Įkraunama...
Įkraunama...

Seni geri serialai

QUOTE(SATIDE @ 2007 11 18, 13:56)
prisiminiau dar viena tik jau animacini filmuka kuri labai noreciau pamatyti  bigsmile.gif
Kendi, Kendi  apie tokia naslaite mergaite ir kaip jai meileje nesiseke ...pamenat?  smile.gif


prisimenu, labai mielas filmukas buvo. tikrai ziureciau ir vel verkciau, jei dar karta rodytu.
Atsakyti
QUOTE(rita-x @ 2007 11 18, 14:28)
prisimenu, labai mielas filmukas buvo. tikrai ziureciau ir vel verkciau, jei dar karta rodytu.


atsimenu. mano mam žiūrėdavo hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(rita-x @ 2007 11 18, 15:28)
prisimenu, labai mielas filmukas buvo. tikrai ziureciau ir vel verkciau, jei dar karta rodytu.

Man labai napatiko jis. Atsimenu, kad laukiau kada baigsis ax.gif Dar neblogas buvo Bitė Maja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2007 11 18, 14:53)
Man labai napatiko jis. Atsimenu, kad laukiau kada baigsis ax.gif Dar neblogas buvo Bitė Maja smile.gif



o kodel nepatiko? g.gif
Atsakyti
QUOTE(SATIDE @ 2007 11 18, 16:01)
o kodel nepatiko?  g.gif

Neatsimenu jau gerai blush2.gif Nepatiko, kaip piešti tie veikėjai . Ir ta Kendė labai didelėm akim schmoll.gif Tik muzika graži buvo.
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2007 11 18, 15:07)
Neatsimenu jau gerai blush2.gif Nepatiko, kaip piešti tie veikėjai . Ir ta Kendė labai didelėm akim schmoll.gif Tik muzika graži buvo.



bet keista, kad tokiom akim, nes cia berods japonu ar kinieciu filmukas buvo biggrin.gif cia matyt ju kompleksas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(SATIDE @ 2007 11 18, 16:08)
bet keista, kad tokiom akim, nes cia berods japonu ar kinieciu filmukas buvo  biggrin.gif cia matyt ju kompleksas  tongue.gif

Matyt šitam filmuke pasireiškė jų slapta svajonė turėt didesnes akis biggrin.gif
Atsakyti
man labai "budinti vaistine" atsimenu vaikystej patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 11 16, 07:26)
Beverly Hills 20210...  wub.gif paauglystės svajos  wub.gif

90210 blush2.gif

QUOTE(SATIDE @ 2007 11 18, 13:56)
prisiminiau dar viena tik jau animacini filmuka kuri labai noreciau pamatyti  bigsmile.gif
Kendi, Kendi  apie tokia naslaite mergaite ir kaip jai meileje nesiseke ...pamenat?  smile.gif

bigsmile.gif as ir ji noreciau dar karta pamatyt.


O ar prisimenat - "Auksines rozes ola"(del pirmo zodzio abejoju, bet lyg ir auksine buvo g.gif ), rode pre LTV, sekmadieniais, bet senai senai, zinau, jog mama kartais pykdavo jog sekm ziurim, ji velai rodydavo, jog i mokykla neatsikelsim.
Ten tokia pasaka, kur megrina-priencese, vaikinu apsimetinejo. Kalbejo ir gyvunai ir augalai, akmenys.
Na zinokit super filmas buvo. Kazkada per kazkoki rusu kanala atsitiktinai maciau lyg ir pratesima, nes per ltv nemaciau tokiu seriju.
Gal kas zino kaip daugiau info apie ji paziuret per neta? ax.gif


Dar "Rytdienos laikrastis" ax.gif per tv3 rodydavo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linutemamyte: 18 lapkričio 2007 - 15:48
man ir patiko Candy Candy, stengdavausi nepraleisti nei vienos serijos ax.gif

http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
Kokia siaubinga nostalgija per šitą temą užpuolė doh.gif
dabar Candy Candy žiūriu blush2.gif Susigraudinau iš viso kad nieko normalaus šiais laikais neberodo schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif Kas čia per senatvė užpuolė dar 30 nesulaukus g.gif
Atsakyti
QUOTE(litavkasam @ 2007 11 18, 16:49)
Kokia siaubinga nostalgija per šitą temą užpuolė doh.gif
dabar Candy Candy žiūriu blush2.gif  Susigraudinau iš viso kad nieko normalaus šiais laikais neberodo schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  Kas čia per senatvė užpuolė dar 30 nesulaukus g.gif

As ir ziuriu rolleyes.gif Tik gaila jog ten tiek mazai unsure.gif
Atsakyti