Įkraunama...
Įkraunama...

Ką daryt, kai ėda rėmuo?

QUOTE(Lazdu_Dama @ 2010 02 19, 00:52)
Naa.. skonio reikalas kaip sakant smile.gif nera skanu, bet kai po pirmo karto padejo, tai nejauciu slykstumo  cool.gif

siaip jau bulves ir i rankine neisidesi lotuliukas.gif
Atsakyti
Su ta žalia bulve įdomus variantas, reiks pabandyt. Maža būdama labai žalias bulves griaužiau, skanu buvo smile.gif Kad tik padėtų. Uch, dar apie 8 dienos to siaubo. O juodos duonos kaip pasiilgau...........
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 02 19, 13:55)
Su ta žalia bulve įdomus variantas, reiks pabandyt. Maža būdama labai žalias bulves griaužiau, skanu buvo  smile.gif Kad tik padėtų. Uch, dar apie 8 dienos to siaubo. O juodos duonos kaip pasiilgau...........

o kodel negali jos valgyt?
Atsakyti
Pastebėjau, kad kai kurie produktai, nebūtinai rūgštūs, sukelia graužimą. Man pvz., visai netinka bananai, juoda duona, kava, medus. O labai gerai, ypač prieš miegą, tai kokių avižinių dribsnių košė, ir visada daug daug pieno. Kartais net visą naktį pavyksta išmiegot be graužimo.
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 02 20, 14:39)
Pastebėjau, kad kai kurie produktai, nebūtinai rūgštūs, sukelia graužimą. Man pvz., visai netinka bananai, juoda duona, kava, medus. O labai gerai, ypač prieš miegą, tai kokių avižinių dribsnių košė, ir visada daug daug pieno. Kartais net visą naktį pavyksta išmiegot be graužimo.

turejau su remeniu problemu dar pries nestuma, o dabar, kad ir ka bevalgyciau, kad ir kokiais kiekiais, vis tiek grauzia, ypac vakare, kai atsigulu ar pusiau sedomis ziuriu tv. tad be renie ne zingsnio. diena dar po puse tabletes, o vakare ir visos reikia verysad.gif
Atsakyti
Man tas rėmuo užpuolė i pabaigą nėštumo, apie 30sav. dažniausiai vakarais būna jei dar pavalgau ko.. Tai dabar stengiuos negert jokių sulčių, ir vakarais nevalgyt. o jei užpuola, sučiulpiu Renie tablečiukę 1-2 ir praeina..
Atsakyti
QUOTE(Nomadica @ 2010 02 22, 00:08)
Man tas rėmuo užpuolė i pabaigą nėštumo, apie 30sav. dažniausiai vakarais būna jei dar pavalgau ko.. Tai dabar stengiuos negert jokių sulčių, ir vakarais nevalgyt. o jei užpuola, sučiulpiu Renie tablečiukę 1-2 ir praeina..

jo. geras dalykas tas renie. neisivaizduoju, ka reiktu daryt, jei jis butu kenksmingas scare.gif
Atsakyti
kiek zinau tai tik ranibel jis nesciosioms legalus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikytis @ 2010 02 17, 14:49)
sveikos mamytes o man renne nepadeda o nuo vandens dar labiau rugstis kyla kaip man nevalgyti po 6,kad vaikutis praso ir stipriai net bloga darosi doh.gif   mano kinderis saldainiu nenori ir obuoliu jam reikia rimto maisto oj oj bega  doh.gif skaiciau,kad aliejus padeda begu gerti nes oj kaip bjauru verysad.gif
beto gal kas airijoje yra nescia vaistineje okiu vaistu nerasi kaip lt schmoll.gif  verysad.gif

labas 4u.gif as gyvenu Airijoje.man gydytoja rekomendavo Gaviscon rasi bet kurioje vaistineje),juos irgi nesciom galima,bet as nebandzius ju,todel pakomentuoti negaleciau.man rennie padeda thumbup.gif
Del to remenes ir as baisiai kankinuosi doh.gif kartais net savaitei to didziojo pokelio neuztenka schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo minguliux: 22 vasario 2010 - 12:02
Dar yra Frutin ir Maalox. Maalox visai nieko ir nebrangios, lapelis 3 LTL su centais kainuoja.
Atsakyti
o as jokiu tableciu negeriu..jei tik pajuntu kad eda remuo, taj suvalgau ka nors saldaus, pvz plytele sokolado smile.gif ir praeina thumbup.gif
Atsakyti
Man kol kas geriausiai padeda kefyras. Kas vakarą bent pora gurkšnelių išgeriu ir tarsi nuplauna viską, kas graužia. Paskutinį mėnesį kefyras - pirkinys Nr 1 parduotuvėje thumbup.gif
Atsakyti