Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai

QUOTE(joreta @ 2007 07 25, 18:10)
Labuka!

iš kur taip pigiai balandukų gavot, nes man kol kas dvigubai brangiau pasiūlė  g.gif Ir kiek leidot paukštukų?


Radau per neta... skelbime - jie nebus pintoj dezutej (supakuoja į paprastą popierinę - todėl juos reik paduot iš rankų į rankas - nors man asmeniškai taip dar nuoširdžiau ax.gif ) ir ne visada gali pristatyt, randasi Raudondvary... Tel. 861103013


QUOTE(joreta @ 2007 07 25, 22:21)
Sveikos būsimos svoočiutės,
kadangi lobynas jau vietoj, prasidėjo realūs darbeliai. Kilo kluasimėlis kokio formato darėt laikraštukus A3 ar A4 ir kiek lapų, kaip įrišot ir pan. techniniai dalykai domina. Aš bandau savajį A3 formato maketuot kažin ar ne per didelė paklodė gausis  g.gif


Aš dariau A4 iš 2 lapų - spausdinau abejose pusėse, segiau su krokodilu viršuj, kampe - buvo sočiai tų lapų smile.gif

QUOTE(zaismas @ 2007 07 26, 09:33)
Sveikos, 
gal kas turit zodzius, kokius sako kai paleidzia balandzius?


Aš sakiau maždaug taip :

Balandžiai simbolizuoja ne tik tyrumą, ramybę bei taiką. Dėl savo atsidavimo artimiesiems, jie yra nesibaigiančios meilės ir tyrumo simbolis. Balandžiai poruojasi tik vieną kartą visam gyvenimui, jie abu kartu suka savo bendrą lizdą, kartu rūpinasi savo vaikais. . . Todėl jų meilė yra niekada nesibaigianti.

Tad mielieji ........... ir ............., paleiskit šiuos balandžius į tyrą dangų, kad jie visiems praneštų apie Jūsų nesibaigiančią meilę!

p.s. aišku visko pasakyt neišėjo - bet esmė buvo maždaug tokia... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 26 liepos 2007 - 08:55
QUOTE(welkom1 @ 2007 06 19, 10:43)
siandien is ryto paziurejau, o laisku jau nebera, net issiustu blink.gif 
jo, kazkas pasidarbavo ir istryne doh.gif
is naujo patalpinau info, taigi kas istryne ikeldinesiu tol kol reikes  hihihi.gif  hihihi.gif  liezuvis.gif  beee.gif  beee.gif  yu.gif  yahoo.gif  tease.gif  stupid.gif  stupid.gif  stupid.gif



smile.gif prasau atsiusti ir man sito lobio.lekiu pirsliauti rugsejo 8 d., bet dar nieko doro neturiu . Prasau tavo pagalbos autovela@post.skynet.lt
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2007 07 26, 08:54)
Radau per neta... skelbime - jie nebus pintoj dezutej (supakuoja į paprastą popierinę - todėl juos reik paduot iš rankų į rankas - nors man asmeniškai taip dar nuoširdžiau ax.gif ) ir ne visada gali pristatyt, randasi Raudondvary... Tel. 861103013
Aš dariau A4 iš 2 lapų - spausdinau abejose pusėse, segiau su krokodilu viršuj, kampe - buvo sočiai  tų lapų smile.gif
Aš sakiau maždaug taip :

Balandžiai simbolizuoja ne tik tyrumą, ramybę bei taiką. Dėl savo atsidavimo artimiesiems, jie yra nesibaigiančios meilės ir tyrumo simbolis. Balandžiai poruojasi tik vieną kartą visam gyvenimui, jie abu kartu suka savo bendrą lizdą, kartu rūpinasi savo vaikais. . . Todėl jų meilė yra niekada nesibaigianti.

Tad mielieji ........... ir ............., paleiskit šiuos balandžius į tyrą dangų, kad jie visiems praneštų apie Jūsų nesibaigiančią meilę!

p.s. aišku visko pasakyt neišėjo - bet esmė buvo maždaug tokia...  ax.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(joreta @ 2007 07 25, 22:21)
Sveikos būsimos svoočiutės,
kadangi lobynas jau vietoj, prasidėjo realūs darbeliai. Kilo kluasimėlis kokio formato darėt laikraštukus A3 ar A4 ir kiek lapų, kaip įrišot ir pan. techniniai dalykai domina. Aš bandau savajį A3 formato maketuot kažin ar ne per didelė paklodė gausis  g.gif

