Įkraunama...
Įkraunama...

Meilės randai

Na, vėl užsikabinau ant šio serialo......Ar verta jį žiūrėti? Gal žinote, kiek serijų yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dykuma5 @ 2015 11 19, 19:58)
Na, vėl užsikabinau ant šio serialo......Ar verta jį žiūrėti? Gal žinote, kiek serijų yra ax.gif


As taip pat ziuriu, viena akim, kaip fonas eina, man kazkaip vienas is prasciausiu matytu turku serialu, kazkokios intrigos nera, viskas labai nuspejama, tos meiles istorijos ir tokios, pamate po 3 dienu "isimylejo" susituoke, ir pastovus verkslenimas, kazkur skaiciau , kad lyg 40 turkisku seriju, neilgas, susiziures ir po kiek laiko pasimirs.
Atsakyti
Aš irgi viena akim žiūriu. Nepasakyčiau nei kad patinka, nei kad nepatinka, bet kaip fonui tai gerai biggrin.gif Tik man labai kliūna tokie išbalinti veidai, ypač Iffet, kaip pamėklė kokia blush2.gif Šiandien ypač vienoj scenoj tai kaip kokia Mirtišė iš Adamsų šeimynėlės, ilgi juodi plaukai ir baltas veidas biggrin.gif
Atsakyti
kada šitas serialas baigsis? toks neįdomus, ištemptas
Atsakyti
QUOTE(egliu @ 2015 12 04, 16:29)
kada šitas serialas baigsis? toks neįdomus, ištemptas


Greitai. Kitais metais turėtu rodyti jau kitą serialą. 40 serijų atrodo.
Atsakyti
Rodo po 5 metų ir nieks neaišku. Parodytu normaliai kas atsitiko kur dingo, o dabar žiūriu kaip naują serialą. Kur Iffet dukra kas jei atsitiko? Ir kur Iffet tėvas yra dingęs?
Atsakyti
Aš irgi vakar įsijungiau ir nieko nesupratau doh.gif
Atsakyti
Niekalas...o jau pabaiga iš vis idiotiška.
Atsakyti
QUOTE(Indrijan @ 2015 12 14, 16:50)
Rodo po 5 metų ir nieks neaišku. Parodytu normaliai kas atsitiko kur dingo, o dabar žiūriu kaip naują serialą. Kur Iffet dukra kas jei atsitiko? Ir kur Iffet tėvas yra dingęs?

Daug neaiškumų ir man. Kiek supratau iš Iffet pokalbio su seserimi ir teta, tai tėvas miręs (neaišku kodėl). O kur dingus Iffet dukra nežinau. Tik spėju, kad ji bus naujai seriale atsiradusi mergaitė Čiček. Kas matė, parašykit, ar taip?
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2015 12 15, 13:01)
Niekalas...o jau pabaiga iš vis idiotiška.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(daivak30 @ 2015 12 15, 17:13)
Daug neaiškumų ir man. Kiek supratau iš Iffet pokalbio su seserimi ir teta, tai tėvas miręs (neaišku kodėl). O kur dingus Iffet dukra nežinau. Tik spėju, kad ji bus naujai seriale atsiradusi mergaitė Čiček. Kas matė, parašykit, ar taip?

taip dukra
Atsakyti
QUOTE(*Marijaa* @ 2015 12 15, 17:58)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
Papildyta:

taip dukra

Nieko nesusigaudau, pagrobe buvo ta mergaite, ar kaip? Greičiau baigtų, neidomesnio dar nerode :|
Atsakyti
Na ką pagaliau pabaiga šio serialo, bet nieko nesupratau, kodėl taip baigėsi?? paaiškinkit kas suprato pabaigą g.gif
Atsakyti