Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinių dovanų idėjos - 7

QUOTE(*Deimante* @ 2013 12 07, 17:13)

Papasakokit placiau, nelabai supratau. Kaip ir ka ten darot g.gif

ir man įdomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 12 06, 17:22)
O arklio metams niekas arklio nenorit? Manau puiki ideja biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

noriu bigsmile.gif biggrin.gif jei tureciau nuosava nama su arklidem ir dideliu plotu jodinet vacation4.gif

o man tai keista kai dovanojama duso zele g.gif nu jau tokia kasdieniska dovana rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(yalissa @ 2013 12 07, 16:20)
Mamytės, patarkite, ką dovanoti beveik 3 metukų sūnėnui. Smulkmenėlių jau nupirkau, dabar ieškau kažkokio tai lavinamojo žaisliuko, dėlionės, knygelės ar dar kažko. Žaislų parduotuvės lūžta nuo žaisliukų, bet niekaip nesugalvoju ką pirkti. Kas labiausiai domina tokio amžiaus berniukus?


super daiktas -dovana panasaus amziaus vaikams ir vyresniems, zaislinis fotoaparatas, Leapfrog firmos, atsparus duziams, su daugybe idomiu vaizduote lavinanciu funkciju, kaip tik toki dovanosiu siom kaledoms keliems vaikams, tik beda, kad ju LT nera, reiktu siustis is UK amazones 4u.gif

suaugusiems artimiems dovanu - vilnos-silko apatiniai marskineliai, kokybiskos kosmetikos rinkinukai ar atskiros dalys
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Silencio20: 07 gruodžio 2013 - 20:30
QUOTE(Dereša @ 2013 12 07, 20:42)
o man tai keista kai dovanojama duso zele  g.gif nu jau tokia kasdieniska dovana  rolleyes.gif

O jei padovanojus tualetinio popieriaus, dantų ir ausų krapštukų, barankų, kečupo... hihihi.gif
Atsakyti
Sveikos,

Pas mane tuoj, tuoj ir visos dovanos jau bus sudėtos į kalėdų maišą. rolleyes.gif
Vaikams: žaislai (lego, erdvinės dėlionės, gitara, mašina su pulteliu), piniginė(pirmokui), suknelė su šaliku "be pabaigos"( mano siūta).
Suaugusiems: vitaminai, padėklas pusryčiams į lovą, spalvotos moteriškos pėdkelnės, svarstyklės (maistui), drabužių pakaba į mašiną, "organaizeris"(kojinėms ir pan. smulkiems drabužiams susidėti)šalikai (mano siūti), kūrybinis piešimo rinkinys, dar galvoju paimti po Džiugo riešutainį (kadangi pati beprotiškai jį mėgstu, tai gal ir man šaukštelis atliks ax.gif )
Na dar trūksta kelių dovanų, bet tikiu, kad spėsiu pastebėti ko kam reikia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ojojoi: 08 gruodžio 2013 - 13:27
QUOTE(ojojoi @ 2013 12 08, 13:25)
Sveikos,

Pas mane tuoj, tuoj ir visos dovanos jau bus sudėtos į kalėdų maišą.  rolleyes.gif
Vaikams: žaislai (lego, erdvinės dėlionės, gitara, mašina su pulteliu), piniginė(pirmokui), suknelė su šaliku "be pabaigos"( mano siūta).
Suaugusiems: vitaminai, padėklas pusryčiams į lovą, spalvotos moteriškos pėdkelnės, svarstyklės (maistui), drabužių pakaba į mašiną, "organaizeris"(kojinėms ir pan. smulkiems drabužiams susidėti)šalikai (mano siūti), kūrybinis piešimo rinkinys, dar galvoju paimti po Džiugo riešutainį (kadangi pati beprotiškai jį mėgstu, tai gal ir man šaukštelis atliks  ax.gif )
Na dar trūksta kelių dovanų, bet tikiu, kad spėsiu pastebėti ko kam reikia  4u.gif
Kur pirkot padekla? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fortun@: 08 gruodžio 2013 - 14:22
na del duso zeliu tai nepatinka man tie pvz rinkiniai kur pilna maxese ir pan ax.gif ju ir nedovanoju , jei renkuosi dovanoti is kosmetikos ka tai siunciuosi internetu idomesnius gaminius ekologiskus ir pan ar seip vertus didesnes kainos . ir tai buna tik priedas prie pagrindiniu dovanu smile.gif
o jeigu I tema tai kur kaune rasti grazu dirza ir pinigine paaugliui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2013 12 08, 11:15)
O jei padovanojus tualetinio popieriaus, dantų ir ausų krapštukų, barankų, kečupo... hihihi.gif

The Body Shopo duso geliukai, kuno sviestas, graziai ipakuota...mmmm... as cia keisto? smile.gif
Papildyta:
Beje, tie duso geliai, sviestai, ne kaip pagrindine dovanele, jei cia kazkas nesuprato mirksiukas.gif
Is maximos ten kokia FA duso zele, as nei dovanociau nei dziaugciausi gavusi.... schmoll.gif
Papildyta:
Va sitas kavos miksas biggrin.gif thumbup.gif
http://saldidiena.bl...ka-eglutei.html
Atsakyti
Savaitgali buvome gimtadienyje, tai si ta nuziurejom is dovanu. Labiausiai patiko Robo fish thumbup.gif Labai tikroviskai plaukioja zuvyte thumbup.gif Dar buvo plaukiojanti lele-undinele, bet vonioj nelabai kaip atrodo, letai plaukia, gal per atostogas baseine atrodo geriau g.gif Zaisline virtuve, Monster high leles ir knygutes buvo kitos dovanos.

