Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

pasidalykite patirtimi, kur Vilniuje galima uzsakyti torta, kad butu sviezia, skanu, skoninga ir kaina ikandama.
Atsakyti
Ieskojau vestuvems, tai dabar zinau, kad pigiausia- BIJOLOJE. Kad uzsakytas bus sviezus, tai irgi garantuoju. Vienintelis minusas- nerealiai prastas aptarnavimas (Pylimo 33 esancioje parduotuveje), jei yra galimybe, rinkis kita parduotuve smile.gif Vilniuje ju yra 3: dar viena Pylima g. ir Fabijoniskiu 2b (tame naujame oranziniame name, salia IKI")
Skanaus essen.gif
Atsakyti
Mazojoj ragainej labai skanus ir nebrangus tortai thumbup.gif . Mes visad imam Paryziu, 1 kg. 18 lt, o Maximoj 23.Tefono nr. kazkur nukisau, g.gif pasiskambink i informacija.
Atsakyti
Bijoloje tikrai skanus, sviezus tortai thumbup.gif . Nezinau kaip Vilniuje, bet Kaune ir ivairiu formu, ir graziai pagal savo skoni ir norus papuosta torta uzsisakyti galima (pradedant telefonu ir baigiant krutimis biggrin.gif )
As sunaus gimtadienio prtoga irgi ten zadu uzsakyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE (ragana @ 2004 09 17, 18:33)
Bijoloje tikrai skanus, sviezus tortai thumbup.gif . Nezinau kaip Vilniuje, bet Kaune ir ivairiu formu, ir graziai pagal savo skoni ir norus papuosta torta uzsisakyti galima (pradedant telefonu ir baigiant krutimis biggrin.gif )
As sunaus gimtadienio prtoga irgi ten zadu uzsakyti smile.gif

O kur Kaune "Bijolos" tortu uzsisakyti galima?
Atsakyti
QUOTE (Asta @ 2004 09 17, 23:46)
QUOTE (ragana @ 2004 09 17, 18:33)
Bijoloje tikrai skanus, sviezus tortai  thumbup.gif . Nezinau kaip Vilniuje, bet Kaune ir ivairiu formu, ir graziai pagal savo skoni ir norus papuosta torta uzsisakyti galima (pradedant telefonu ir baigiant krutimis biggrin.gif )
As sunaus gimtadienio prtoga irgi ten zadu uzsakyti  smile.gif

O kur Kaune "Bijolos" tortu uzsisakyti galima?

Priesais 25-mecio turgu yra parduotuve jei neklystu Pigiau grybo. Salia parduotuves yra toks takas. Juo paejus gal 10-20 zingsniu matosi zalsvas pastatas, kur uzrasyta Bijola. Sis pastatas ribojasi su parduotuve.
Atsakyti
Patys skaniausi tortai Kaune tai Gulbinienės thumbup.gif , yra ir internete jos puslapiukas, pati visoms progoms užsisakinėju tik pas ją, kainos normalios skonis - kaip naminių thumbup.gif, papuošimas irgi įvairiom progoms. Pati užsisakinėjau savo vestuvėms thumbup.gif - likau labai patenkinta. O Bijola - į savo produkciją nemažai chemijos deda, gėl to jos tortai tikrai gražūs, skonis neblogas, tik chemija jaučiasi rolleyes.gif O jaigu kaina labai negasdina, tai labai geri tortai Alkavoj thumbup.gif - bet brangūs blink.gif
Atsakyti
va va ir aš esu Gulbinienės tortų fanė wink.gif man patinka, kad jie ne kokie sviestiniai, bet dažniausiai su grietinėlės pertepimu. Labai skanus persikinis... wub.gif Labai lengvi (skrandžiui, ne svarstyklėms biggrin.gif ) ... kartais net pikta, kad va didelis tortas, o viską visi sutaršo, net pachmielui prie kavos nelieka gabalėlio biggrin.gif Alkavos man kaip kurie skanūs, nors šiaip man jie per brangūs... g.gif Agatas-viena chemija, fe mad.gif Bijolos kažkada valgiau kažkokį dietinį-buvo skanus.. rolleyes.gif
Atsakyti
Mes tai dabar kiekviena proga pas Gulbiniene simtalapi uzsiperkam. Buvo biski sugede, tai jau taip pasiilgom, o dabar vel skanus. Agatas man irgi baisiai nepatinka, dar vyras kartais nuvaziuoja prie "Undines" ten irgi skanus buna, tokie neeiliniai, bet tiksliai kur nezinau.
Atsakyti
As uzsakinejau torta "Mazojoje ragaineje", paciame ceche Naugarduko gatveje. Ten vidutine torto kg kaina - 21 Lt. Man labai patiko riesutinis- sokoladinis ir jogurtinis. Torto puosyba gali pasirinkti pats kokia tik nori. Jei reikia jie gali ir pristatyti torta i vieta uz 10 Lt. Siaip ten dar labai skanus jogurtiniai pyragaiciai po 1,20 Lt. Labai puosia stala, o ir skanus thumbup.gif labai, labai. Tik padedi ir nepamatai kaip isnyksta smile.gif
Atsakyti
QUOTE (dzudi @ 2004 09 20, 16:05)
As uzsakinejau torta "Mazojoje ragaineje", paciame ceche Naugarduko gatveje. Ten vidutine torto kg kaina - 21 Lt. Man labai patiko riesutinis- sokoladinis ir jogurtinis. Torto puosyba gali pasirinkti pats kokia tik nori.

Man cia labai skanus pyragai. Ypac toks su vysniom ant virsaus, raudonas, lengvas, lyg jogurtinis, nepasakysiu tiksliai. Bet toks niam niam thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Brazile @ 2004 10 28, 13:44)
Man cia labai skanus pyragai. Ypac toks su vysniom ant virsaus, raudonas, lengvas, lyg jogurtinis, nepasakysiu tiksliai. Bet toks niam niam thumbup.gif thumbup.gif

Pries kelis metus atradau Mazaja ragaine ir dabar tik su ja ir draugauju thumbup.gif thumbup.gif Visada skanu ir sviezia. Vestuvems ten uzsakinejau torta ir pyragaicius, tai pristate i namus ir dar nemaza nuolaida padare biggrin.gif (padare per dideli torta, tai visa lisna svori padoanojo)
Galima ir del kainos deretis, jei imi didesni kieki.
Atsakyti