Įkraunama...
Įkraunama...

Estetinis plombavimas ir protezavimas

QUOTE(Sophi @ 2007 09 03, 19:20)
Jei darbas - bendravimas su klientais, labai tikėtina, kad ir dėl to galėjo nepriimti.
Pritariu, kad dantys - žmogaus veidas. Ir kiek daug nepatogumų gali kelti. Aš jau geriau ko nors šiaip atsisakysiu, bet dantims negailiu...Bet čia, žinoma, nuo žmogaus priklauso...



va butent,kad ir buvo bendravimas su klientais ax.gif man juk ir kai zmogu sutinki,kazkodel visu pirma jo dantys pasimato.o gal del to cia,kad pati del ju kompleksuoju:rolleyes:
o jau iki klaudijos sifer dantu man toli grazu...jei tokius tureciau,tai net galvos nesukciau blush2.gif ikelciau cia savo dantu nuotrauka,bet tiek jau to biggrin.gif zodziu man negrazu biggrin.gif
taip kad dabar viena diena galvoju,viskas,eisiu protezuotis.kita diena jau persigalvoju unsure.gif na bet man atrodo reiks eit.nebe akmens amzius.jei imanoma pasikeist,tai kam cia kankintis ax.gif tik niekaip nepasirenku kur eit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ex-s @ 2007 09 03, 10:21)
aš tai niekaip nesuprantu kodėl siūloma protezuoti, kai dar galima plombuoti dantis. Ir mediko požiūris protezuoti, kad ramiai dešimt metų (kaip čia buvo pasakyta) gyventi, mano nuomone, yra ydingas požiūris. Nes protezavimas juk irgi nėra amžinas dalykas. O kas po to - implantai? Jei dar galima visai normaliai suplombuoti - kodėl iš karto primygtinai suloma protezuoti? Ir dažniausiai pakanka normalaus gero gydytojo, kad gražiai suplombuotų.

o estetiniu plombavimu "tiesinti" kreivus sveikus dantis - mano požiūriu, tiesiog vandalizmas.


Va cia ir yra slidus reikalas - kas tas "normaliai suplombuoti"? Normaliai ir graziai -nera sinonimai. Apsispreskite, ko norite, grozio, patikimumo ar abieju kriteriju viename?
Pacientu pagrindinis plombos kokybiskumo kriterijus yra tai, kad plomba stovi. Kaip manote, jei plomba laiko 10 metu - ar galima vienareiksmiskai sakyti, kad ji puikiai tarnauja? Pamastykite ...
Tiesa sakant, kokybiskai padarytas vainikelis is cirkonio dioksido, is esmes, yra amzinas. Neamzinas jis tampa del to, kad mieli pacientai daznai pamirsta kaip normaliai priziureti dantis ...
O del to, kad gydytojas, siulantis labiau ilgaamziska ir kokybiska varianta, vadovaujasi ydingu poziuriu, tai jus jau cia, svelniai tariant "сморозили" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(skarinka @ 2007 09 03, 19:10)
Gal ir neturejai 4 dantu, bet gal tu kruminius buvai pametus. Tai ir nemate, kad dantu neturi, o i burna nelindo. Savo dantys i Italija neiskeisciau.
Na mano dantys nekreivi. Manau, kad ir plombos nesimato, bet as kompleksuoju, kad jie nevasai balti. Na i gelsvuma.O del balinimo, tai ir taip siaip sau dantys, kas pusmeti turiu butinai odontologei pasirodyti, jautrus, tai po balinimo issivaizduoju neislysciau is odontologu kabineto.


Na taip, neturejau kruminiu, bet kai truko 5 ir 6 tai tikrai matesi; priekinis tai atsikises buvo. blush2.gif O beje ir dabar toks pat likes, bet jis negyvas. Mano draugei irgi buvo priekinis negyvas ir kreivas, ji 2,5 metu nesiojo breketus, okai nueme po keliu dienu tas dantukas nuluzo.... Zodziu sukiso pinigus ir naudos vistiek nebuvo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2007 09 04, 12:22)
Na taip, neturejau kruminiu, bet kai truko 5 ir 6 tai tikrai matesi; priekinis tai atsikises buvo. blush2.gif O beje ir dabar toks pat likes, bet jis negyvas. Mano draugei irgi buvo priekinis negyvas ir kreivas, ji 2,5 metu nesiojo breketus, okai nueme po keliu dienu tas dantukas nuluzo.... Zodziu sukiso pinigus ir naudos vistiek nebuvo. g.gif

