Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip švenčiau savo vestuves!

Oi vestuvės smile.gif svajonių vestuvės man ir jam. susituokėm gan greit po metų draugystės. Nenorėjom būti visiškai pilka mase ir daryti vestuves paprastai,tai gavosi šiek tiek kitaip,nors ne viskas kaip norėjom,bet dalis mūsų sumanymo įvyko.

Viskas buvo rudenį,dalyvavo apie 45 žmones

Pirmiausia tai nebuvom visiškai balti ir juodi,įmaišėm oranžinės...Aš buvau ilga,laisva balta suknele su ilgu plevesuojančiu veliumu,vos suimtais palaidais plaukais ir 7 oranžinų gerberų su linais puokšte, jis buvo tamsiai pilku kostiumu ir oranžiniu kaklaraiščiu,su savo akiniais (maždaug kaip Manto klipe Čiuožki).

Pirmiausia vyras manęs atvažiavo pasiimt iš namų ir važiavom į Verkius. Ten susituokėme pagoniškai prie Lizdeikos aukuro,taip gavos,kad ir televizija filmavo (pranešė prieš 2 dienas iki vestuvių). sudalyvavo ten ir šaolinio vienuolis ir kas tik nori biggrin.gif
Paskui iškart važiavom į Palangą,kelionė nežmoniškai smagi buvo,mus vežė kaimynai tokiam senam mercedes kur atitinkama atmosfera vyravo. Tai ir degalinėj žmones džiuginom ar juokinom nežinau ir pakeliui pypsėjimų daug sulaukėm.

Nuvažiavom į Palangą, biški namuose užkandom ir papuošė mūsų mašinas,o puošė irgi išskirtinai,ant mašinų kapotų užklijavo karpinius su tautiniais motyvais,įspūdingai atrodė. Tada nupėdinom į Palangos bažnyčią (visai šalia namų ten mums) ir ten mus sutuokė toks smagus kunigas.Iš vargonų sklido ne mendelseno maršas ar Ave Maria,bet The Beatles Yesterday ir Hey Dude (dėl to reikia vyro močiutei dėkot).

Na tada keliavom prie Jūros,buvo ramu,jūra vos banguota,tai tokia gera nuotaika užliejo,vėliau keliavom į parką kur ir žaidimų visokių buvo šeip nesąmonių krėtėm. Na pasilinksminom keletą valandų.

Vakarop keliavom biški už Palangos į šventės vietą,ten visi jau mūsų laukė. Šventėm labai dideliame name, tai ir švęst salė ir šokt buvo ir kada nori miegot galėjo žmonės išeit. Na šventė kaip šventė,daug juoko,daug maisto ir t.t. Atėjo šokių laikas...atsibodo visos tos gražios dainelės,tai mano vyras užleido Foje-Saugok vaikystę (nuo tada mūsų vestuvių daina)...visas jaunimas (tiksliau daliai bum bumčiko reikėjo(čia iš mano draugų pusės),bet svarbu mum gerai buvo su draugais iš vyro pusės) oi,tai va mes ten jaunimas taškėmės kaip reikalas,klykėm rėkėm. (kaip mamontovo koncerte pasijutau) vyresni buvo šokiruoti,bet patiko man mamos žodžiai,sakė gal nelabai vestuvėms dainos,bet juk jūsų šventė,o ne kitų. tai va. paskui mes nuėjom viršun miegot ir kaip baigėsi nežinau.

Antra diena ramesnė,bet visus svečius su vyru lydėjom su daina (namo namo,sveteliai, namo...) draugų net mašiną išstūmėm iš kiemo. gerai,kad visi suprato,kad čia juokais. o man draugai sudainavo `Sudie,mano mergaite sudie....` na ,simboliškai.

Vėliau dar pasilikom palangoj,tai gavos kad šventėm 4 dienas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skaiiistė: 24 lapkričio 2009 - 22:20
QUOTE(Skaiiistė @ 2009 11 24, 22:15)

skamba super linksmai ir nuotaikingai.. thumbup.gif bukite laimingi.. 4u.gif
Atsakyti
Mūsų vestuvės buvo nuotabios, tik labai greitai ta nuostabi diena prėjo.
Santuoką užregistavimo tik bažnyčioje, nes civilinės metrikacijos biuras mums su vyru labai nepatinka. Ceremonija vyko 13h, tad anksti kelitis neteko biggrin.gif
Po ceremonijos su poromis vaziavome pasilplaukioti jachta, kur fotografas puikiai darbiavosi smile.gif Nerealus zmogus- visikai jo nepastebejome visos sventes metu, o gave nuotraukas labai nudziugome. LABAI rekomenduoju. Galite jo darbus paziureti n-j.lt. Ten bus ir mūsų nuotraukėlių ax.gif Išpradžiū galvojome ar samdyti operatorių ar ne, bet visgi nusprendėme kad filmuotos medžiagos visvien nelabai ir žiūrėsime, tad pasirinkome tik fotografą.
Jachta prisisvartavo pire musu svetes vietos (uzutrakio dvaro sodybos "kempingas slenyje") nuostabi vieta mazoms vestuves. Musu buvo apie 30 asm. Tik patys geriausi draugai, broliai, seses ir tevai smile.gif tad svente buvo labai linksma ir jauki. Visi juk buvo susirinke savi smile.gif
Nuostabi diena ir nuostabi svente smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skirkiene @ 2003 05 04, 05:36)
Labiausiai nekenciami dalykai buvo tokie :
1. Muzikantai (ypac kurie matesi, kad su nelabai dideliu muzikiniu isprusimu).

