Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinių dovanų idėjos - 7

Ankstesnė tema

user posted image

Noriu paskatinti kalėdines dovanas pirkti iš mažų, vietiniu verslu užsiimančių žmonių. Pavyzdžiui, iš kaimyno, kuris parduoda internetu, iš vietinio gamintojo, kuriančio stulbinančias stiklo vazas, iš merginos, kuriančios pribloškiančius papuošalus, moters, kuri siuva nuostabias lėlės, iš draugo, kuris vadovauja vietinei parduotuvei, iš vietinio kepėjo, kuris kepa naminius pyragus, bandeles ir daro šokoladą, ar iš vaikino, kuris turi prekystalį turguje.... ax.gif

Tokiu būdu užtikrinsime, kad mūsų pinigai, kuriuos nusprendėme skirti kalėdinėms dovanoms nukeliaus individualiems žmonėms, o ne gigantiškoms kompanijoms. Tegu tiems žmonėms kalėdos būna jaukios ir šiltos, galbūt tokiu būdu daugiau vaiku gaus išsvajotą dovaną. bigsmile.gif

Papildyta:
Štai keli pavyzdžiai, kurių neradau SM, o Kalėdinės dovanos superinės.
Draugei jau užsakiau prijuostę su išsiųvinėtu vardu iš Namų madam

Dukterėčiai užsakytas žaislinis torčiukas iš Skani fantazija.

Mano sąrašas dar nebaigtinis, jei tik atrasiu kažką tokio, ką verta bus pasidalinti, būtinai taip ir padarysiu. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(morkine @ 2013 11 06, 12:18)


SI tema labai panasi 4u.gif

turbut yra skelbimu skiltyje jei neklystu ivairus zmoniu rankdarbiai kur galima uzsakyti pvz: mezginius, saldainiu medelius, ivairius papuosalus ir panasiai 4u.gif
Papildyta:
CIA galit pasizvalgyt 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(morkine)
Dukterėčiai užsakytas žaislinis torčiukas iš Skani fantazija.

maistas tai super, kad kai as maza buvau butu buve tokiu dalyku rolleyes.gif
Atsakyti
Morkine, aciu 4u.gif negalejau atsigeret namu madam darbais wub.gif o ir siuncia i bet kuri pasaulio kampeli! nuostabu 4u.gif

Atsakyti
Tesiu tema, nes niekaip nesimiega smile.gif Mano mazyle jau parpia skaniai salia, o savaitgalis toks trumpas, net gaila eit miegoti rolleyes.gif Siandien jau nupirkau pirmaja dovana-chalatuka sunenui. Siandien prisiziurejau visokiausiu graziu ipakavimu, tai manau, jau pats laikas rimtai pradeti su dovanu pirkimu ir pakavimu, nes jei nori viska padaryti isbaigtai ir is sirdies, o ne paskubomis, tai pats laikas rolleyes.gif
Atsakyti
Mes šiemet tikriausiai visiems trims elektroninius žaidimukus dovanosim... Nelabai žavi mane ši idėja, bet dabar vis pasitaiko ilgų kelionių, nebeužtenka knygučių ir spalvotų pieštukų.
Atsakyti
Gal kas galetu kokia minti pasiulyt. Galvoju dovanot vyrui savo pazadus(pvz.: kiekviena savaitgali visus metus pagamint jo pageidaujama patiekala, maziau ant jo burbeti, kartu nuvaziuoti i zvejyba ir pan.). Tik nezinau, kaip graziai juos pateikti-ar i kokia dezute sudet atskirus lapelius uzrasius, ar susukt ritinukus ir sumest kurnors... Pasiulykit kanors mirksiukas.gif
Atsakyti
Deimante, labai graži idėja thumbup.gif siūlyčiau padaryti kokį nors medį- plakatą su pažadais.... arba galit sumaketuoti kompiuteriu medį ir surašyti tuos pažadus- įrėminti smile.gif arba galit sudėti lapelius į kokią gražią dėžutę ir paskui traukti kas savaitgalį - bus kaip burtai smile.gif


va, aš tik ką iš čia prisirankiojau gražių netradicinių ir nebrangių dovanėlių:
http://dovanusalis.l...ledines-dovanos

pati tai norėčiau iš šio tinklapio laikrodžio su nuotraukų rėmeliais.... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 10 lapkričio 2013 - 14:24
Patiko ideja su pazadais kiekviena savaitgali pagaminti ko vyras pageidaus smile.gif Bet kazkaip dvejoju dar del sito, nes gi reikes tuos pazadus vykdyti lotuliukas.gif
Atsakyti
As jau irgi suprantu, koki nuosprendi pasirasau pazadedama kas savaitgali gaminti patiekalus lotuliukas.gif Bet Kaledos-stebuklu metas ax.gif Tikriausiai reikes man tuos pazadus i kokia grazia "stebuklinga" dezute sudeti... Ak, kad man kas tokia dovana... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Deimante* @ 2013 11 10, 16:53)
As jau irgi suprantu, koki nuosprendi pasirasau pazadedama kas savaitgali gaminti patiekalus lotuliukas.gif  Bet Kaledos-stebuklu metas ax.gif  Tikriausiai reikes man tuos pazadus i kokia grazia "stebuklinga" dezute sudeti... Ak, kad man kas tokia dovana... blush2.gif


Kai pasakėte savo idėją, man iškart akyse išryškėjo tie amerikoniškieji Kalėdiniai stiklainiai. Manau, kad labai gražus įpakavimas Jūsų idėjai būtų, + lengva pagaminti. 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Testify, aciu uz puikia ideja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Deimante* @ 2013 11 10, 11:33)
Gal kas galetu kokia minti pasiulyt. Galvoju dovanot vyrui savo pazadus(pvz.: kiekviena savaitgali visus metus pagamint jo pageidaujama patiekala, maziau ant jo burbeti, kartu nuvaziuoti i zvejyba ir pan.). Tik nezinau, kaip graziai juos pateikti-ar i kokia dezute sudet atskirus lapelius uzrasius, ar susukt ritinukus ir sumest kurnors... Pasiulykit kanors mirksiukas.gif

Man vaizduotėj iškart pasirodė kažkoks įrėminimas, pvz. jūsų abiejų portretai/šaržai (tik ne foto) ir apačioj būtinai pasirašytas ir užantspauduotas pasižadėjimas ir viskas įrėminta. O sudėliojant atskirus lapukus į dėželę, tai tektų pačiai ir patiekalus sugalvoti, na man taip atrodo, tai jau kaip ir nebūtų jo norai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lelijabalta1: 10 lapkričio 2013 - 23:05