Įkraunama...
Įkraunama...

*O kokį gydytoją rinktis Mažeikiuose?*

QUOTE(Svajūnė @ 2008 10 07, 10:12)
drinks_cheers.gif Kad ne visada lemtis kalta būna, nes neretai ir gydytojų neprofesionalumas nulemia tragišką baigtį. Ir kaip ten bebūtų visiems gydytojams pasitaiko klaidų, net profesionalams, va tada tai lemtis.

O tai tas atvejis, čia Mažeikiuose buvo?


taip Mazeikiuose
Atsakyti
QUOTE(Nemarioji @ 2008 10 07, 11:10)
taip Mazeikiuose



Ir butent ta nakti mane pagulde i ligonine unsure.gif Buvo klaiku, baisu ir visaip kitaip.......
Atsakyti
Be abejo, kad visur visko pasitaiko. Bet kalba eina apie gydytojų profesionalumą. Aš renkuosi mažesnę riziką. Vien aparatūtos didesniuose miestuose yra daugiau, o ir gydytojai dažniau savo iniciatyva domisi naujovėmis ir savikvalifikacija.
Artima draugė Mažeikiuose buvo išoperuota visai be reikalo, ko pasekmėje du gimdymai buvo planuotas cezaris, nors Kauno klinikų gydytojai vienareikšmiškai užtikrino, jog operacija buvo visiškai nebūtina ir problema šiai laikais gydoma kitokiais būdais.
Kita Mažeikių patriotė sakanti, jog visos pagimdo pagimdysiu ir aš, Mažeikiuose per pirmąjį gimdymą ir daktarų nekompetenciją turėjo išnarintus klubus, praėjus septyniems metams poveikis jaučiamas kasdien, todėl puikiai suprantu kodėl antrąjį leliuką ji gimdė ne Mažeikiuose.
Kiekvienas turi pasirinkimo galimybę, tam šie forumai ir reikalingi, kad galėtume rinktis.
Džiugu kad kitoms viskas sekasi ir pasisekė normaliai pagimdyti, tikiuosi ir man viskas bus tvarkoj, tik su Klaipėdos GM gydytojais smile.gif


Papildyta:
QUOTE(*Aila* @ 2008 10 07, 11:15)
Ir butent ta nakti mane pagulde i ligonine  unsure.gif  Buvo klaiku, baisu ir visaip kitaip.......



Net šiurpas nukratė... Brrr....
Atsakyti
QUOTE(Svajūnė @ 2008 10 07, 10:12)
drinks_cheers.gif Kad ne visada lemtis kalta būna, nes neretai ir gydytojų neprofesionalumas nulemia tragišką baigtį. Ir kaip ten bebūtų visiems gydytojams pasitaiko klaidų, net profesionalams, va tada tai lemtis.

O tai tas atvejis, čia Mažeikiuose buvo?


Tai ir vėl, sakyčiau, trukt už vadžių ir vėl iš pradžių...Norėjau pasakyti, kad ir profesionalams, ir laaaabai geriems, besidomintiems sava iniciatyva, pasitaiko nelaimių...Na tame ir likimas, kad būtent tau pasitaikė ta gydytojo klaida...

na, tikiuosi supratot, ką norėjau pasakyt..... ax.gif Aš aišku, dėkoju Dievui ir Likimui, kad viskas gerai su mano mažylėmis...Aišku ačiū ir daktarams , kad nesuklydo .... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Betukas: 07 spalio 2008 - 15:33
QUOTE(Betukas @ 2008 10 07, 17:31)
Tai ir vėl, sakyčiau, trukt už vadžių ir vėl iš pradžių...Norėjau pasakyti, kad ir profesionalams, ir laaaabai geriems, besidomintiems sava iniciatyva, pasitaiko nelaimių...Na tame ir likimas, kad būtent tau pasitaikė ta gydytojo klaida...

na, tikiuosi supratot, ką norėjau pasakyt..... ax.gif Aš aišku, dėkoju Dievui ir Likimui, kad viskas gerai su mano mažylėmis...Aišku ačiū ir daktarams , kad nesuklydo .... 4u.gif


