Įkraunama...
Įkraunama...

Baklažanai

QUOTE(loona666 @ 2008 10 16, 17:49)
gal kuri mamyte zino receptu su konservuotais baklazanais?Va, nusipirkau stiklaini ir nezinau, ar juos vienus valgyti, ar ka nors paruosti.... ax.gif

bigsmile.gif niekad nesu ragavus konservuotu... o kaip jie supjaustyti? riekelem?
Atsakyti
oi kokiu fainu receptuku,jus cia pateiket,as tik neseniai pradejau gaminti patiekalus is baklazanu ir su baklazanais, ir manjie buvo tikrai atradimas.Super.Dabar mano virtuveje visada yra baklazanu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 10 17, 10:58)
bigsmile.gif niekad nesu ragavus konservuotu... o kaip jie supjaustyti? riekelem?

Na, as konservuotu irgi nevalgius, tai radau pigiai ir sumaniau paragauti...O jie pjaustyti riekelem isilgai ir koncervuoti su cesnaku....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loona666: 17 spalio 2008 - 15:41
QUOTE(loona666 @ 2008 10 17, 15:40)
Na, as konservuotu irgi nevalgius, tai radau pigiai ir sumaniau paragauti...O jie pjaustyti riekelem isilgai ir koncervuoti su cesnaku....

idomu butu paragauti bigsmile.gif
Atsakyti
bandysiu ir as siandien ka is baklazanu padaryti,bus pirmas kartas,bet tikiuosi viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eliza @ 2008 09 14, 16:55)
Sveikos merginos,
Na va, ir aš pirmąkart bandžiau daryt baklažanus.
Dariau pagal šį receptą receptas
, tik dar pridėjau raudonųjų paprikų bei voveraičių. Gavosi tikrai laaaabai skaniai mirksiukas.gif


Reikės šitą pabandyt - lengvai turėtų gamintis, ir skanu. Mums baklažanai patinka thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, pamėgau ir aš baklažanus labai, o ypač patinka kinų virtuvės "vištiena su baklažanu"
tai kažką pameginau ir aš blush2.gif
radau padažo receptą :
Saldžiarūgštis sojos padažas
1/3 puodelio sojos padažo
1/3 puodelio acto
1/3 puodelio cukraus
1 puodelis vandens
1 v. š. kukurūzų krakmolo
0,5 v. š. aliejaus
Paruošimas krakmolą išmaišyti su vandeniu. Sumaišyti visus ingredientus puodelyje ir užvirti. Actą geriau naudoti ryžių ar obuolių, 4 – 5 %.
tik acto aš dėjau mažiau, bet visvie jis kažkaip jaučiasi.
baklažaną nulupiau supjausčiau, mesytę supjausčiau, ir viską į keptuvą pakepinau, kai gerai apkepė, užpyliau padažu ir dar patroškinau, na štai rezultas ax.gif

user posted image
Atsakyti
O as darau baklazanus gruziniskai(cia panasiai kaip turkiskai) .Supjaustyti baklazanus 0,5 cm storio juostelemis ir apkepti aliejuje kol paruduos ir deti ant popierinio ranksluoscio kad truputeli sugertu aliejaus pertekliu.Idaras:cesnaka smulkiai sukapoti (1baklazanui 2-3 saukstai smulkinto cesnako),ipilti truputeli vandens,iberti druskos,sukapoti graikinius riesutus ir sumaisyti viska su majonezu.Tepti idara ant baklazano puseliu ir perlenkti pusiau,deti i lekste.Man skaniausiai su skrudinta duona.
Atsakyti
QUOTE(remako @ 2008 12 13, 21:36)
Sveiki, pamėgau ir aš baklažanus labai, o ypač patinka kinų virtuvės "vištiena su baklažanu"
tai kažką pameginau ir aš  blush2.gif
radau padažo receptą :
Saldžiarūgštis sojos padažas
1/3 puodelio sojos padažo
1/3 puodelio acto
1/3 puodelio cukraus
1 puodelis vandens
1 v. š. kukurūzų krakmolo
0,5 v. š. aliejaus
Paruošimas  krakmolą išmaišyti su vandeniu. Sumaišyti visus ingredientus puodelyje ir užvirti. Actą geriau naudoti ryžių ar obuolių, 4 – 5 %.
tik acto aš dėjau mažiau, bet visvie jis kažkaip jaučiasi.
baklažaną nulupiau supjausčiau, mesytę supjausčiau, ir viską į keptuvą pakepinau, kai gerai apkepė, užpyliau padažu ir dar patroškinau, na štai rezultas  ax.gif



geras...reikės pabandyti...kaip suprantu bakalažano kiek nori ir vištytės kokios nori g.gif
Atsakyti
Gal kas ir rashe....jeigu gas atsiprashau:)

Baklazhana supjaustom plonom jaustelemis, pasudom ir duodam pusvalandi pastoveti. Poto nuspaudzhiam baklazhanus ir mazhomis porcijomis kepame keptuveje and aliejaus. Ishkeptus baklazhanus sudedame ant popieriaus, kad aliejus susigertu. Atshalusius baklazhanus sumaishom su kinza, fetos suriu bei graikishkais rieshutais...galima dar deti marinuotu agurkeliu ir paprikos. Bet man skaniausia shiaip su kinza, feta ir rieshutais.
Papildyta:
Oi...visai pamirshau, kad reikia chesnaka deti doh.gif
Atsakyti
Vredina20,gal galite parasyti ,kas yra kinza?
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2008 12 17, 14:39)
Vredina20,gal galite parasyti ,kas yra kinza?


Jei neklystu kinza tai yra kalendra. g.gif
Atsakyti