2. Samdyti fotografai, ir filmuotojai.
3. Taip vadinamas Zaksas.




1. Mūsų muzikantai buvo thumbup.gif ir dirbo ranka rankon su piršliais thumbup.gif
2. Fotografas/filmuotoja iš pusės grožių ... pabėgo doh.gif Važiavom nuo Kauno marių, pravažiuodami pačią šventimo vietą link labai gražaus ežero. Tai jie išlipo, motyvuodami, kad reikia apšvietimą montuotis blink.gif O ten tos nuotraukos būtų laaabai gražios išėję, nes visai netikėtai buvo pasiūlyta (nemokamai bigsmile.gif ) katamaranais paplaukioti. Įsivaizduokit: vasaros vakaras bejokio debesėlio, vanduo, pušys... Patys gražiausi kadrai ... liko už kadro. Už tai tiems liopams gyvenime neatleisiu. Būčiau žinojus - savo fotiką būčiau įsimetus bash.gif
3. Zaksas. Kauno rotušė. Atrodo, apie viską buvom perkalbėję, bet... Iš kur mums pirmakarčiams žinot visas plonybes doh.gif Jau vos ne eiti reikia tuoktis, kai mūsų ima klausti, ar orkestrą imsim blink.gif O tai jis į kainą neįėjo? Aš, tokia teisybės ieškotoja iš kart pasišiaušiau, bet vyras numojo ranka ir paklusniai primokėjo. O darbuotoja jau piktai trepsi kampe - tipo laiką marudijam doh.gif Na, pasireketavimas toks pasirodė, neetiškas, kai jau esi įspraustas kampe ir niekur nedingsi - mokėsi kaip didelis.

O šiaip tai viskas buvo tradiciškai ir be didelių nukrypimų. Visai smagiai, tiesą sakant wub.gif

Atsakyti
Smagu skaityt apie šaunias šventes, ypač kai mūsų taip pat greitai artėja...Tikiuosi ir aš galėsiu savo pasakojimais pasidalinti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos...
ir man labai smagu skaityti Jūsų pasakojimus.. Aš visą laiką svajojau apie gražias vestuves bažnyčioje, bet taip atsitiko, kad mano draugas jau tuokėsi bažnyčioje.. Todėl man išvis praėjo noras kelti vestuves.. noriu tik baltos suknelės, susirašyti ir išvykti iškarto. Gaila, kad svajonės tik lieka svajonėmis
Atsakyti
na musu westuwes jau praleke biggrin.gif wisai neseniai biggrin.gif na tuokemes tik baznycioj biggrin.gif ir tuom lb dziaugemes smile.gif nes fotografai lb iskamkino biggrin.gif bet werta buwo nes foto buwo lb grazios. muzikantais tai lb esame patenkinti nes wede 3 kalbom westuwes kad neliktu nuskriaustu zmoniu (kalbos buwo lietuwiu, lenku, rusu) thumbup.gif poru buwo 3 smile.gif ir 2 poros swotu cool.gif , bet wat kas nepatiko per westuwes, tai mano bateliai nes ziaurei kojas pritrine iki pusliu didziausiu ir mano suknele biggrin.gif nes kai ja matawausi pries paskutini siki ji man buwo kaip tik, o po kai ja pasimatawau likus 2 d iki westuwiu ji man buwo didele. tai priwargau su ja begalo doh.gif , bet seip atsiminimai liuks smile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kukliai , bet linksmai su artimiausiais draugais ir seimos nariais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaiiistė @ 2009 11 25, 00:15)
Oi vestuvės  smile.gif  svajonių vestuvės man ir jam.


Šiaip labai faina viskas atrodo. biggrin.gif Tik klausimas kyla: Jūs krikščionys ar pagonys? Keista, kad pagal dviejų religijų papročius tuokėtės...
Atsakyti
Vestuvės buvo labai gražios ir linksmos, nors ir nedidelės smile.gif metrikacija,bažnyčia, paskui gamtoje su jaunimu smile.gif ir vakarinė dalis su pačiais artimiausiai žmonėmis retorane:)
Atsakyti
Sveikos merginos, labai grazios istorijos...Musu diszioji diena ateinancia vasara, tuoksimes Kaune, ir baznycioje, ir CMB...Siuo metu renkames jauku restoraneli(kadangi sveciu skaicius neturetu virsyti 30), gal galit ka nors pasiulyti?
Atsakyti
As turiu puiku pasiulyma: apie sventimo vietas bendraukit sitoje arba sitoje temoje.
Atsakyti