Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgalumas (invalidumas)

QUOTE(*Širdelė* @ 2009 10 18, 10:16)
Priduoti galima, bet jums invalidumas jeigu bus paskirtas tai ir bus paskirtas mėn ar dviem anksčiau. Žodžiu Jūs tą laiką prarasite, o valstybė sutaupys  4u.gif

labas,gavau atsakyma i savo klausima is NDNT:
Informuojame, kad asmens tėvai (įtėviai), globėjai
ar rūpintojai į NDNT dėl pakartotinio vaiko
neįgalumo lygio vertinimo turi kreiptis baigiantis
nustatytam neįgalumo lygio terminui, bet ne vėliau
kaip paskutinę nustatyto neįgalumo lygio termino
dieną.


bet neatsake,kokio senumo turi but medicininiai israsai ar ivertinimai DISC metodo.gal kas zinot?
Atsakyti
QUOTE(plazma @ 2009 10 31, 09:39)
labas,gavau atsakyma i savo klausima is NDNT:
Informuojame, kad asmens tėvai (įtėviai), globėjai
ar rūpintojai į NDNT dėl pakartotinio vaiko
neįgalumo lygio vertinimo turi kreiptis baigiantis
nustatytam neįgalumo lygio terminui, bet ne vėliau
kaip paskutinę nustatyto neįgalumo lygio termino
dieną.


bet neatsake,kokio senumo turi but medicininiai israsai ar ivertinimai DISC metodo.gal kas zinot?

MB mano yra su grupe, tai buvo kad per ligą ir nenuvažiavo iki nustatyto datos, nuvažiavo vėliau, bet niekas nesikabinėjo dėl to.
Buvo kad važiavo ir anksčiau tvarkytis dėl tam tikrų aplinkybių, jas paaiškino irgi viskas tvarkoj buvo.
Jis kai "tvarkosi" grupę, kikvienais metais prieš komisiją turi surinkti naujus dokumentus. bet jam diskc metodo išvis nereikia, tai būtent kaip dėl jo nežinau
Atsakyti
QUOTE(*Širdelė* @ 2009 10 31, 10:12)
MB mano yra su grupe, tai buvo kad per ligą ir nenuvažiavo iki nustatyto datos, nuvažiavo vėliau, bet niekas nesikabinėjo dėl to.
Buvo kad važiavo ir anksčiau tvarkytis dėl tam tikrų aplinkybių, jas paaiškino irgi viskas tvarkoj buvo.
Jis kai "tvarkosi" grupę, kikvienais metais prieš komisiją turi surinkti naujus dokumentus. bet jam diskc metodo išvis nereikia, tai būtent kaip dėl jo nežinau

DISC metodo ivertinimo reikia vaikams iki 5 metu.
bet as radau dar tokia info:
Dėmesio!!!
Taupykite savo ir mūsų laiką: dokumentus stenkitės pristatyti likus mėnesiui iki darbingumo lygio nustatymo termino pabaigos.
g.gif tai kaip cia suprasti
Atsakyti
QUOTE(plazma @ 2009 10 31, 13:11)
DISC metodo ivertinimo reikia vaikams iki 5 metu.
bet as radau dar tokia info:
Dėmesio!!!
Taupykite savo ir mūsų laiką: dokumentus stenkitės pristatyti likus mėnesiui iki darbingumo lygio nustatymo termino pabaigos.
  g.gif  tai kaip cia suprasti

Niekada apie tokį dalyką mums niekas net neužsiminė, paskutinį mėnesį MB pats laksto susirenka iš gydytojų pažymas ir kai laikas važiuoja. Jei pristatysi anksčiau, tai kaip aš suprantu gali anksčiau ir pratęsti, bet tada vėlgi gudraujama nes nuplaukia kelios dienos. Mums per 5 metus nuplaukė 4 mėnesiai 4u.gif
Atsakyti
Labukas.Na nezinau ar cia klausiu,bet gal bus zinanciu,as esu niekur nedirbanti,nes auginu dukryte(12 m.)kuriai nustatyta vidutine negalia.Ar as esu drasta valstybes lesomis privalomuoju sveikatos draudimu ar ne?

