Įkraunama...
Įkraunama...

Seni geri serialai

QUOTE(Aina @ 2007 11 16, 10:52)

pats paciausias filmas ir knyga yra karaliukas paukstis giesmininkas (Calikusu) wub.gif . filmo muzika iki siol skamba ausyse blush2.gif . neseniai parsisiunciau sia muzikele, tai dabar klausausi ir kaifuoju thumbup.gif . o ir filma turiu isirasiusi rusu kalba tongue.gif

per kur ji rode? kazkaip nepamenu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 11 15, 14:56)
Priminsiu kelis ryškesnius:
1. Vergė Izaura
2. Visos upės teka
3. Dinastija (reodė lenkų tv)
4. Šiaurė - Pietūs (rodė lenkų tv; JAV serialas apie pilietinį karą)
5. Turtuoliai irgi verkia (su Veronica Castro)

sąraše nėra Santos Barbaros biggrin.gif Visuotinis gatvių ištuštėjimo metas biggrin.gif
Atsakyti
gal kas ziurit zavius ir drasius per tango tv?
Atsakyti
"Aštunkojai iš antro aukšto" wub.gif ,apie tokius du iš molio padarytus aštuonkojukus,vienas žalias kitas mėlynas... žiauriai patikdavo. O kur dar "BEVERLY HILLS', "PAGALIAU SKAMBUTIS", "BE NAMŲ NEGERAI" arba lietuviškas"KAIMYNAI" su Orlausku.
Atsakyti
QUOTE(vetrūnė @ 2007 11 16, 11:08)
arba lietuviškas"KAIMYNAI" su Orlausku.


schmoll.gif
Jau geriau "Giminės". biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vetrūnė @ 2007 11 16, 11:08)
<...> "KAIMYNAI" su Orlausku.

šito negalėjau žiūrėt schmoll.gif

Atsakyti
QUOTE(Dinariuke @ 2007 11 16, 11:03)
per kur ji rode? kazkaip nepamenu  blush2.gif

Cia ta pati ciauskute(calykusu) mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aina: 16 lapkričio 2007 - 11:13
QUOTE(Makalius @ 2007 11 15, 20:11)
Oi, nė vienas man negirdėtas wacko.gif
O aš norėčiau, kad pradėtų rodyti iš naujo Draugų serialą, pradžioj ten labai juokinga būdavo, pamenu, mažiukas atsakingai žiūrėdavau ir viską beveik suprasdavau biggrin.gif


Makaliau, taigi rodo draugus, per TV1 nuo pat pradžių. Aišku, pavėlavai, pirmąsiais serijas jau parodė.
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2007 11 15, 19:06)
thumbup.gif  lotuliukas.gif  topu topas buvo, galetu pakartot  thumbup.gif


drinks_cheers.gif

gali čia pažiūrėt mirksiukas.gif

Tegu kraujas liejasi laisvai
Atsakyti
ar pamenat seriala Keretoja g.gif ? man pamenu patiko, ten veiksmas lyg ir kazkokiam dziungliu kaimely vyko, toks biski mistinis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aina @ 2007 11 16, 11:26)
ar pamenat seriala Keretoja g.gif ? man pamenu patiko, ten veiksmas lyg ir kazkokiam dziungliu kaimely vyko, toks biski mistinis biggrin.gif



o prieš tai rodė serialą Pelenė su Sonya Smith.
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2007 11 16, 11:32)
o prieš tai rodė serialą Pelenė su Sonya Smith.

ar tas kur ten ja zydruoju kudikiu vadindavo biggrin.gif ?
Papildyta:
gal kas atsimenat... pavadinimo nepamenu doh.gif . ten pradzioj serialo ikritusia i upe mergina isgelbeja toks vyras, i kuri ji paskui isimyli, bet kazkodel kartu negali buti g.gif . ten dvaras toks didelis buvo, ilgom sukniom merginos. gal kas prisimins, noreciau pavadinima atkapstyti ax.gif
Atsakyti