Įkraunama...
Įkraunama...

Ką daryt, kai ėda rėmuo?

Man labiausiai padeda Borjomi.. kai tik pajaučiu deginimą išgeriu porą gurkšnių mineralinio rezultatas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(svaigutis @ 2009 11 19, 16:16)
sveikos  nestuke.gif  ir busimos nestuke.gif ,
norejau paklausti, o kada nestumo pradzioje pajutote remens grauzima?
ar pvz tai gali buti nestumo pozymis?
man jau dvi savaites eda ir kaip sakoma nesueda. rrrrr
vienas testas rode vaiduokliuka,kitas neigiama, ale kazkaip protelsi ir sirdelel nenori pasiduoti, kad si cikla nepavyko.
4u.gif

Remuo tikrai nera nestumo pozymis schmoll.gif ir jis nepasireikia nestumo pradzioje o tada kai gimda sustumia visus likusius organus i virsu tuo paciu ir skrandi, va tik tada prasideda tos rugstys
Atsakyti
Pritariu, kad remuo tikrai nera nestumo pozymis, man sita bjaurybe atsirado, kai jau pilvukas nemazas buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Evkis @ 2009 11 19, 23:00)
Man labiausiai padeda Borjomi.. kai tik pajaučiu deginimą išgeriu porą gurkšnių mineralinio rezultatas  thumbup.gif



o galima gerti gazuotus mineealinius vadnenis? blink.gif bourjomi juk siek tiek turi gazo ar ne?
ne sman gydytoja sake - jokliu budu gazuotu.... g.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 11 18, 19:53)
Tai tau paprasciausiai sutrikusi zarnyno peristaltika ir tiesiog jauti rugstu skoni burnoje, viskas atrodo neskanu, pastoviai norisi kazkaip numalsinti ta skoni burnoje ir t.t. , dar gali pusti pilva, pastoviai jausti sunkuma po palgio. Siti reikalai budingi dazniausiai nestumo pirmame trimestre, kaip man liaudiskai paaiskino daktare tiesiog tavo skrandis nevirskina maisto o ji tarytum uzlaiko skrandyje ir zarnyne. As bandziau vartoti bakterijas kazkokias bet tas rugstumas dar labiau jautes ir dar troskino labai, bet tai praeina su laiku.
Remuo labiau ne skonis burnoje, bet gerkleje deginantis jausmas. Ir jis budingas daugiau antrai nestumo daliai kada tiesiog skrandis persikrausto i gerkle  biggrin.gif



o tas vadinamasis "skrandzio persikraustymas i gerkle" taip jau visoms ir buna, man jo laukti g.gif
Atsakyti
negaleciau pasaktyi kad visoms bet manyciau kad daugumai, cia kaip kam pasiseka, kaip tas pilvas sugalvoja pasislinkti i viena ar kta puse labiau g.gif

http://supermama.lt/.../view/3735/108/

pabandyk pastudijuoti per sita kalendoriu kada ir ko gali tiketis ir laukti mirksiukas.gif
Papildyta:
o del borjomi juk nesunku ji nusigazuoti mirksiukas.gif tad problemos tame as nematau, paplaki kelias minutes buteli ir gazo kaip nebuta
Atsakyti
as tai visada geriau gazuotus gerimus,tik vat neseniai pradejau ieskot silpnai gazuoto vandens. nes pirkt paprasta negazuota mineralini vandeni nematau prasmes,juk is krano toks pat bega lotuliukas.gif
Atsakyti
Man jau 8,5 men. Iki sios nakties dar galejau pakesti ta maisto grizima i gerkle, bet sianakt ebeistveriau... Atrode kad rugstys kyla upeliais, pradejo pykint, gerkle isgrauzta - visa raudona ryskiai. Mineralinis nepadejo, pienas ir arbata tik trumpam pasitarnavo. Zodziu keliauju i vaistine Renni ar dar ko, nes be vaistu neimanoma miegot unsure.gif
Atsakyti
Man irgi rūgštys kyla siaubingai, tai pradėjau net mažiau valgyti, nes niekom negaliu sumažinti rūgščių kilimo unsure.gif Ir tai kol kas vienintėlis dalykas kuris man padeda unsure.gif
Atsakyti
As del remens suciulpiu puse tabletukes renie, nieko nedaryti irgi negalima,nes paprasciausiai visam gyvenimui skrandyje,stempleje zaizda gali isitaisyti.
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 11 19, 22:19)
Remuo tikrai nera nestumo pozymis  schmoll.gif ir jis nepasireikia nestumo pradzioje o tada kai gimda sustumia visus likusius organus i virsu tuo paciu ir skrandi, va tik tada prasideda tos rugstys

sveikos 4u.gif
tada tikrai nesuprantu kame reikalas g.gif kad ne nėštumo požymis tai sutinku, bet ,kad jis kankina tik kai sustumia skrandį, jau prieš nėštumo pabaigą irgi nesutinku schmoll.gif kodėl jis mane kankino nuo 5 savaitės doh.gif labai retai tas būdavo, bet nestuke.gif tai košmaras kažkoks doh.gif jau aštriai nevalgiau, vistiek unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indoju: 14 gruodžio 2009 - 18:33
labukas 4u.gif , man septinta savaite ir pries kelias dienas prasidejo skrandio skausmas, lyg buciau amzinai alkana, bet tai ne alkis, bet skausmas.tris dienas pasikankinau ir siandien buvau pas daktere,israse sirupo, geriu visa diena, bet rezultatai ne koki schmoll.gif skauda, kad ramiai gyvent negaliu, skausmas praeina, kai pavalgau, bet ir tai tik kokiam pusvalandziui. doh.gif gal zinot ar tai ilgai tesis? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(iniesa @ 2009 12 19, 00:07)
labukas 4u.gif , man septinta savaite ir pries kelias dienas prasidejo skrandio skausmas, lyg buciau amzinai alkana, bet tai ne alkis, bet skausmas.tris dienas pasikankinau ir siandien buvau pas daktere,israse sirupo, geriu visa diena, bet rezultatai ne koki  schmoll.gif skauda, kad ramiai gyvent negaliu, skausmas praeina, kai pavalgau, bet ir tai tik kokiam pusvalandziui. doh.gif gal zinot ar tai ilgai tesis? verysad.gif

Man labai padejo borziomi mineralinis vanduo. O ipusejus nestumui visos problemos susijusios su skrandziu baigesi thumbup.gif
Atsakyti