Įkraunama...
Įkraunama...

Ką daryt, kai ėda rėmuo?

Pries nestuma turejau sia problema, geriau vaistus, deja nestuke.gif metu jie netinkami. Maalox tabletes nepadeda, siaip pirmo nestumo metu gydytoja leido gerti Almagel thumbup.gif thumbup.gif Nuimdavo gerkles, stemples griauzima. Siuo metu paprasto Almagel nerandu verysad.gif verysad.gif Niekas nepadeda sad.gif Vaistinej patare gerti su siltu vandeniu Smecta, nagi kazkiek padeda smile.gif Su saltu vandeniu padaryta ji tinka nuo viduriavimo ir skrandzio bedu, o su gerokai siltu butent mazina skausmus, rugstinguma ax.gif ax.gif Dar bandysiu virtis linu semenis.
Pienas, vanduo, bulkos, rennie ir kt. cia nurodytos priemones man nepadeda. Skausmas astrus, griauzimas nenuslopsta net atsisakius visikai darzoviu, uogu, keptu patiekalu ir pan. Galiu valgyt visa diena vien koses verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Man remens grauzimas buvo bene vienintelis negalavimas viso nestumo metu, kankindavausi kasdien, kol viena diena nepabandziau FRUTIN ciulpiamu tableciu thumbup.gif (skirtos specialiai nescioms). Problema issisprende iskart, taciau teko jas naudoti vos ne kasdien iki nestumo pabaigos.
Atsakyti
Mane irgi labai kankina ši problema, tai tik vienintelis pienas šiek tiek padeda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nuke @ 2003 08 11, 12:20)
Dar vienas klausimas: ka daryti, kai remuo baisingai eda (per tai irgi sunku uzhmigti ir shiaip diena pradejo gadinti)? Ar galima kokius vaistus gerti? Ash gerdavau piena, bet kaip matau, man nebepadeda... Gal dar yra kokiu budu?

Negalima jokio pieno, varskes, juodos duonos, rugsciu produktu, pomidoru. Kai eda remuo nestumo metu galima suciulpti raniberla. Viska sakau is savo patirties. Man jau nebeskauda smile.gif Ir Tau preis... smile.gif Labai sriubytes patartina valgyti smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Man nuo rūgščių geriausiai padeda moneralinis "Borjomi"
Atsakyti
QUOTE(gutė pinkutė @ 2008 02 24, 10:13)
Man nuo rūgščių geriausiai padeda moneralinis "Borjomi"



pritariu tiktai tai thumbup.gif thumbup.gif , as siek tiek nugazuoju ir geriu
Papildyta:
ir dar kas keisto, kad iki nestumo gydziausi ir labai rimtai rugstinguma, po to pagalvojau kad gal nestumas pades, ir ka jus manot, man remuo visai nekyla, aisku buna skrandzio uzdegimai, bet deginimo kazkodel nejauciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maure: 24 vasario 2008 - 09:54
O as zinau toki buda;Arbatinis saukstelis obuoliu acto ir beveik stikline vandeniuko,sumakaluoti ir ryte ant tuscio skranduko isgerti ir taip kas ryta.Toks ciut ciut rugztelnas skystimelis gaunasi,ir gerti visai nebjauru.Juk tik maktelni ir viskas 4u.gif
Atsakyti
O man tai tik siltas pienukas padedavo.Pasisildydavau pries einant miegot,ir rugstys nekildavo thumbup.gif Dabar kol kas nieko,manau i gala turetu vel uzeit smile.gif Kazkaip stengiuos tu vaistu negert,nes maziukui gi viskas irgi persiduoda verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Corny @ 2008 02 24, 12:15)
O as zinau toki buda;Arbatinis saukstelis obuoliu acto ir beveik stikline vandeniuko,sumakaluoti ir ryte ant tuscio skranduko isgerti ir taip kas ryta.Toks ciut ciut rugztelnas skystimelis gaunasi,ir gerti visai nebjauru.Juk tik maktelni ir viskas  4u.gif



Nu as patarciau su actu per daug nejuokaut,tai kas kad ne stipru gerimuka pasidarai g.gif Zinok vistiek skrandukui negerai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(gutė pinkutė @ 2008 02 24, 09:13)
Man nuo rūgščių geriausiai padeda moneralinis "Borjomi"

O man sitas mineralinis ziauriai tepalais kazkokiais smirda, nu negaliu as jo gert, nes man ir jo skonis siaip sau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Beiker @ 2008 02 16, 15:38)
miegant reikia pagalve pasikelt, kad galva auksciau butu. Man padeda


Man tai irgi padedavo nestumo metu. O vaistu tai jakiu negeriau, zinojau, kad po nestumo praeis rolleyes.gif
Atsakyti
man padeda tik pienas ir rennie, jei vienas nepadeda kitas tikrai padeda.. mirksiukas.gif
bet buna kartais ilgai pasikankint reik, kol poveikis pasijaucia.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(piene78 @ 2008 02 16, 13:01)
Kai nusileis pilvukas palengves, praeis visi remens grauzimai. Man nestumo metu irgi nieks nepadedavo, gal siek tiek apmazindavo mitybos reguliavimas kai labai po mazai valgydavau ir jokiu saldumynu, jokiu produktu kurie gali rugsti sukelti, po kiekvieno valgymo 2 valandas pasivaiksioti. O vakare veliausiai pries 4 valandas iki einant miegoti paskutinis valgymas ir geriausiai koks pieniskas valgis
Stiprybes visoms nestuke.gif

verysad.gif deja man savaitele iki gimdymo liko....asaru pakalnes schmoll.gif nepadeda niekas tikrai bandziau daug visko....kartais retai graikiniai riesutai pakramcius praeidavo gydytoja patare....tikiuos tik vieno kad pagimdzius pareis tai ir pasekmiu nebus schmoll.gif unsure.gif stikprybes jums ir sekmes ieskant pagalbos 4u.gif
Atsakyti