Įkraunama...
Įkraunama...

Seni geri serialai

mano pats geriausias matytas serialas floricienta
poto seka rebelde way, storule valentina ir teresa
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2011 05 24, 01:31)

ačiū aciuks.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif

prisiminiau vieną serialą, bet niekaip neatgaminu jo pavadinimo, gal kartais kuri iš jūsų jį prisimena. Šitą serialą rodė LTV panašiu metu, kaip ir "Monopoliją". Veiksmas vyko karo metu, lyg okupuotoje vietovėj, pagrindinė veikėja buvo jauna mergina, lyg našlaitė, kažkokia šeima ją lyg buvo priglaudusi, ta globėja buvo tokia linksma sumani stambi moteris. Kiek mano galva mena, jis vadinosi lyg kažkoks tai "traukinys". O gal ir maišau kažką g.gif Gal kas atsimena apie kokį serialą čia aš kalbu ir kaip jis vadinosi 4u.gif
Atsakyti
Šito serialo niekada nepamiršiu. Net verkti norisi,kad jau jo neberodo verysad.gif Tai yra '' namelis prerijose'' Jau toks nuostabus serialas toks nuostabus toks nuoširdus šiltas ne kaip šiuolaikiniai ten '' marinela'' jau ta marinela tai neduok dieve kas ten per nesamone didesnes nesamones nesu macius kaip marinela. doh.gif doh.gif doh.gif bEt va namelis prerijose tai nerealus filmas liux daugiau tokių drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Vaikystės serialas - be namų negerai biggrin.gif Bloga mergaitė Rubė, Teresa, vsio.
Atsakyti
QUOTE(iewukas37 @ 2011 06 22, 10:59)
Šito serialo niekada nepamiršiu. Net verkti norisi,kad jau jo neberodo verysad.gif  Tai yra '' namelis prerijose'' Jau toks nuostabus serialas toks nuostabus toks nuoširdus šiltas ne kaip šiuolaikiniai ten '' marinela'' jau ta marinela tai neduok dieve kas ten per nesamone didesnes nesamones nesu macius kaip marinela.  doh.gif  doh.gif  doh.gif  bEt va namelis prerijose tai nerealus filmas liux daugiau tokių  drinks_cheers.gif  thumbup.gif




ka cia nusisneki, marinela simta kart geresnis, idomesnis, grazesnis uz kazkoki preju nameli, gaila jog tavo toks prastas skonis, nesupranti nieko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaligula @ 2011 06 02, 18:35)
Mano pats mylimiausias... Ir sukele man vaikystes trauma,nes paskutines serijos neparode!!

Aha, aš taip pat labai pergyvenau, kad nepabaigė jo rodyt biggrin.gif

QUOTE(amber123 @ 2011 06 19, 12:13)
90210 Beverly hills.. Dylanas.. o dieve, ar buvo pasaulyje moteris jam abejinga lotuliukas.gif

Šitą berną tai turbūt visos sapnuodavom biggrin.gif
Namelį prerijose dar ir dabar žiūrėjau kai rodė per LTV, na ir į Daktarę Kvin nespjaučiau jei kartotų smile.gif
Atsakyti
Man labai patiko kai seniau rodydavo "Floricienta" - smile.gif Labai labai įdomus serialas.smile.gif Norėčiau,kad vėl rodytų,kad ir tas pačias serijas:D
Arba seniau rodydavo vaikams "Mažyliai" irgi toks gražus buvo.smile.gifO tie meksikiečių visi tokie patys, tik aktorius pakeičia ir tiek. biggrin.gif Bet kažkodėl ir jie užkabina. Kai nėra kas veikti gerai pažiūrėti, bet šiaip tai laiko švaistymas.smile.gif
Atsakyti
Sveikos, tikiuosi nesikartoju, bet čia rasit daugybę senų ir naujų serialų smile.gif)
http://www.filmai.in/uzeik-100222.html
Atsakyti
QUOTE(GaiLina @ 2011 08 07, 02:21)
Sveikos, tikiuosi nesikartoju, bet čia rasit daugybę senų ir naujų serialų smile.gif)
http://www.filmai.in/uzeik-100222.html

Matau čia The Borgias yra, o va kur man rasti The Tiudors... g.gif
Atsakyti
O man labai patiko " ilga kelione per kopas". Svaigau nuo aktoriu. Veliau net knyga rusiskai skaiciau.
Atsakyti
QUOTE(perla69 @ 2011 08 07, 09:52)
Matau čia The Borgias yra, o va kur man rasti The Tiudors...  g.gif

Jei jums tinka rusiskai, Tiudorai yra lostfilm.tv, tik nepamenu, kiek sezonu. siaip dazniausiai siunciaus megaupload linkais smile.gif
Atsakyti