekviena vaika dalyvaujanti programoje, tevams nekainuoja(musu plauke mociutes ir sveciu tevai, per 2 kartus), maista nesiesi ka nori (mes uzsakem zuviene, ziauriai skani, bet deja vaikai siautejo ir net nevalge,nieko teveliams pasiseke smile.gif ), yra ka veikti ir teveliams (pvz. pasideginti, ar pazvejoti, musu vienas svecias zvejojo tai net 3 zuvis nemazas pagavo smile.gif ), lobi ir diplomus paruosia patys piratai (lobis saldainiai), kvietimus dariau pati (jei kam reikia rasykit i az), laikas neribojamas jei nera dar vieno uzsakymo po to, gali buti nors ir iki vakaro, reikalingas geras oras smile.gif bet vasarai tai puiki vieta

QUOTE(Bridget @ 2014 05 30, 11:28)
Sveikos mamytes,
Paskaiciau Jusu pasisakymus ir noreciau pagirti,kad esate labai originaios ir puikios vaiku gimtadieniu organizatores   smile.gif
Tik va neradau nieko savo atvejui tinkamo.
Mano vaiko gimtadienis vasara, per pacius karscius, todel namie sedeti nesinori ir nalabai smagu matyti kai priejas burys vaiku niokoja tavo namus (o juk visu nesuziuresi). Taciau nei sodo, nei kaimo mes neturime   verysad.gif  Nuomuotis sodyba ir brangu, ir absurdiska vaiko gimtadieniui. Juk tik keletai valandu noretumem pasibuti. Ideja kaip ir turiu, isnuomociau batuta, teveliai pasikeptu ant kepsnines saslykiuku ar kokiu kitu kepsneliu, vaikams taip pat padengti spalvingai stala su daugybe ivairiu uzkanduku. Tik beda, KUR?!   Gal zinote kur Kauno ribose galima butu padaryti tokia svete,ar nebrangiai issinuomoti "gabaleli zemes" kur galeciau pastatyti batuta ir sasliku issikepti?


Oi patikek kaip as tave suprantu... pas mus tokia pati situacija...musu irgi per karscius gimtadienis.... siais metais panasiai irgi galvojau kaip ir tu....tai vienintelis variantas siuo atveju man pasirode tinkamas tai toks... Kacergines miskas, Barsukynes ar Apuokynes stovyklaviete (gal ir kita jus zinot gera vieta), isnuomotas batutas su generatoriumi, yra kur pasikepti saslykeli, medziai nuo saules apsaugo ir nieko nekainuoja vieta. Vienais metais cia jau sventem saviskes 5m gimtadieni "Paslapciu miskas". Tai vieta superine. Buvau paruosus spec.programa vaikams(jie kam idomu galesiu parasyti).
Atsakyti
mes mažosios gimtadienį šventėm Maži Basi. štai nuotraukytė iš ten:
user posted image jei ką domintų daugiau nuotraukyčių, tai yra čia ČIA
šiaip viskas ten neblogai, tik administratorė labai nemaloni pasitaikė, tai nuotaiką sugadino, bet jei pamiršus tai, tai manau puiki vieta švęsti mažiukų gimtadienius, iki kokių 3 metų gal.
Atsakyti
Na va, atsventem gimtadieni Nopisnopi zaidimu kamabryje thumbup.gif
Viskas labai patiko, aplinka, erdves daug, buvo 9 vaikuciai ir 10 suaugusiu, visi laisvai tilpom ir nesusigrude buvom. Tikrai super. Personazas (Panda, kadangi buvo 3asis gimtadienis), vaikus suzavejo, net kai isejo jau ji, vaikai iskart pasigedo! Ledu tortas ir jo gamyba nerealiai visiems patiko, tikrai REKOMENDUOJU! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Vienintelis minusas, kad dar nesibaigus musu sventes laikui, jau ragino pakuotis daiktus, nes pasak darbuotojo jums liko 13min. Nors sveciai jau iseidinejo, mate kad nesiruosiam uzsibuti, o ir po musu nebebuvo daugiau gimtadieniu, tiesiog labai jau skubejo uzsidaryti zaidimu kambari laiku! Bet nepaisant to, viskas tikrai labai super!
Atsakyti