nes skaiciau,kad yra drausti vienas is tevu kuris namuose slaugo vaika,kuriam nustatytas neigalumas,bet man neaisku del to zodzio,,namuose slaugo,, gi su vidutine negalia slauga neskiriama,tai taip ir nesuprantu ar galiu buti drausta tuo sveikatos draudimu ar ne?
Atsakyti
Aciu atsakymo nebereikia,issiaiskinau pati smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2009 11 11, 15:24)
Aciu atsakymo nebereikia,issiaiskinau pati smile.gif

na ir koks atsakymas?
Atsakyti
Ar kas nors žinojote kad nuo birželio 1 dienos keitėsi darbingumo nustatymo tvarka? Įdomi situacija gavosi, žmogus su širdies stimuliatoriumi tapo visiškai sveiku, gali dirbti ir sunkų fizinį darbą bigsmile.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Širdelė* @ 2009 11 12, 22:27)
Ar kas nors žinojote kad nuo birželio 1 dienos keitėsi darbingumo nustatymo tvarka? Įdomi situacija gavosi, žmogus su širdies stimuliatoriumi tapo visiškai sveiku, gali dirbti ir sunkų fizinį darbą  bigsmile.gif  doh.gif

labas,tai cia nenaujiena.mano tevukas gavo neigaluma del sirdies.pasak,gydytoju gali dirbti tik 4val per diena ir tai lengva darba.pagal visus tyrimus jam priklause 2grupe.du kartus reanimacijoj gaivino.(cia per ta laika,kai reikejo prasitest neigaluma)tai NDNT pasake,kad su tavo tokiais tyrimais tave ant nasilku turejo inest,o tu savo kojom atejai.tai dave 3grupe.
bet darbinguma nustato suaugusiems nuo 18metu g.gif
su ju tokiais istatymais,greitai niekas invalidumo nebegaus.jeigu zmogus yra be kojos ar rankos,jis visvien turi kasmet eit komisija.galbut jie mano ,kad per tuos metus koja ar ranka ataugs g.gif
Atsakyti
QUOTE(plazma @ 2009 11 13, 08:42)
labas,tai cia nenaujiena.mano tevukas gavo neigaluma del sirdies.pasak,gydytoju gali dirbti tik 4val per diena ir tai lengva darba.pagal visus tyrimus jam priklause 2grupe.du kartus reanimacijoj gaivino.(cia per ta laika,kai reikejo prasitest neigaluma)tai NDNT pasake,kad su tavo tokiais tyrimais tave ant nasilku turejo inest,o tu savo kojom atejai.tai dave 3grupe.
bet darbinguma nustato suaugusiems nuo 18metu  g.gif
su ju tokiais istatymais,greitai niekas invalidumo nebegaus.jeigu zmogus yra be kojos ar rankos,jis visvien turi kasmet eit komisija.galbut jie mano ,kad per tuos metus koja ar ranka ataugs  g.gif

Mb irgi daug metų galėjo dirbti tik 4 val, ir jokio fizinio darbo, o patapo visiškai sveiku ir darbingu žmogumi. Mes nepatikėjom, ir Vilniu visur buvo, pasirodo birželio 1 dieną buvo pakeisti įstatymai. Vadinasi valstybė taupo. Bet man keista kad apie tai nieko nebuvo skelbiama g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Širdelė* @ 2009 11 13, 09:43)
Mb irgi daug metų galėjo dirbti tik 4 val, ir jokio fizinio darbo, o patapo visiškai sveiku ir darbingu žmogumi. Mes nepatikėjom, ir Vilniu visur buvo, pasirodo birželio 1 dieną buvo pakeisti įstatymai. Vadinasi valstybė taupo. Bet man keista kad apie tai nieko nebuvo skelbiama  g.gif

ieskojau ir as to naujo istatymo,bet niekur kolkas neaptikau g.gif pasirodo valstybe tikrai taupo.
Atsakyti
as vel su savo klausimu:
gal kas žinote prieš kiek laiko darytas DISC galioja komisijai? Pvz, prieš 4 mėn darytas - galios ar vėl naują reiks daryti?
Atsakyti