Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

Jaciu niekada man to torto nerasti..
Atsakyti
Aš per vestuves valgiau labai patiko ypač su kiviu pertepimu ir skonis ir kvapas labai čiki
http://www.viptortai.lt/ - Vilnius
sunaus gimtadieniui net uzsakiau, tortai pasaka
Papildyta:
buvo dar toks aguoninis irgi labai skanus pasaka gyvenime tokio torto nevalgiau, o taip pat ir su kivi
neragauti buvo thumbup.gif
Atsakyti
vat mūsų tortas

user posted image
Atsakyti
O gal kas zino kur galima nusipirkt kaune torta kad butu kuo labiau panasus i namini? Nusipirkau as pvz is Bijolos torta, o ten biskvito mazas ruozelis o visa kita ala grietinele..fu nemegstu tokiu.
Atsakyti
nu jo........... ir man krikstynom torto reikia... tai kaip apsispprest? g.gif vestuves senai buvo, gimtadieniai taip pat... g.gif blyno nenoriu, noriu kazko grazaus ir efektingo, bet nebutinai prabangaus... ax.gif
Atsakyti
nurimus tema g.gif tai kur kaunietes uzsakinejat?

kol kas randu

alkava, bijola, gulbinienes, aisku visos maximos, rimi ir iki. o kur dar? g.gif
Atsakyti
Nebevalgau is vis tortu, nes ten nieko naudingo nera viduje, vien tik grazu pasiziureti, radau kiek vioskiu E priedu prikrautu mano megstamame tortuke My Webpage, tai baisu, daugaiu jokiu tortu schmoll.gif , uztenka pyragu namie keptu smile.gif .
Gal kas zinot koki tortuka, kur nebutu visokiu E, turbut neisvaizdus ar koks, bet bent jau i savo skrandi galima ideti be baimes g.gif
Atsakyti
šakiuose galeciau parekomenduoti napaleona namini, tikras, senovinis napaleonas wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzindzilina @ 2010 04 11, 12:15)
Nebevalgau is vis tortu, nes ten nieko naudingo nera viduje, vien tik grazu pasiziureti, radau kiek vioskiu E priedu prikrautu mano megstamame tortuke My Webpage, tai baisu, daugaiu jokiu tortu schmoll.gif , uztenka pyragu namie keptu smile.gif .
Gal kas zinot koki tortuka, kur nebutu visokiu E, turbut neisvaizdus  ar koks, bet bent jau i savo skrandi galima ideti be baimes  g.gif

.
kalbant apie E: i namini pyraga sodos dedi? ji taip pat turi savo E raide wink.gif ir citrinu rugstis turi biggrin.gif tad naminis dar nereiskia, kad jokiu E ax.gif
Atsakyti

 i 
PROFILAKTINIS FORUMO TAISYKLIŲ PRIMINIMAS:

1. Temos pavadinimą prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž). Nerašykite didžiosiomis raidėmis!

2. Prieš paskelbdami naują temą, visada pasinaudokite "Paieška" ir įsitikinkite, ar anksčiau forume nebuvo rašyta Jus dominančia tema.

3. Draudžiamos temos, kuriose klesti šlamtlaiškiai ir reklama, komerciniai pasiūlymai (pvz. gaminu-parduodu, "turiu-parduodu", "aš neplatinu, platina kiti", "kur nusipirkti?", "kas galit parduoti?", "atsakiau į AŽ" ir pan.). Radus tokio pobūdžio temas /  žinutes, jos ištrinamos be išankstinio perspėjimo.

4. Draudžiamas tarpininkavimas, organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės", kai įvykdomos skyrelio taisyklėse numatytos sąlygos.

5. Norėdami pacituoti žinutę (-es) , necituokite pačių nuotraukų (cituojamoje žinutėje (-ėse) tiesiog ištrinkite nuotraukos nuorodą su kodu [ img ] [ /img ] ) , taip forumas bus neapkrautas.

6. Jei keliate patiekalų nuotraukas, tai ne didesnes nei 500- 600 pikselių. Didesnio formato nuotraukos papildomai apkrauna Forumą ir iškraipo Forumo langą.

7. Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama.lt  
Atsakyti

 ! 
Bet kokios komercinio/reklaminio pobūdžio žinutės kaip "siūlau"; "gaminu pagal užsakymus..."; "ieškau, kas pagamintų"; "parduodu..."; "dariau, nes taip klientė (-ai) pageidavo..." ir pan. yra draudžiamos! Jei ir toliau bus taip  pažeidinėjamos temos taisyklės, ši tema bus visam laikui uždaryta be jokių diskusijų apie jos atidarymą.

Komercinio/reklaminio pobūdžio žinutės bus ištrintos, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.






 i 
Nuo Jūsų pačių priklauso, ar ši tema gyvuos, ar ne.
Atsakyti
Sveikos mamytes. Norejau paklausti, al zinote, kur galima Vilniuje uzsakyti skanu sakoti (bet ta koki smulku)....
Vaziuojam i vestuves Lenkijoje ir norisi nuvezti skanu musu tortuka.
Atsakyti