Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai

QUOTE(jurgitasta @ 2007 06 23, 16:03)
drinks_cheers.gif Pritariu air aš tau ,Welcom. Reikia ir kantrybės ir pastangų, o ir pinigine neblogai reik paplonint. Tiek visokių smulkmenų reikia  blink.gif , jau ateinantį savaitgalį vestuvės,o dar ne viskas baigta doh.gif . O ir su vyru nuomonės nesutampa: aš noriu vienaip,o jis mano norus ,nusodina'. Aš taip noriu kad jauniesiems vestuvės būtų linksmos ir įdomios,o jis- to nereik,o kam to reik  doh.gif ? Gal kas nors norėtųjį biškutį perauklėt? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Rosvile, o kada tau vestuvės? g.gif
Beje,Welcom, gaila,kad tavo darbą kažkas taip 'sunaikino'. Bet vistiek dėkui tau už tokį didelį triusą. Tu šaunuolė thumbup.gif  4u.gif


aciukas mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
gal kas galit pasiulyt, kaip idomiai ispirkti jaunaja, kai ja pagrobs?
Papildyta:
dziaugiuosi, kad yra tokiu zmoniu norinciu padeti, tokiu kaip WELKOM 1!!!!seku visas naujienas, nes patys busime liudininkais 07.21,bet ziuriu, kad paciosios westuves neuzkalnu, o tiek daug zinai, tai galwoju, kad per paciosios westuwes bus neidomu ir wiskas zinoma-tai taviems liudininkams teks manau gerai papluseti prie scenarijaus, kad kazkuo ypatingu jus galetu nustebinti
Atsakyti
Gal galit pasakyt, kas paprastai rengia megrvakarį? Mes su vyru piršliausim, maniau, kad mergvakaris - vyr. pamergės reikalas, o pasakė, kad ir aš turiu organizuot kartu...
Atsakyti
QUOTE(Lelija33 @ 2007 06 26, 20:31)
Gal galit pasakyt, kas paprastai rengia megrvakarį? Mes su vyru piršliausim, maniau, kad mergvakaris - vyr. pamergės reikalas, o pasakė, kad ir aš turiu organizuot kartu...

kiekteko girfėti tai mergvakarį organizuoja vyr. pamergė g.gif man pačiai organizavo ji, be to, ar ne per daug jau norima iš Jūsų, juk Jūsų pareiga piršliauti, o ne linksmybes jaunajai ruošti, tai taip išeitų, kad ir bernvakarį turit ruošti g.gif lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(katanelis @ 2007 06 26, 19:43)
kiekteko girfėti tai mergvakarį organizuoja vyr. pamergė  g.gif man pačiai organizavo ji, be to, ar ne per daug jau norima iš Jūsų, juk Jūsų pareiga piršliauti, o ne linksmybes jaunajai ruošti, tai taip išeitų, kad ir bernvakarį turit ruošti  g.gif  lotuliukas.gif  doh.gif

Taip, buvom susitikę su jaunaisiais pasitart dėl vestuvių, tai pasakė, kad piršlys turi organizuot su vyr. pabroliu ir bernvakarį. Kažkaip pradėjau gailėtis, kad sutikom piršliaut, šudukas kažkoks unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelija33 @ 2007 06 26, 20:46)
Taip, buvom susitikę su jaunaisiais pasitart dėl vestuvių, tai pasakė, kad piršlys turi organizuot su vyr. pabroliu ir bernvakarį. Kažkaip pradėjau gailėtis, kad sutikom piršliaut, šudukas kažkoks  unsure.gif

ne nu šakės blink.gif kai žmonės pavaro schmoll.gif tikrai negalėčiau pareikalaut šitaip, kai žinau, kad jau ir taip piršliaujat g.gif o tai Jūs jiem pasakytkit, kad tai turi daryti vyr.pamergė mergvakarį, o vyr.pabrolys bernavakarį drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelija33 @ 2007 06 26, 20:46)
Taip, buvom susitikę su jaunaisiais pasitart dėl vestuvių, tai pasakė, kad piršlys turi organizuot su vyr. pabroliu ir bernvakarį. Kažkaip pradėjau gailėtis, kad sutikom piršliaut, šudukas kažkoks  unsure.gif


