Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinių dovanų idėjos - 7

Sveikutes, kokiu cia geru ideju dovanoms prisiziurejau:) Man tik labai sunku apsispresti ka nusiusti draugams i uzsieni, norisi kazka idomesnio ir kad nelabai brangu butu:)
Atsakyti
QUOTE(krosuo @ 2013 11 24, 18:26)
Gal patarsit, ka padovanoti 21 metu sunui? Nieko jam nereikia(taip pats sako) g.gif



na ziurint is kokio miesto. pernai vienam tokio amziaus jaunuoliui dovanojau vyno degustacija, tai buvo patenkintas, kad ismoko atpazinti vynus, kaip ragauti, kuo skiriasi ir t,t.
Atsakyti
Draugė tokio amžiaus merginai dovanojo šokolado degustaciją, bet vaikinui gal rimtai vynai geriau tiktų, jei tik aišku mėgsta juos
Atsakyti
Geros ausines manau patiktu tokio amziaus vaikinui smile.gif
Atsakyti
Aciu merginos, jus tobulos! Tiek ideju! Ir gimtadieniu uzteks! Ir kitam sunui ateiciai! 18 metu gimtadienio proga dovanojome skrydi parasparniu-laimingas buvo, iki siol prisimena (bet as buvau primirsusi) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(krosuo @ 2013 11 24, 17:26)
Gal patarsit, ka padovanoti 21 metu sunui? Nieko jam nereikia(taip pats sako) g.gif

mano vyras kai sako, kad nieko nereikia tai nieko ir negauna lotuliukas.gif nebent sokolada, kad nebutu tuscia po egle biggrin.gif

QUOTE(Bekasė @ 2013 11 24, 20:54)
apie diskutuota tualetini popieriu - tiger parduotuveje siandien maciau po 15 lt supakuota su ivairiais uzrasais. Man sudoko tualetinis popierius patiko

as teciui esu pikrus su sudoku, nes jis del jo pamises, ta prasme del zaidimo pamises, ne del toletinio lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lingucis @ 2013 11 24, 17:38)
Mano penkiolikmetis sūnus irgi taip sako. :mirksiukas:Bet  jis pamišęs dėl Simpsonų, tai nupirkau įdomų puodelį, raktų pakabuką, kelias poras kojinių su Simpsonais. Dar laukiu dėžutės su Houmeriu, į ją pridėsiu jo mėgstamų saldainių ir žurnalo prenumeratos kuponą. Tokia mano kalėdinė dovana bus jam smile.gif




turbut visi vyrai taip sako biggrin.gif
pas mane tas pats-nesvarbu ar 15, ar 20 ar 30metu tam vyrui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dereša @ 2013 11 25, 11:41)

as teciui esu pikrus su sudoku, nes jis del jo pamises, ta prasme del zaidimo pamises, ne del toletinio  lotuliukas.gif

Nedovanočiau tokio iš principo - bo paskui tektų antrą klozetą namie statytis
Atsakyti
QUOTE(klikky @ 2013 11 21, 13:49)
Kavos pupeles tikrai kvepes. Vaniles lazdele, ar cinamono irgi turetu kvepeti...  smile.gif



kad nekviepia ta cinamono lazdele.....va vista po cinamono prieskoniu kkvepia! wub.gif
Papildyta:
QUOTE(fragila @ 2013 11 24, 09:02)
Skaniai ir gana stipriai kvepia aromatizuotos arbatos.


thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lelijabalta1 @ 2013 11 25, 15:38)
Nedovanočiau tokio iš principo - bo paskui tektų antrą klozetą namie statytis


blink.gif

zmogui kazkas patinka, tai is principo jam reik to nepirkt? g.gif
Atsakyti
Cinamono lazdeles tikrai kvepia!
Atsakyti
Man dabar galvos skausmas drauge, kuriai reikia nupirkti dovana ir kuri TIKRAI VISKA turi... g.gif atvaziuos su seima po kaledu, keisimes dovanom, sake bendros su vyru nenori, nori atskirai, nes ir mums atskiras jau nupirko..,visokie valgomi ir geriami rinkiniai netinka, rubai ne, kosmetika pas ja chanel, dior, viska ko reikia turi, kvepalu visa kolekcija, buitiniai dalykai viskas kas imanoma pas ja.....nu zodziu...klausiau ka, sako nu pati mastyk doh.gif ka jus pirktumet?
Atsakyti