Įkraunama...
Įkraunama...

*O kokį gydytoją rinktis Mažeikiuose?*

QUOTE(Lakūdra @ 2007 11 25, 20:57)

planuoju pirkt vežimą 3 in 1 kad ant to pačio rėmo ir auto kėdutė dėtųsi, tai papildomai jos kaip ir nebepirksiu


aš irgi galvojau apie tokį vežimą, bet paskui permasčiau: vaiko autokėdutėj ilgai laikyt negalima, naujagimį berods tik 1 val galima. nes ten yra nepilnai gulima padėtis, todėl vargsta stuburas. taigi vistiek nevežiosiu aš toj autokėdutėj ir ant ratų. nebent į kokią kelionę paprasta pasiimt. bet gi nekeliauji dažnai su visais tais rakandais. todėl pirkau paprastą universalą ir lauke vežiojau lopšy. o kai paaugo, pirkom skėtuką.o jis bagažinėj praktiškai vietos neužima, todėl visur vežtis patogu. o kėdutė pas mane visada mašinoj dabar būna prisegta. šiaip net pigiau išeina atskirai pirkt, arba tiek pat. o kai vaikas didesnis, nu tragiškai nepatogu su tais universalais tampytis. o ir ratai jų visą bagažinę užima.

pavasarį parkelyje viena mamytė kiekvieną beveik dieną vaiką po kelias val vežiodavo autokėdutėj doh.gif . nu kaip man gaila to vaikiuko buvo. kaip jinai nesupranta, kad negalima taip daryt. pabandytų pati tokioj padėty 3 valandas pamiegot, taigi visi nugaros raumenys nuskaustų. ir kiek visur informacijos yra apie tai doh.gif - kad negalima, kenkia raumenų vystymuisi ir t.t. nu bet nemąsto kai kurie žmonės, nors tu ką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingalp: 25 lapkričio 2007 - 22:22
QUOTE(Lakūdra @ 2007 11 25, 20:57)

planuoju pirkt vežimą 3 in 1 kad ant to pačio rėmo ir auto kėdutė dėtųsi, tai papildomai jos kaip ir nebepirksiu


Tada tai aišku thumbup.gif drinks_cheers.gif .
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2007 11 26, 00:18)
aš irgi galvojau apie tokį vežimą, bet paskui permasčiau:

O as iskart nusprendziau kad mano lelka gims ziema , autokedute po lauka tikrai neveziosiu, pirkau autokedute atskirai, kurioje galima ir vaika ne tik masinoj prisegti ,bet ir pamaitinti, ir pasupti mirksiukas.gif
Mes cia uzsislaptinusios thumbup.gif , atseit apie gydytojus kalbam doh.gif
Vaziuosiu pas T. i ligonine, liepe atvaziuot vaiko tonus vel pamatuot, jei nepagimdysiu iki pirmadienio. Nepagimdziau, bet pilva taip maudzia blush2.gif
Kai ketvirtadieni buvau ligoninej, maciau gydytoja, kurios nepazystu, tokia sakyciau smulki, pusilgiais tamsiai rudais plaukais, susirisusi plaukus i viena kasa, bet nebuvo jokios korteles prisisegusi, nors girdejau kad seseles vadina ja gydytoja, sukau galva kas cia tokia g.gif
Susizvejojau telefonus Z. Gr., o net nezinau kaip jos atrodo lotuliukas.gif , cia jei T. negales but prie gimdymo. tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dile: 26 lapkričio 2007 - 07:52
QUOTE(ingalp @ 2007 11 25, 23:18)
aš irgi galvojau apie tokį vežimą, bet paskui permasčiau: vaiko autokėdutėj ilgai laikyt negalima, naujagimį berods tik 1 val galima. nes ten yra nepilnai gulima padėtis, todėl vargsta stuburas. taigi vistiek nevežiosiu aš toj autokėdutėj ir ant ratų. nebent į kokią kelionę paprasta pasiimt. bet gi nekeliauji dažnai su visais tais rakandais. todėl pirkau paprastą universalą ir lauke vežiojau lopšy. o kai paaugo, pirkom skėtuką.o jis bagažinėj praktiškai vietos neužima, todėl visur vežtis patogu. o kėdutė pas mane visada mašinoj dabar būna prisegta. šiaip net pigiau išeina atskirai pirkt, arba tiek pat. o kai vaikas didesnis, nu tragiškai nepatogu su tais universalais tampytis. o ir ratai jų visą bagažinę užima.