Aš lygiai tą patį parašiau ir lygiai taip pat galvoju... truputį nesupratau komentaro unsure.gif

Atsakyti
pasisakysiu ir as.pirma vaika gimdziau pas zulpiene-taip jau papuole,su antru tariausi su ja asmeniskai.visa nestuma pas ja lankiausi ir cezari ji man dare,negaliu pasakyti ne vieno blogo zodzio.man ji gydytoja thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .paprasta ir stropi gydytoja.jei kada nestuke.gif ,kreipciausi tik pas ja. sekmes visom nestukem. 4u.gif
Atsakyti
Didieji miestai gal tik SKAMBA gerai, nėr jau ten taip viskas stebuklinga, didelis konvejeris.
pati dvi dukrytes pagimdžiau Mažeikiuose, be pažystamų, nemokėjus nė lito, ir buvau apšokinėta, niekuom nesiskundžiu.
Tas pats taip giriamas Kaunas, patikėkit, taip išgirti gimdymo namai, kuriuos visi tik ir liaupsina, nesusitvarko, o gimdyvė pagimdo palatoje, vos spėjus atsigulti. Taigi, kur žiūri gydytojos, seselės, juk dirba ne pirmą dieną. Jūs manot, kad čia forume visi tik giria, tai ten klaidų nepasitaiko, nutylima tik viskas, juk tokie GN cool.gif

Pati antrąją gimdžiau tokią dieną, kai viena po kitos gimdyvės skubėjo gimdyt, tądien buvo 12, visos gimdyklos užimtos, palatos užimtos, ir liuks, ir apžiūrėjo, ir viena nepagimdžiau, pasirūpino, nepaliko su kūdikiu uždėtu ant pilvuko beveik valandai, neatėjo tada ir neliepė placentą išgimdyt, kad kūdikį sutvarkyt, nuo manęs nebuvo atsitraukta, viskas sutvarkyta iškart.

Nesiplėsiu, tiesiog neapskaičiuosi kas kur kada gali nutikti.
O tos klaidos, kažkada prieš patį žmogų atsisuka, kaip sakoma lazda turi du galus. Ir kas iš to, kad ta moteris, praradusi savo kūdikį, teisinėsis, tai jai kūdikio nesigrąžins, o tik ištampys nervus. Pati patyriau, tik kiek kitaip
Atsakyti
pritariu daugumai drinks_cheers.gif
o kita vertus, mes patys per daug atsakomybės užkraunam gydytojam. norim iš jų daug, o iš savęs?
pati gimdžiau sunkiai, sūnelis įstrigo... pritrūkau jėgų, tikėjimo, suvokimo kuom tai gali baigtis. dabar, kai viskas gerai, galiu tik realiai apgalvot kas ir kaip.... ačiū D. kad visgi išstūmiau vaiką,atsipirkom tik mėlyna truputį įdubusia juosta aplink visą galvytę, kad nepasidaviau vienu momentu užplūdusiam aš nebegaliu, aš nieko nebenoriu. gėda, bet taip buvo. rėkiau pjaukit, o gydytoja aiškino, kad negali, vaikelis jau pakeliui, kad nebeišeis jo išimt , kad turiu stumt, nes kitaip sutraiškysiu jo galvytę.....
o jei būčiau neištūmusi? ką tada būčiau kaltunisi??? abejoju ar labiausiai save blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Dievaitė @ 2008 10 08, 11:32)
pritariu daugumai  drinks_cheers.gif
o kita vertus, mes patys per daug atsakomybės užkraunam gydytojam. norim iš jų daug, o iš savęs?
pati gimdžiau sunkiai, sūnelis įstrigo... pritrūkau jėgų, tikėjimo, suvokimo kuom tai gali baigtis. dabar, kai viskas gerai, galiu tik realiai apgalvot kas ir kaip.... ačiū D. kad visgi išstūmiau vaiką,atsipirkom tik mėlyna truputį įdubusia juosta aplink visą galvytę, kad nepasidaviau vienu momentu užplūdusiam aš nebegaliu, aš nieko nebenoriu. gėda, bet taip buvo. rėkiau pjaukit, o gydytoja aiškino, kad negali, vaikelis jau pakeliui, kad nebeišeis jo išimt , kad turiu stumt, nes kitaip sutraiškysiu jo galvytę.....
o jei būčiau neištūmusi? ką tada būčiau kaltunisi??? abejoju ar labiausiai save  blush2.gif


