Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai

As bandysiu kol mes puokste ir keliaraisti. Pasiusiu ratu.Galvojau ,kad sveciai turetu islydeti jaunuosius kazkur apie trecia nakties.Pries tai pavaisins tortu.Vienos dienos vestuves bus. Pagalbininkai tuo tarpu uzdegs daug zvakuciu-saskiu lauke. Planuoju tokia tvarka.Metama puokste,keliaraistis,tortas .Per torto pjaustyma pagalve apeis ratu ir atsidurs pas mane.Lauke lauks automobilis su uzrasu LABANAKT ir skardiniu -balionu uodega.Taip ir islydesim.Pabroliai ir pamerges tures ilga dirbtiniu geliu girlianda,kuria juos apvynios.Na, kad galetu paeiti. Nedovanosiu nei marskiniu,nei trauzu. Bet dar laukiu is welcom ,gal dar ka ir pakeisiu.
Atsakyti
Aš tai suknele nuomuojau prieš du mėnesius kažkur, o nakčiai jaunuosius galvoju išleisti aprengiant juos naktiniais, kuriuos pasiūsiu iš didelio gabalo medžiagos su dviem skylėm į kurias jie ikiš galvas ir su banteliu sutrauksiu, prisiūsiu daug visokių kaspinėlių... biggrin.gif tongue.gif
Papildyta:
Dar prisiminiau, kai buvau vienose viestuvėse, tai prieš jauniesiams pradedant pjaustyti tortą, atnešė tokį tortą padaryta iš mažų dėžučių, kurios buvo papuoštos gėlytėmis ir kaspinėliais ir jų buvo tiek kiek svečių, kiekvienas ėmė po dėžutę, o ten viduje buvo gražūs žodžiai ir jaunųjų nuotrauka. Labai fainiai atrodė. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tinux @ 2007 07 01, 20:43)
As bandysiu kol mes puokste ir keliaraisti. Pasiusiu ratu.Galvojau ,kad sveciai turetu islydeti jaunuosius kazkur apie trecia nakties.Pries tai pavaisins tortu.Vienos dienos vestuves bus. Pagalbininkai tuo tarpu uzdegs daug zvakuciu-saskiu lauke. Planuoju tokia tvarka.Metama puokste,keliaraistis,tortas .Per torto pjaustyma pagalve apeis ratu ir atsidurs pas mane.Lauke lauks automobilis su uzrasu LABANAKT ir skardiniu -balionu uodega.Taip ir islydesim.Pabroliai ir pamerges tures ilga dirbtiniu geliu girlianda,kuria juos apvynios.Na, kad galetu paeiti. Nedovanosiu nei marskiniu,nei trauzu. Bet dar laukiu is welcom ,gal dar ka ir pakeisiu.


o kokia tos girlendos reiksme? klausiu del to, kad as taip pat ieskau ideju kaip isleisti jaunuosius miegoti ax.gif
Atsakyti

Musu tai bus vienos dienos ir nezinau kaip cia juos islydeti g.gif
Atsakyti
Mes, kaip jau kažkas minėjo jaunuosisu išlydint apvilksim vienais dideliais naktiniais marškiniais (jau pasiūvau), kur bus iškištos galvos ir po vieną ranką. Tik ką sakyti vis dar nesugalvojau schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(welkom1 @ 2007 06 29, 16:31)
viska grazinau, gali vel naudotis, tik slaptazodis naujas
issiunciau mirksiukas.gif


Gal gali slaptažodį atsiūsti į až 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mimozyte @ 2007 06 29, 23:33)
welkom1 mano meilas yra indre_krapavickaite@yahoo.co.uk    Atsiusdama man scenariju isgelbesi mano svente. Labai laukiu laiskelio ir lieku tau skolinga  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif



QUOTE(ausux @ 2007 06 30, 15:24)
Sveikos ,einu i svočias pirmą kartą,labai daug info radau čia, Jūs tikros šaunuolės 4u.gif , labai prašau Welkom gal gali ir man į elektroninį įmesti savo sukurtą scenarijų, labai prašau  tongue.gif . Didelis didelis tau ačiū.                                                                                                                Mano elek. pš.  ausreleind@yahoo.com



QUOTE(kristinuv @ 2007 06 30, 21:55)
Miela welkom, buk gera, atsiusk ir man savo turta:) Mano sesuo bus pirsliene kita savaitgali, tai gal dar kokiu ideju pasisemsime.
Labai aciu
kristinuv@gmail.com