pavasarį parkelyje viena mamytė kiekvieną beveik dieną vaiką po kelias val vežiodavo autokėdutėj  doh.gif . nu kaip man gaila to vaikiuko buvo. kaip jinai nesupranta, kad negalima taip daryt. pabandytų pati tokioj padėty 3 valandas pamiegot, taigi visi nugaros raumenys nuskaustų. ir kiek visur informacijos yra apie tai  doh.gif  - kad negalima, kenkia raumenų vystymuisi ir t.t. nu bet nemąsto kai kurie žmonės, nors tu ką.


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
jei jau mašinoj sakau, kad vaiką lopšį vežiosiu, tai naujagimio tikrai autokėdutėj ant vežimo rėmo tikrai neplanuoju tąsyt. visa vasara mum prieš akis, tai lopšys puikiai tiks thumbup.gif , o tą kėdutę nebent extra atveju 4u.gif

minėjau jau, kad pati nevairuoju ir net neplanuoju, tai man universalo dydis bagažinėj didelės reikšmės ir neturi, nes vistiek nesitampysiu ax.gif

Papildyta:
QUOTE(Dile @ 2007 11 26, 08:34)
Kai ketvirtadieni buvau ligoninej, maciau gydytoja, kurios nepazystu, tokia sakyciau smulki, pusilgiais tamsiai rudais plaukais, susirisusi plaukus i  viena kasa, bet nebuvo jokios korteles prisisegusi, nors girdejau kad seseles vadina ja gydytoja, sukau galva kas cia tokia g.gif
Susizvejojau telefonus Z. Gr., o net nezinau kaip jos atrodo lotuliukas.gif , cia jei T. negales but prie gimdymo. tongue.gif


tai gal ten Malinauskaitė buvo ak kaip ten ji g.gif

tai laukiam naujienų iš tavęs, ką gydytoja pasakė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dile @ 2007 11 26, 07:34)
Vaziuosiu pas T. i ligonine, liepe atvaziuot vaiko tonus vel pamatuot, jei nepagimdysiu iki pirmadienio. Nepagimdziau, bet pilva taip maudzia blush2.gif
Kai ketvirtadieni buvau ligoninej, maciau gydytoja, kurios nepazystu, tokia sakyciau smulki, pusilgiais tamsiai rudais plaukais, susirisusi plaukus i  viena kasa, bet nebuvo jokios korteles prisisegusi, nors girdejau kad seseles vadina ja gydytoja, sukau galva kas cia tokia g.gif
Susizvejojau telefonus Z. Gr., o net nezinau kaip jos atrodo lotuliukas.gif , cia jei T. negales but prie gimdymo. tongue.gif

ax.gif Laukiam naujienų bigsmile.gif .

Gal Malinauskaitė g.gif ? Ta plaukų spalva šiais laikais toks abstraktus dalykas g.gif . Nes pavasarį Malinauskaitė buvo šviesi smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(aisteba @ 2007 11 26, 13:22)
ax.gif Laukiam naujienų bigsmile.gif .


Jau parvykau is ligonines, maciau Zulpiene, tai dabar jau pazinciau biggrin.gif .
Vaiko tonai yra geri, liepe ateiti ketvirtadieni ryte , pries isvaziuojant jin dar apziures kokia mano situacija, jei jau atrodys kad gimdysiu kol jos nebus Mazeikiuose tas dvi dienas, tai perduos mane kitai gydytojai ax.gif
jauciuosiu gerai, tikiuosi sulauksiu kol T. grys.
Atsakyti
QUOTE(Dile @ 2007 11 26, 12:42)
Jau parvykau is ligonines, maciau Zulpiene, tai dabar jau pazinciau biggrin.gif .
Vaiko tonai yra geri, liepe ateiti ketvirtadieni ryte , pries isvaziuojant jin dar apziures kokia mano situacija, jei jau atrodys kad gimdysiu kol jos nebus Mazeikiuose tas dvi dienas, tai perduos mane kitai gydytojai ax.gif
jauciuosiu gerai, tikiuosi sulauksiu kol T. grys.