drinks_cheers.gif man lygiai panasi situacija kai Aiste gimdziau irgi nebeturejau jegu sakau pjaukit...gydytoja nebegalim pasistenk..vyras tik susikaup maldauju ...atsirado tos stiprybes ir viskas buvo gerai, truputeli siurbe is plauciu vandenis, bet viskas gerai baigesi ir aciu D... tada galetum tik save kaltinti daugiau nieko...
Bet pasitaiko ir gydytoju aplaidziu ne visi bet yra ir zinoma nuo musu irgi priklauso daug kas taip pat....ir kaip rasiau lemtis prisideda prie to taip pat....
Atsakyti
QUOTE(Nemarioji @ 2008 10 08, 10:45)
drinks_cheers.gif man lygiai panasi situacija kai Aiste gimdziau irgi nebeturejau jegu sakau pjaukit...gydytoja nebegalim pasistenk..vyras tik susikaup maldauju ...atsirado tos stiprybes ir viskas buvo gerai, truputeli siurbe is plauciu vandenis, bet viskas gerai baigesi ir aciu D... tada galetum tik save kaltinti daugiau nieko...
Bet pasitaiko ir gydytoju aplaidziu ne visi bet yra ir zinoma nuo musu irgi priklauso daug kas taip pat....ir kaip rasiau lemtis prisideda prie to taip pat....


tai va, bet kai kas blogo nutinka langviausia būna kaltintis kitus....

aišku, nematau nieko gero tame, kad senos gydytojos priima gimdymus.
visgi, kad ir koks geras specas, bet protas ne tas, mastysena ne ta, rankos ne tos... o ta nauja gyvybė tokia trapi ir gležna.
..
Atsakyti
QUOTE(Svajūnė @ 2008 10 07, 22:17)
Aš lygiai tą patį parašiau ir lygiai taip pat galvoju... truputį nesupratau komentaro  unsure.gif

Ai, nesvarbu mirksiukas.gif Iš pradžių sakai, kad ne visada lemtis, o pabaigoj, vistiek paaiškėja, kad lemtis biggrin.gif Žodžiu sutinku irgi su Tavi pasisakymu ir tiek mirksiukas.gif

QUOTE(Dievaitė @ 2008 10 08, 11:56)
tai va, bet kai kas blogo nutinka langviausia būna kaltintis kitus....

aišku, nematau nieko gero tame, kad senos gydytojos priima gimdymus.
visgi, kad ir koks geras specas, bet protas ne tas, mastysena ne ta, rankos ne tos... o ta nauja gyvybė tokia trapi ir gležna.
..

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Graž*Kia @ 2008 09 29, 23:36)
va va doh.gif o paskui ima nahališkai reikalaut.. Kai atvažiavau gimdyt sūnaus,vyras nepasiliko,nes darba išlėkė,tai kažkokia pinda man gulit ant "lėktuvo""  ir leptelėjo :tai vyras išvažiavo,kad mum gėlių nereikėtų pirkt... blink.gif
kai vaikas gimė,žinoma ,pirmiausiai paklausiau ar jam viskas gerai. kai išgirdau teigiamą atsakymą,nejučiom pasakiau "Ačiū Dievui..." tai šita vėl numetė ..."ir personaluii"

verta pamastyt ar ne patys išlepinom dalidami tas "padėkas" prie mokamų algų...


drinks_cheers.gif baisu kai pasiklausai
Atsakyti