Įkraunama...
Įkraunama...

Ką daryt, kai ėda rėmuo?

QUOTE(modestasta @ 2006 11 29, 23:00)
Migdolai, medus finalas - alergiskas vaikiukas  g.gif


Gydytoja alergologė paskaitoje pasakė, kad jeigu šeimoje (tavo ir vyro šeimose) nėra alergiškų asmenų, specialiai atsisakyti jokių maisto produktų nereikia, reikia tik vartoti juos su protu. biggrin.gif
Mano gydytoja sakė, neatsisakyti nei apelsinų, nei ko kito, bet valgyti po nedaug lotuliukas.gif
Aš manau, kad ir nestuke.gif ir 2.gif reikia įvairiausių vitaminų ir maistinių medžiagų-ir tų, kurių yra meduje, ir tų, kurių yra apelsinuose ar mandarinuose, svarbiausia su protu cool.gif
Atsakyti
Man labiausiai padedavo Rennie ax.gif dar gydytojas patare,kai pradeda grauzt remuo iskart uzkrimst ko nors-kartais padedavo ir tai..dar metine guma nuramindavo,tiesa-neilgam.. bigsmile.gif o mano mama visada geria tokia nesamone su actu ir soda,tik jauciu cia nelabai sveika blush2.gif
Atsakyti
Problemos atsirado 37 sav., ir labai padeda MANNTI, uztenka 2 tabl. ir vel lyg niekur nieko
Atsakyti
QUOTE(piaa @ 2006 12 01, 15:10)
Man labiausiai padedavo Rennie ax.gif dar gydytojas patare,kai pradeda grauzt remuo iskart uzkrimst ko nors-kartais padedavo ir tai..dar metine guma nuramindavo,tiesa-neilgam..  bigsmile.gif o mano mama visada geria tokia nesamone su actu ir soda,tik jauciu cia nelabai sveika blush2.gif

O mane nuo gumos iskart pykina, viena karta net vemiau.
Siaip atsigeriu vandens negazuoto, kai eda remuo, ir ka nors uzvalgau. Dazniausiai praeina.
Atsakyti
Labas ax.gif dziaugiausi dziaugiausi, kad needa remuo, kai kitos skundesi remeniu, bet jau ir pati negaliu "atsidziaugt" siuo malonumu... verysad.gif buvo kazkaip dar tik naktimis, o dabar jau ir diena visa eda doh.gif ypac jei prigulu tai ir sakes blink.gif prie viso to dar ir pykinimas prisidejo... unsure.gif
Atsakyti
Liaudiška priemonė - cinamono miltelių apie trečdalį šaukštuko. Bandžiau - skanu ir nekenksminga, poveikis ne toks stiprus kaip vaistų, bet tablečių juk saujom nevalgysi...
Atsakyti
Kažin ar aš praryčiau vieną tą cinamoną... essen.gif
Atsakyti
Tikriausiai vienas is nemaloniausiu nestumo prisiminimu.... Tik tai Rennie padejo. Ciulpdavau nerealiais kiekiais!
Atsakyti
Šiąnakt pirmą kartą prasikankinau su rėmeniu! Užeidavo dieną ir nestipriai, bet šiąnakt! Pusę nakties prasėdėjau snausdama lovoje (taip mažiau ėdė), gėriau pieno, tai lyg padėjo.Pasiskaičiau šitą skyrelį, eisiu vaistinėn, nes jau sunku iškentėti, o ir neišsimiegojau nerealiai! Matyt, pirksiu Rennie, jūsų išgirtą.. Tikiuosi, nepakenks...
Atsakyti
O pas mane vyras kiekviene vakara nesdavo piena (nuimdavo nors kuriam laikui) ir gazuota mineralini pusiau atskiesta su virintu vandeniu(cia kazkur forume isskaiciau) o kai pieno po ranka nebudavo tai Rennie ir dar kartais morka grauzdavau
Atsakyti
svejkutes, nestukes mirksiukas.gif turejau as ir tokia bedele, taj gydytoja rekomendavo gastal smile.gif tikraj geras vajstukas, iskart numalsindavo thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes, na pas mane irgi tokia pati problema, kai uzgrauzia tai sienom lipu, ypac jei vaistu po ranka nera.
Del vaistu negerimo ir kentejimo tai labai nepatartina, nes rugshtys gali sukelti opa, jei negydomos. Mano drauge venge vaistu ir opa isitaise, todel as klausau savo daktares ir kai tik uzeina ciulpiu tabletes.
Beje manau ir leliukui geriau, kai mamyte nesikankina.
Sekmes
Atsakyti