tai viskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lakūdra @ 2007 11 26, 13:43)
tai viskas  thumbup.gif

Aha bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal kas galėtų pasidalinti to ventiškio telefono Nr., kuris vėžimėliais prekiauja? blush2.gif Prašau..
Kažin, ar jis turi x-landerių g.gif
Ir dar nelabai supratau x-landerio kainą Mažeikių turguje - 1050 Lt. Įtariu, kad ten be autokedutės yra, nes lopšys ant rėmo stovėjo ir apie sportinę dalį aiškino, kad yra, bet dėl 3 in 1, tai perpigiai...gal kas nors žinot?
Atsakyti
QUOTE(Smilgel @ 2007 11 26, 16:01)
Sveikos  4u.gif
Gal kas galėtų pasidalinti to ventiškio telefono Nr., kuris vėžimėliais prekiauja?  blush2.gif Prašau..
Kažin, ar jis turi x-landerių  g.gif
Ir dar nelabai supratau x-landerio kainą Mažeikių turguje - 1050 Lt. Įtariu, kad ten be autokedutės yra, nes lopšys ant rėmo stovėjo ir apie sportinę dalį aiškino, kad yra, bet dėl 3 in 1, tai perpigiai...gal kas nors žinot?


taip, turguj kėdutės X- landeriui neturėjo schmoll.gif sakė, dedasi, būna, bet męs dabar neturim doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilgel @ 2007 11 26, 16:01)
Sveikos  4u.gif
Gal kas galėtų pasidalinti to ventiškio telefono Nr., kuris vėžimėliais prekiauja?  blush2.gif Prašau..
Kažin, ar jis turi x-landerių  g.gif
Ir dar nelabai supratau x-landerio kainą Mažeikių turguje - 1050 Lt. Įtariu, kad ten be autokedutės yra, nes lopšys ant rėmo stovėjo ir apie sportinę dalį aiškino, kad yra, bet dėl 3 in 1, tai perpigiai...gal kas nors žinot?


nu itariu,kad be autokedutes uz 1050
Atsakyti
QUOTE(Dile @ 2007 11 26, 12:42)
Jau parvykau is ligonines, maciau Zulpiene, tai dabar jau pazinciau biggrin.gif .
Vaiko tonai yra geri, liepe ateiti ketvirtadieni ryte , pries isvaziuojant jin dar apziures kokia mano situacija, jei jau atrodys kad gimdysiu kol jos nebus Mazeikiuose tas dvi dienas, tai perduos mane kitai gydytojai ax.gif
jauciuosiu gerai, tikiuosi sulauksiu kol T. grys.


wub.gif thumbup.gif
O ten tada galėjo būti ir Gr. ta šviesiais plaukais. Ji irgi vaikšto į kaselę susipynusi mirksiukas.gif
QUOTE(Smilgel @ 2007 11 26, 16:01)
Sveikos  4u.gif
Gal kas galėtų pasidalinti to ventiškio telefono Nr., kuris vėžimėliais prekiauja?  blush2.gif Prašau..
Kažin, ar jis turi x-landerių  g.gif
Ir dar nelabai supratau x-landerio kainą Mažeikių turguje - 1050 Lt. Įtariu, kad ten be autokedutės yra, nes lopšys ant rėmo stovėjo ir apie sportinę dalį aiškino, kad yra, bet dėl 3 in 1, tai perpigiai...gal kas nors žinot?

Turi x-landerių ir ne tik. Aš iš jo pirkau x-landerį. Be auto kėdutės 900 Lt. Su kėdute 1150 Lt. Bet kadangi mūsų leliukas gims žiemą, tai neapsimoka tos kėdutės pirkt, kad ant rėmo dėtųsi. Nevertos jos 250. Geriau atskirą nusipirksim ir kad ilgesniam laikui būtų. O tos labai mažutės, iki pusės metukų sakė sunkiai beužtenka mirksiukas.gif Tel.865287471
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Betukas: 26 lapkričio 2007 - 16:14