Iš negyvo danties nežinai kada ko gali tikėtis ax.gif Tavo vietoj aš jį tvarkyčiau, kad netriokštelėtų bekeliaujant kur nors unsure.gif
Atsakyti
Sveiki..Noreciau taippat pasidalinti savo ispudziais.Tvarkiausi priekinius 4 dantis Ivanciutes ondontologijos kabinete pas mane jie nebuvo ir baisus priest tvarkiausi delto kad vienas dantukas priekinis truputuka buvo nuskiles ir viens buvo negyvas dantis patamsejes tad nusprendziau pasitvarkyti.Gryzusi namo tikrai buvau patenkinta nes graziai atrode nerukau negeriu ir kava geriu retai ir tai ne juoda..Taciau po poros menesiu nusivyliau nes dantukas patamsejo del kurio ir tvarkiau ir kitu dantu emalis nukrito vietom tai cia po 2 menesiu o tai kas bus veliau tikrai nusivyliau nes sumokejau 3200 uz 4 dantis ir toks rezultatas.
Gaila bet visdelto LT ir stomotologams toli grazu iki kokybes! schmoll.gif
Atsakyti
na bet jau tikrai,moki tokius pinigus ir gauni laaabai laikina dalyka doh.gif kazkas baisaus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2007 09 04, 20:44)
Iš negyvo danties nežinai kada ko gali tikėtis ax.gif Tavo vietoj aš jį tvarkyčiau, kad netriokštelėtų bekeliaujant kur nors unsure.gif


Yra kaip yra. Jis yra uzplombuotas, tik nesinori deti breketu, nes ka gali zinoti, kad varant i vieta jis nelus. Jau 7 metai, kai jis negyvas, o kai nulus tai implanto statymas ne kiek ne brangesnis nei breketai. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2007 09 07, 12:26)
Yra kaip yra. Jis yra uzplombuotas, tik nesinori deti breketu, nes ka gali zinoti, kad varant i vieta jis nelus. Jau 7 metai, kai jis negyvas, o kai nulus tai implanto statymas ne kiek ne brangesnis nei breketai. g.gif

Implantas - tai jau kraštutinis atvejis. Galima tik vilkti vainikėliu.
Atsakyti
QUOTE(UnknownUser @ 2007 09 04, 02:28)
Tiesa sakant, kokybiskai padarytas vainikelis is cirkonio dioksido, is esmes, yra amzinas. Neamzinas jis tampa del to, kad mieli pacientai daznai pamirsta kaip normaliai priziureti dantis ...

Norėčiau paklausti:o ką reiškia normaliai prižiūrėti dantis? Man po protezavimo nieko spec neliepė daryti, tiesiog prižiūrėti kaip savus, riešutų negliaudyti ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Patriciuke @ 2007 09 13, 12:04)
Norėčiau paklausti:o ką reiškia normaliai prižiūrėti dantis? Man po protezavimo nieko spec neliepė daryti, tiesiog prižiūrėti kaip savus, riešutų negliaudyti ir pan.

Profesionali higiena dar rekomenduojama mirksiukas.gif Nors bet kuriuo atveju ją gerai daryti, nesvarbu: protezai ar ne...
Atsakyti
QUOTE(Patriciuke @ 2007 09 13, 12:04)
Norėčiau paklausti:o ką reiškia normaliai prižiūrėti dantis? Man po protezavimo nieko spec neliepė daryti, tiesiog prižiūrėti kaip savus, riešutų negliaudyti ir pan.

Priklausomai koks protezavimas. smile.gif Jeigu tiltai, tai butinai su specialiu siulu (Super floss oral B firmos, arba su tarpdanciu seperukais valyti po tiltu -tai yra po tarpine dalim, kur nera danties.) Ypac gerai valyti ribas tarpinies dalies ir vilktu dantu, kad vilkti dantys nesugestu. Higiena-prifesionali odontologijos kabinete , taip pat kasdienine higiena -dantu sepetukas+ siulas+liezuvio valiklis+skalavimo skystis.
Atsakyti
Vadinasi, jei netiltai, prižiūrėti reikia kaip savus: nes ir šepetukas, ir siūlas, ir skalavimas, ir profesionali higiena kas pusmetį- visa tai "priklauso" visiems dantims.
Atsakyti