Įkraunama...
Įkraunama...

Seni geri serialai

aš su malonumu dienomis pažiūriu/paklausau JAV Auklės serijas. ir vis nesusiruošiu susirasti kokių trijų pirmųjų, nes nesu mačiusi ax.gif
Papildyta:
Isila, mamai perksaitysiu tavo aprašymą, gal ji ką prisimins. man tai visiškai negirdėtas mastau.gif
Atsakyti
Senas geras Giminės wub.gif Girdėjau, kad kuriamas Giminės po 20 metų rolleyes.gif
Atsakyti
"Sauleta pakrante", "Be namu negerai"
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2010 08 06, 11:22)
aš su malonumu dienomis pažiūriu/paklausau JAV Auklės serijas. ir vis nesusiruošiu susirasti kokių trijų pirmųjų, nes nesu mačiusi ax.gif


aš ir pažiūriu Auklę thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Galetu vel Santa barbara pradet rodyt.. vel varytu 10 metu lotuliukas.gif ir seip as nzn kdl jie nekartoja senu geru serijalu.. unsure.gif juk tikrai atsirastu ziurinciu verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Aš tai Twin Peaks norėčiau... pamenu vaikystėje žiūrėdavom ( mano tėvai pakankamai jauni, tai kažkaip leisdavo - bene vienintelė iš klasės buvau su tokia privilegija ). Tik kaži ar nenusivilčiau po šitiekos amžių g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuikių_dainos @ 2010 08 07, 23:43)
Aš tai Twin Peaks norėčiau... pamenu vaikystėje žiūrėdavom ( mano tėvai pakankamai jauni, tai kažkaip leisdavo - bene vienintelė iš klasės buvau su tokia privilegija ). Tik kaži ar nenusivilčiau po šitiekos amžių  g.gif



lotuliukas.gif nu jo.. man atrodo kazkada rode dar ji.. kad jei atmintis neslubuoja dar pati stebejausi, kad nebeidomu.. man toks jausmas, kad man asmeniskai ne pats serijalas buvo idomus, o tas, kad dar tuo metu buvo tokia ale naujiena ir naujove tokiu serijalu.. nors ir serijalas gerass buvo, toks mistinis wub.gif o per ta izangine melodija visada apsizliumdavau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2010 08 06, 13:02)
Senas geras Giminės wub.gif  Girdėjau, kad kuriamas Giminės po 20 metų rolleyes.gif

Aš tai su mielu noru "Giminių" dvd nusipirkčiau, jei toks būtų. Dabar nei parsisiųsti jų nėra, nei dvd nėra verysad.gif O rodo pastoviai netikusiu laiku, be to ir pažiūrėti ne visada gi išeina smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cleo_27: 09 rugpjūčio 2010 - 06:28
QUOTE(Cleo_27 @ 2010 08 09, 07:27)
Aš tai su mielu noru "Giminių" dvd nusipirkčiau, jei toks būtų. Dabar nei parsisiųsti jų nėra, nei dvd nėra  verysad.gif O rodo pastoviai netikusiu laiku, be to ir pažiūrėti ne visada gi išeina  smile.gif

Tai jau tikrai unsure.gif Šią savaitę Giminės 10val. Nervina pastovūs laiko keitimai, turi pastoviai sekt doh.gif
Atsakyti
Ką aš šiandien radau savo paauglystės užrašuose(buvau pamiršus,kad tokius turėjau blush2.gif ).Ogi filmų,serialų sąrašą ,kuriuos esu mačiusi.Kai kurių jau nežinau tai filmai ar serialai,bet jei neiko prieš bandysiu surašyti,bet sąrašiukas ilgas.... blink.gif
Vėl tu(kiek pamenu komedijinis serialas)
Rojaus paplūdimys
Tvin Pykso miestelis
Aštonkojis
Dvyniai
Rokis
Džekas skerdikas
Izaura
Melo upė
Kaimynai
Pasas
Penkios merginos Paryžiuje
Kin Kongas
Tiesiog Marija
Marija Celestė
Sugrįžimas į Edeną
Santa Barbara
Terminatorius
Visos upės teka
Pelenė 80
Bumas
Tokie nepanašūs broliai
E-street gatvė
Ir turtuoliai verkia
Žvaigždžių lemtis
Trijų širdys
Be namų negerai
Manuela
Stebuklai
Mamos,žmonos ir meilužės
Robotas policininkas
Atogrąžų karštis
Vakarų Vaikiki
Žmogžudysčių skyrius
beverli Hils90210
Šaltu krauju
Vilkų padermė
Kraujo giminės
Ieškokite Gudručio
Kalėjimo viršininkė
Kalnietis
Plonytė mėlyna linija
Gražuolė ir pabaisa
Alpinistas
Macharadžos dukra wub.gif
laukinė rožė
Kometos metai
Tik formalumas
Atšalęs paukščio lizdas
savana
Pretendentas
Klastingos gražuolės
Sveiki atvykę į rojų
Taip,Džordžio
Dėdė auklė
Pamiršk paryžių
Marija La Del barijo
Polinkis daryti blogą
Širdies yda
marimar
Amžinasisi riteris
Saulėta pakrantė
Svajonių sparnai
Alondra
Auksinis narvelis
Meilės daina
Marija Mersedes
Teismo rūmai
Šeštasais pojūtis
Jos vardas Nikita
Atskalūnas
Policijos akademija
Babilonas 5
Puaro
mažo miestelio didelės nuodėmės
Šventasis
Revanšas
Penketukas
Spageti vidurnaktį
Gražiausia visoje karalytėje
Naujokai
Fantocis
Stebuklai
Gražioji princesė
Uffffdar ne visi,bet kiti tokie neįskaitomi jau.Tikiuosi nepyksite už tokį testamnetą.Aš jau nepamenu ,kai kurių kas tai yra.

P.S.Užrašams kokie 10-15 metų.Negaliu pasakyti tiksliai bet apie tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo noir1: 11 rugpjūčio 2010 - 22:13
"mano svajonių džinė ", "kerėtoja" , "Liusi " 1951-196?
Atsakyti
Laukinis angelas 4u.gif
Atsakyti