Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgalumas (invalidumas)

plazma, Labai ačiū jau nusiunčiau paklausimą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marija1: 19 sausio 2010 - 09:19
O sakykit 80 proc darbingumas kuri čia skaitosi grupė? Radau kad asmuo darbingas laikomas 60-100%
Atsakyti
QUOTE(*Širdelė* @ 2010 01 19, 14:08)
O sakykit 80 proc darbingumas kuri čia skaitosi grupė? Radau kad asmuo darbingas laikomas  60-100%

tai kad jokia grupe g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Širdelė* @ 2010 01 19, 13:08)
O sakykit 80 proc darbingumas kuri čia skaitosi grupė? Radau kad asmuo darbingas laikomas  60-100%

konkreciai nerandu,bet kiek teko uzsiskaityti tai: Turiu II neigalumo grupe, 60% darbinga.tai gal 80% darbingas atitinka 3 grupe?
Atsakyti
Pas mane 80% darbingumas ir jokios grupes nera schmoll.gif Pernai turejau 55%darb., tai skaitesi IIIgr. ir buvo suteiktas Neigaliojo pazymejimas. Dabar jokio pazymejimo neisdave.

Atsakyti
QUOTE(uoga83 @ 2010 01 20, 14:15)
Pas mane 80% darbingumas ir jokios grupes nera schmoll.gif Pernai turejau 55%darb., tai skaitesi IIIgr. ir buvo suteiktas Neigaliojo pazymejimas. Dabar jokio pazymejimo neisdave.

na dabar tai aiskiau.nes as irgi niekur konkreciai neradau info.
Atsakyti
Ar turint 3 invalidumo grupe,galima kreiptis i darbo birza ir ar bus mokama bedarbio pasalpa 4u.gif Aciu kas atsakys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte @ 2010 01 20, 16:49)
Ar turint 3 invalidumo grupe,galima kreiptis i darbo birza ir ar bus mokama bedarbio pasalpa 4u.gif Aciu kas atsakys 4u.gif

galima ,bet del bedarbio pasalpos mokejimo tai nesu tikra.
Atsakyti
Sveiki, kas man galėtų atsakyti - jei vaikui nustatoma F84.8 diagnozė, ar suteikiamas neįgalumas?
Atsakyti
Sirdele ,va radau tikslesne infotrmacija:

Remiantis Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos išvada ( kai darbingumo lygis 60 proc ir daugiau), 80 proc. darbingumo lygis reiškia, jog asmuo yra darbingas ir negalios neturi.
Atsakyti
QUOTE(Viva_la_vita @ 2010 01 21, 18:19)
Sveiki, kas man galėtų atsakyti - jei vaikui nustatoma F84.8 diagnozė, ar suteikiamas neįgalumas?

Na pas mus yra F84.8. Bet dėl jos vis tiek iš karto neduoda neįgalumo, reikia praeiti visus kitus patikrinimus, na pati žinai. Ir duoda arba metams arba 2. O paskui vėl visa ceremonija iš naujo.
Atsakyti
Sveikos
Noriu paklausti tokio dalyko. Mano dukryte gime su defektu ir zinau, kad pagal si defekta duoda invaliduma, tik vat musu pediatre sako, kad jai reikia kazkokio iraso kad ji pradetu ruosti dokumentus komisijai...
bet nesuprantu kokio iraso jai reikia, jei mono gimdyves ir saknelyje kur i poliklinika pristatai yra irasas apie defekta. Tai klausymas nuo ko man pradeti tvarkytis dokumentus?
Atsakyti