QUOTE(aufune @ 2007 07 01, 18:35)
labuciukas  rolleyes.gif gal ir man galetumete atsiusti scenariju, pleaze  blush-anim-cl.gif aufune@gmail.com



QUOTE(tinux @ 2007 07 01, 20:11)
Sveikos svociutes.
Man jau si sestadieni....Atsitiko beda tikrajai,tai viskas extra.Buvau anksciau,bet taip nebenoriu kartotis. Jei gali,welcom irman pagelbeti , tinule# gmail.com. Supratai turbut kas vietoj groteliu. Aciu tau labai.

  O cia siaip. Sugalvojau isleidziant jaunuosius miegoti padovanoti pagalve su sveciu prirasinetais linkejimais. Kaip supras mane -nezinau.Dabar liko tik naktys,nes svocioms nieks triju dienu atostogu neduoda verysad.gif  Labai aciu uz pagalba.


issiunciau, tikiuosi gavot bigsmile.gif

QUOTE(Daivako @ 2007 07 02, 08:22)
Mes, kaip jau kažkas minėjo jaunuosisu išlydint apvilksim vienais dideliais naktiniais marškiniais (jau pasiūvau), kur bus iškištos galvos ir po vieną ranką. Tik ką sakyti vis dar nesugalvojau schmoll.gif
Papildyta:
Gal gali slaptažodį atsiūsti į až 4u.gif


o'k
Atsakyti
Labai ačiū tau Welkom1, gavau tavo visą vestuvių info. Tu tikra šaunuolė mirksiukas.gif Ačiū, ačiū ir dar kartą didelis ačiū thumbup.gif
Atsakyti
Prašau, patarkit.
1. Ar reikia piršliams kokius žodžius sakyti tėvams sutinkant jaunuosius su duona ir druska?
2. Ar reikalingas svočios karvojus, jei vestuvės truks 1 dieną? Jei taip, kada juo vaišinti?
3. Kai tėvai laimina jaunuosius prieš išleisdami iš namų, ar jaunieji turi atsiklaupti?
Iš anksto dėkoju už atsakymus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lelija33: 02 liepos 2007 - 18:18
QUOTE(Lelija33 @ 2007 07 02, 19:05)
Ar reikalingas svočios karvojus, jei vestuvės truks 1 dieną? Jei taip, kada juo vaišinti?
Dar prašau, patarkit. Ar reikia piršliams kokius žodžius sakyti tėvams sutinkant jaunuosius su duona ir druska?

mums ir viena diena bet manau karvojus nereikalingas,tiesiog arba sakotis arba tortas blush2.gif

o tuo met kai teveliai sutinka manau nereikia svocios zodziu ax.gif
Atsakyti
4u.gif
QUOTE(Lelija33 @ 2007 07 02, 19:05)
Ar reikalingas svočios karvojus, jei vestuvės truks 1 dieną? Jei taip, kada juo vaišinti?
Dar prašau, patarkit. Ar reikia piršliams kokius žodžius sakyti tėvams sutinkant jaunuosius su duona ir druska?



Cia kaip sugalvosit, pas mane vestuvese svocia skaite kazkokius zodzius, nors esu maciusi, kad ir patys tevai sutikdami kazka pasako 4u.gif
Atsakyti
Labukas Welkom, labai labai noreciau paprašyti, kad ir man atsiustum savo sukauptą TURTĄ, nes po mėnesio einu piršliauti... esu labai pasimetusi... rolleyes.gif kas kur kaip kodel biggrin.gif iš anksto nuoširdžiai dėkoju!

zivilespic@googlemail.com

ACIUUUUUUUUUUUUUUU LABAI LABAI
Atsakyti
Na manau, jei vestuvės truks vieną dieną, tai karvojaus tikrai nereikia.
O tėvai manau sutinkant su duona ir druska turi ką pasakyti naujai sukurtai šeimai,tuo labiau jei tevai vyresnio amžiaus,juk nuo seno yra tokia tradicija jaunuosius sutikti su duona ir druska.
O ar jaunieji atsiklaups,kai tėvai juos laimins tai čia manau tik jaunųjų ir jaunųjų tėvų reikalas juk mes liudininkės jiems to įsakyti negalime,bet jei vestuvės tradicinės tai turetu priklaupti.
Atsakyti