Įkraunama...
Įkraunama...

*O kokį gydytoją rinktis Mažeikiuose?*

QUOTE(Betukas @ 2007 11 29, 15:05)
Labukas  nestuke.gif
Jau ryt  wub.gif  Nesigąsdink su tais blogais tonais, o tai man vėl kažko nekaip juda šiandien, tinginiauja. Ryt einu pas Gr., matysiu ką man pasakys  rolleyes.gif  O tai pas ką ryt gimdysi dar pas T? Aš 10 val. pas Gr. turiu būt  unsure.gif

Tai susitiksim bigsmile.gif , jau nuo 10 bus T. tai jei iki 10 ryto nepradesiu gimdyt tai pas T.
Atsakyti
Oi, Dile, kaip smagu kad jau.... wub.gif

Laikom kumštukus už tave 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dile @ 2007 11 29, 14:17)
Tai  susitiksim bigsmile.gif , jau nuo 10 bus T. tai jei iki 10 ryto nepradesiu gimdyt tai pas T.

drinks_cheers.gif
O jei nesusitiktume, tai laimingai ir lengvai wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dile @ 2007 11 29, 12:39)

As jau ryt 10 ryto su daiktais i gimdykla, jei nieko siandien neivyks mirksiukas.gif

bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif Kaip fainiai... Tai jau šiandien galima spinteles atidaryt bigsmile.gif ? Įtariu, pamasažavo biškiuka kaklelį, jei jau šiandien gali prasidėt g.gif ? O tai ryt su skatinamaisiais, jei jau nieko nevyks savaime?
Atsakyti
QUOTE(aisteba @ 2007 11 29, 13:19)
Nuvažiavom 16.30, 17.25 jau Mantukas ant krūtinės gulėjo wub.gif .


Kaip gera, kad taip greitai ir lengvai, kad taip visoms bigsmile.gif

QUOTE(Dile @ 2007 11 29, 13:39)
EIK SAU, KAIP PAVYDZIU bigsmile.gif
As jau ryt 10 ryto su daiktais i gimdykla, jei nieko siandien neivyks mirksiukas.gif


Ogo kokios naujienos, gal ryt jau supsi pagranduką bigsmile.gif
Visko pačio pačio geriausio 4u.gif wub.gif
O kiek jau atsidaręs kaklelis?


O man kažkaip keistai, visą dieną lyg ir ramu ir judesiukai tokie svelnus, bet vos tik atsigulu vakare tai ir prasideda sokiai pokiai su skausmukais ir durimukais pilvo ir nugaors apacioj. O apie 12 vel ramu ir galiu miegoti. Itariu ruosiasi, bet tai kodel diena ramu neaisku g.gif
Atsakyti
Niu ko gero ryt ,jei vaiko tonai nepageres, tai su skatinimu varysim lauk,kaklelis isoreje 2 cm, o vidines ziotys 4 cm atsidare, bet del vandenu mazumo ir tonu skatins. Aciu uz palaikyma, parasysiu kai pagimdysiu.
Atsakyti
QUOTE(Jagu @ 2007 11 29, 16:28)

O man kažkaip keistai, visą dieną lyg ir ramu ir judesiukai tokie svelnus, bet vos tik atsigulu vakare tai ir prasideda sokiai pokiai su skausmukais ir durimukais pilvo ir nugaors apacioj. O apie 12 vel ramu ir galiu miegoti. Itariu ruosiasi, bet tai kodel diena ramu neaisku g.gif

Labukas,
Vat ir man tas ramumas per dien1 nervus ištampo doh.gif O vakare tai jau tikrai šokiai pokiai.
Šiandien toks noras tvarkytis buvo užėjęs, lyginau, spintas tvarkiau. Vakare vėl einu susirietus rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes,
o kokie atsiliepimai apie gimdymo namus?
Atsakyti
QUOTE(starke @ 2007 11 29, 20:32)
Sveikutes,
o kokie atsiliepimai apie gimdymo namus?


nebėr širdele pas mus gimdymo namų ax.gif
tik gimdymo skurius. bet neblogas, suremontuotas, sutvarkytas, plastikiniai langai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(starke @ 2007 11 29, 20:32)
Sveikutes,
o kokie atsiliepimai apie gimdymo namus?

Palyginus kokie buvao gimdymo namai, tai dabartinis gimdymo skyrius thumbup.gif Viskas vietoje, ir tualetas ir dušas. Sutvarkyta, suremontuota. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos...

Norejau suzinoti, gal kas zinote ar Mazeikiuose daro nestumo nustatymo tyrima is kraujo (HCG)..
Buciau labai dekinga uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zvake @ 2007 11 29, 23:36)
Sveikos...

Norejau suzinoti, gal kas zinote ar Mazeikiuose daro nestumo nustatymo tyrima is kraujo (HCG)..
Buciau labai dekinga uz atsakyma  4u.gif


Atrodo, nedaro. Man pačiai kai reikėjo, tai arčiausiai buvo Šiauliai arba Klaipėda g.gif Taip ir apsiėjau su paprastais nėštumo testukais smile.gif
Atsakyti