Mūsų laikraštukas buvo A4 formato (tadu be vargo ir papildomų išlaidų galima atsispausdinti darbelyje rolleyes.gif ), svečiams susegėme "krokodilais", tai gavosi kaip žurnaliukas, o vat jauniesiems padarėms spalvotą kopiją (nes buvo su nuotraukomis) ir įrišome knygrišykloje, kad visam gyvenimui prisiminimas būtų 4u.gif
Atsakyti
PAPERONI aciuks.gif ,
turiu dar klausimeli : vestuves jau sestadieni blink.gif , o as dar ne viska paruosus schmoll.gif . Rinksim stalo krutintojus, kur su devizais- sugalvojau jiems prisekt darbo pazymejimus, tik nesugalvoju ka ten irasyt- deviza ar dar ka- jei padetumet buciau labai dekingi, nes jau panika prasideda bijau.gif
Atsakyti
welkom1 o kur tu talpini, kur butu galima rast, arba jei nesunku atsiusk visa lobyna i kittyw_x@yahoo.com, aciu 4u.gif
Atsakyti
Noriu padekoti Panamirai uz pasidalinima informacija! thumbup.gif


Atsakyti
Labukas,

kai pradėjau konkrečiau viską dėliot, kilo man dar klausimų. kada tą gražų jaunavedžių tortą pjovėt (vestuvės 2 d.), židinį degėt, ir pan. Nes aš mačiau DVD vienų vestuvių antrą dieną tik pjaustė, tai kažkaip jau neiškilmingai buvo g.gif Ir kada žaist, man vos visi pagrindiniai akcentai sutelpa laike.
Dar einačioms piršliaut ar padedančioms rengt vestuves patariu pasižiūrėt kieno nors vestuves grynai profesionaliai, žinokit labai pamatai visokių niuansų, kurių gal nedaryt, a ko reikėtų... Aš va dabar žiūrinėju vestuves kartu su dukriuku, jai lb patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(joreta @ 2007 07 26, 18:25)
Labukas,

1. kada tą gražų jaunavedžių tortą pjovėt (vestuvės 2 d.),
2. židinį degėt,
3. Ir kada žaist, man vos visi pagrindiniai akcentai sutelpa laike.
4.Dar einačioms piršliaut ar padedančioms rengt vestuves patariu pasižiūrėt kieno nors ...


1.Pjovėm tik grįžę po 12-os valandos atrakcijų lauke, jaunieji simboliškai viens kitą pamaitino, o likusį pirmąjį torto gabaliuką pardavėm biggrin.gif , t.y. surengėm aukcioną - visiems labai patiko thumbup.gif pinigėliai, aišku - atiteko jauniesiems... smile.gif

2.Židinį degėm tik susėdę antram užsėdimui (apie 23 val) - tai buvo svarbiausia antrojo užsėdimo dalis.

3.Žaidimų ne prie stalo pirmąją dieną praktiškai nebuvo (išskyrus gamtą) - nes ir taip vos vos įsipaišėm į laiką... ohmy.gif Karti karti žaidimas buvo antrąjį užsėdimą, o kopūstus jaunieji lupo prieš eidami miegot... Antrą dieną irgi spėjom pažaist tik 1-ą žaidimą... ax.gif

4.Tą patį ir aš galiu patart - reik būtinai pasižiūrėt bent porą įrašų, kad žinotum kas blogai, kas gerai... ax.gif

Atsakyti
4u.gif Sveikos...
Manieji jaunieji nenori jokiu tradiciju blink.gif ....bet pulkas didziulis, nenori jokiu zodziu, zidinio nesimo, nesneku apie stalo virsaiciu rinkima. Neisivaizduojam su vyru mes tokiu vestuviu. Bijom, kad neatsidurtume nepatogioje situacijoje, juk sveciai pirmiausiai lauks pasisakymu is pirsliu. Nors viena diena vyks vestuves, bet juk galima daug ka nuveikti ir svarbiausiai palinksminti liaudi. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2007 07 26, 22:37)
4u.gif Sveikos...
Manieji jaunieji nenori jokiu tradiciju blink.gif ....bet pulkas didziulis, nenori jokiu zodziu, zidinio nesimo, nesneku apie stalo virsaiciu rinkima. Neisivaizduojam su vyru mes tokiu vestuviu. Bijom, kad neatsidurtume nepatogioje situacijoje, juk sveciai pirmiausiai lauks pasisakymu is pirsliu. Nors viena diena vyks vestuves, bet juk galima daug ka nuveikti ir svarbiausiai palinksminti liaudi. doh.gif

g.gif tai ko is vis daro vestuves? blink.gif blink.gif

mes ir vienos dienos bet tradiciju bus rolleyes.gif sian apziurejom scenariju mano ir tiko super duper thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(=Svaja= @ 2007 07 26, 22:09)
g.gif tai ko is vis daro vestuves? blink.gif  blink.gif

mes ir vienos dienos bet  tradiciju bus  rolleyes.gif  sian apziurejom scenariju mano ir tiko super duper thumbup.gif  thumbup.gif

g.gif as irgi nesuprantu...
Buvau pasiruosus scenariju...o dabar sako nereikia schmoll.gif ...ko tikisi, kaip tai turi atrodyti???? Kai susitiksiu, tai dar virtine klausimu uzversiu. As, tsakant, ant juoko, tai jau neisiu unsure.gif
Atsakyti