Del visokiu duso zeliu, tai ankstyvoj paauglystej buvo populiari dovana, kad pasijaust suaugusiais biggrin.gif Geros kokybes tokios dovanos, jei dar uzprasytos, tai super. As pati kartais prasau savo megstamo sampuno ir balzamo, nes brangus zalciai, paciai gaila kaskart pirkt blush2.gif Bet is kitos puses, jei tik papildas prie dovanos... Nu toks simbolinis gestas ir tiek, kaip sakant "is bedos"... Turiu atskira stalciu duso zelems, muilams ir pan, jau net neatmenu nuo kada ten viskas kraunama doh.gif Uztat kiek dziaugsmo atnesa kiekvienas istustintas butelaitis lotuliukas.gif Taigi, labai priklauso nuo dovanos kokybes ir dovanos gavejo poreikiu mirksiukas.gif
Atsakyti
O ką mamos (tėvai) dovanoja, pvz. 12 ar 15 metų paaugliams?
Su vyresniu jau aišku - bilietas į Paryžių (ir atgal, žinoma). Su mama. ax.gif
Vyrui - metinė GEO prenumerata ir dar šis bei tas.
O ką daryt su Mažuoju - 12-iniu? Laisvalaikis - su draugais ar prie kompo. Dviratį turi. Knygos - ne draugai, deja. Lego ir pan. jau išaugo.. Abiejų skraidinti iškart negaliu. Teks jam palaukti savo "žvaigždžių valandos".
Kaip, mamos, sukatės iš panašių padėčių?
Atsakyti
QUOTE(Lapė+ @ 2013 12 09, 14:37)

Su vyresniu jau aišku - bilietas į Paryžių (ir atgal, žinoma). Su mama.  ax.gif
O ką daryt su Mažuoju - 12-iniu? .. Abiejų  skraidinti iškart negaliu. Teks jam palaukti savo "žvaigždžių valandos".
Kaip, mamos, sukatės iš panašių padėčių?


doh.gif žiauru, vaikui širdis gali sprogt iš apmaudo, skirtumas tik 3 metai, praktiškai vienmečiai ir šitaip skirstyti... niekada taip nedarėm, jei kur važiavom ar skridom tai visada tik su visa šeima. Jeigu visiems per brangu renkamės artimesnę/pigesnę kelionę ar vienas atostogas niekur nekeliaujam, kad pasitaupyt ir sekančiais metais išvykt visiems.
Atsakyti
QUOTE(Ajste @ 2013 12 09, 14:32)
Savaitgali buvome gimtadienyje, tai si ta nuziurejom is dovanu. Labiausiai patiko Robo fish  thumbup.gif  Labai tikroviskai plaukioja zuvyte  thumbup.gif  Dar buvo plaukiojanti lele-undinele, bet vonioj nelabai kaip atrodo, letai plaukia, gal per atostogas baseine atrodo geriau  g.gif  Zaisline virtuve, Monster high leles ir knygutes buvo kitos dovanos.

Del visokiu duso zeliu, tai ankstyvoj paauglystej buvo populiari dovana, kad pasijaust suaugusiais biggrin.gif  Geros kokybes tokios dovanos, jei dar uzprasytos, tai super. As pati kartais prasau savo megstamo sampuno ir balzamo, nes brangus zalciai, paciai gaila kaskart pirkt  blush2.gif  Bet is kitos puses, jei tik papildas prie dovanos... Nu toks simbolinis gestas ir tiek, kaip sakant "is bedos"... Turiu atskira stalciu duso zelems, muilams ir pan, jau net neatmenu nuo kada ten viskas kraunama  doh.gif  Uztat kiek dziaugsmo atnesa kiekvienas istustintas butelaitis  lotuliukas.gif  Taigi, labai priklauso nuo dovanos kokybes ir dovanos gavejo poreikiu  mirksiukas.gif

Taikliai pasakyta. Zinau kad priemones geros, ir ne is visai pigiuju, ir kad tas kas gaus, niekada nepirktu ir neperka pvz duso zeles jei ji kainuoja virs 10 lt blush2.gif O visokius tokius kvepiancius dalykelius, megsta rolleyes.gif Tai manau, visai geras priedas, prie dovanos. Beje, jau man geriau gera duso zele, ar sampuna padovanotu, nei kokia nors statulele dulkems kaupti doh.gif Nu ko nekenciu tai nekenciu biggrin.gif O tuos tai bent sunaudos cool.gif
Atsakyti