Jums tikrai nepriklauso otganizuoti, nebent vyr. pabrolys ir pamerge pades vestuviu scenariju ruosti doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(katanelis @ 2007 06 26, 19:49)
ne nu šakės  blink.gif kai žmonės pavaro  schmoll.gif tikrai negalėčiau pareikalaut šitaip, kai žinau, kad jau ir taip piršliaujat  g.gif o tai Jūs jiem pasakytkit, kad tai turi daryti vyr.pamergė mergvakarį, o vyr.pabrolys bernavakarį  drinks_cheers.gif

Taip ir sakiau, bet sakė, vis tiek padėt reikėtų tai pamergei...
Atsakyti
welkom1, o gal tiu netycia turi koki mini scenariju tik liudininkams? mano sesuo su MB broliu vis tiek kazka turetu pasneket ir tt. bt jie nieko nesiruosia.. doh.gif tai as jiems padeciau, nes man jau galva skauda nuo visko.. dekui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelija33 @ 2007 06 26, 20:31)
Gal galit pasakyt, kas paprastai rengia megrvakarį? Mes su vyru piršliausim, maniau, kad mergvakaris - vyr. pamergės reikalas, o pasakė, kad ir aš turiu organizuot kartu...


Mergvakari organizuoja vyriausia pamerge arba pirsliene, o bernvakari - vur. pabrolys arba pirslys ir uz jaunieji ne uz nieka nemoka (teko dalyvaut mergvakaryje, tai jaunoji mokejo uz gerimus, tai mane tai isiutino, kad pamerges negalejo susimesti, tai yra negrazu, jei sutare moketi pamerges taip ir reikia daryti)

QUOTE(tavo_katyte @ 2007 06 27, 08:45)
welkom1, o gal tiu netycia turi koki mini scenariju tik liudininkams? mano sesuo su MB broliu vis tiek kazka turetu pasneket ir tt. bt jie nieko nesiruosia..  doh.gif tai as jiems padeciau, nes man jau galva skauda nuo visko.. dekui smile.gif


tai, kad as savu scenariju neskaicius, galiu tau nusiusti, o tu iskirptum ko nereikia mirksiukas.gif

siuliau savo pirsliams pagalba, t.y. scenariju ir kt., niu zodziu viska ka tasirinkau pati , tai jie atsisake blink.gif blink.gif blink.gif , as supykau ant ju bet nieko nesakiau, nes tai MB brolis (as ir nenorejau kad jie butu pirsliais verysad.gif )
Atsakyti
QUOTE(welkom1 @ 2007 06 27, 09:09)
Mergvakari organizuoja vyriausia pamerge arba pirsliene, o bernvakari - vur. pabrolys arba pirslys ir uz jaunieji ne uz nieka nemoka (teko dalyvaut mergvakaryje, tai jaunoji mokejo uz gerimus, tai mane tai isiutino, kad pamerges negalejo susimesti, tai yra negrazu, jei sutare moketi pamerges taip ir reikia daryti)
tai, kad as savu scenariju neskaicius, galiu tau nusiusti, o tu iskirptum ko nereikia mirksiukas.gif

siuliau savo pirsliams pagalba, t.y. scenariju ir kt., niu zodziu viska ka tasirinkau pati , tai jie atsisake blink.gif  blink.gif  blink.gif , as supykau ant ju bet nieko nesakiau, nes tai MB brolis (as ir nenorejau kad jie butu pirsliais verysad.gif )

tai gal gali man i e-mail atsiust? as tau i az parasysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tavo_katyte @ 2007 06 27, 09:15)
tai gal gali man i e-mail atsiust? as tau i az parasysiu smile.gif


issiunciau bigsmile.gif
Atsakyti