Įkraunama...
Įkraunama...

*O kokį gydytoją rinktis Mažeikiuose?*

QUOTE(Lakūdra @ 2007 11 22, 00:30)

o aš grikinį planuoju  g.gif
va dar čia kažkoks yra, vis nerandu laiko daugiau juom pasidomėt  blush2.gif


Atrodo graziai ir nepasakyciau kad brangiai.
As tai koks buvo toki ir pirkau tada pagal matmenis kai issirinkau lovyte, kad nebereiketu ieskot ir matuot ta ciuzinuka. Siaip tai visas mano tas ciuzinukas yra paraloninis ,tik vienos puses sluoksnis virsutinis padengtas grikiais, bet kitas niekuom, jei nepatiks tie grikiai , apversiu i paralonine ir uzaugs kaip ir kitos dukros uzaugo ant paprasto ciuzinuko rolleyes.gif .
Vaziuosiu i priemima ant 9 valandos, pas T, ziures kakliuka ir vaikucio tonus. mirksiukas.gif Tikiuos kad nereikes gult i skyriu blush2.gif ,fui kaip nepatinka ligonines, noreciau visai namie gimdyt, bet kad nesaugu tai ir nesiryzciau niekada. schmoll.gif
Atsakyti
Dile, laukiam naujienų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lakūdra @ 2007 11 22, 11:14)
Dile, laukiam naujienų  bigsmile.gif


Jau gryzau is apziuros, kaklelis toks kad ir siandien galiu jau gimdyt, bet tikiuosi kad dar kazkiek istrauksiu, bent jau kol saulio zenklas prasides lotuliukas.gif , neturiu nei vieno gero pazystamo skorpiono zenkle, nepavyko per tiek laiko sutikt.
Vaiko toniukai geri, sake jei nepagimdysiu per si savaitgali, tai pirmadieni atvykti vaiko tonus vel tikrins. Jauciu kai vaikscioju, kad baksnoja man ten kaip su kokiu virbalu kas nors doh.gif , cia tai nera dar taip baisu, zinau kad bus ir blogiau, bet noreciau jau greiciau atsikratyt to pilvo, lauzia stubura, truksta oro. As pescia tai net ir niekur neinu, tik iki masinos ir gydytojos kabineto. Taip ir jauciau kad tas mano kakliukas toks niekam tikes, galiu ir prisisokinet doh.gif . O dukros tai kad laukia, liepia man pora kartu laiptais uzbegt i virsu ir apacia ,sako nebereikes laukt seses. Siaip eho kai ziurejo , nerodo to savo uzpakaliuko, uzspaudus laiko, bet sako panasu i megyte wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dile @ 2007 11 22, 12:14)
Jau gryzau is apziuros, kaklelis toks kad ir siandien galiu jau gimdyt, bet tikiuosi kad dar kazkiek istrauksiu, bent jau kol saulio zenklas prasides lotuliukas.gif , neturiu nei vieno gero pazystamo skorpiono zenkle, nepavyko per tiek laiko sutikt.
Vaiko toniukai geri, sake jei nepagimdysiu per si savaitgali, tai pirmadieni atvykti vaiko tonus vel tikrins. Jauciu kai vaikscioju, kad baksnoja man ten kaip su kokiu virbalu kas nors doh.gif , cia tai nera dar taip baisu, zinau kad bus ir blogiau, bet noreciau jau greiciau atsikratyt to pilvo, lauzia stubura, truksta oro. As pescia tai net ir niekur neinu, tik iki masinos ir gydytojos kabineto. Taip ir jauciau kad tas mano kakliukas toks niekam tikes, galiu ir prisisokinet doh.gif . O dukros tai kad laukia, liepia man pora kartu laiptais uzbegt i virsu ir apacia ,sako nebereikes laukt seses. Siaip eho kai ziurejo , nerodo to savo uzpakaliuko, uzspaudus laiko, bet sako panasu i megyte wub.gif


nu smagu bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
a turi mūsų nr. kurios, gi męs norėsim pasidžiaugt, kai jau laikysi savo mažylę glėby ax.gif
o šiaip tai ir tolliau, kumščius spaudžiam, kad tik viskas lengviau ir paprasčiau ten viskas būtų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lakūdra @ 2007 11 22, 13:18)

nu smagu  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif
a turi mūsų nr. kurios, gi męs norėsim pasidžiaugt, kai jau laikysi savo mažylę glėby  ax.gif
o šiaip tai ir tolliau, kumščius spaudžiam, kad tik viskas lengviau ir paprasčiau ten viskas būtų  rolleyes.gif


Neturiu, galit i AZ imest mirksiukas.gif
Atsakyti
Dile --> tai greitu laiku lauksim naujienų wub.gif thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Dile @ 2007 11 22, 12:14)
Jau gryzau is apziuros, kaklelis toks kad ir siandien galiu jau gimdyt, bet tikiuosi kad dar kazkiek istrauksiu, bent jau kol saulio zenklas prasides lotuliukas.gif , neturiu nei vieno gero pazystamo skorpiono zenkle, nepavyko per tiek laiko sutikt.
Vaiko toniukai geri, sake jei nepagimdysiu per si savaitgali, tai pirmadieni atvykti vaiko tonus vel tikrins. Jauciu kai vaikscioju, kad baksnoja man ten kaip su kokiu virbalu kas nors doh.gif , cia tai nera dar taip baisu, zinau kad bus ir blogiau, bet noreciau jau greiciau atsikratyt to pilvo, lauzia stubura, truksta oro. As pescia tai net ir niekur neinu, tik iki masinos ir gydytojos kabineto. Taip ir jauciau kad tas mano kakliukas toks niekam tikes, galiu ir prisisokinet doh.gif . O dukros tai kad laukia, liepia man pora kartu laiptais uzbegt i virsu ir apacia ,sako nebereikes laukt seses. Siaip eho kai ziurejo , nerodo to savo uzpakaliuko, uzspaudus laiko, bet sako panasu i megyte wub.gif

Jatus kaip fainai, lauksim naujienų, taip ir užplūdo tas jausmas kai jau jau gali pradėt leliuks belstis į pasaulį.

O dėl baksnojimo, žodž turėjau bjaurią "draugę" TEN, gyd liepė ant piršto sukt vatą ir su sodos tirpalu TEN gremšt sieneles, skamba kraupiai, bet jausmas koks buvo, doh.gif nu taip ir daraiu keikvieną vakarą, aki tik įkišu pirštą taip ir spardo man skrandį ir šonus, pamaniau sau arba nepatinka, arba pakaušiuką kutenu leliukui, pasakiau gyd, ta kaip tik patikrina kaklelį, tas jau beveik 2 cm ir sako, kur jau patiks, juk plaukučius siekiu leliuko. tai vat, aš savo lėlytei kiekvieną vakarą pakaušiuką pirštu kutenau biggrin.gif
Atsakyti
tai vat, aš savo lėlytei kiekvieną vakarą pakaušiuką pirštu kutenau biggrin.gif
[/quote]
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lakūdra @ 2007 11 21, 23:30)

o aš grikinį planuoju  g.gif
va dar čia kažkoks yra, vis nerandu laiko daugiau juom pasidomėt  blush2.gif




As irgi ispradziu buvau daugiau linkusi prie grikinio, bet paskui kiek skaitinejau visur parasyta, kad jie tik vyresniems nei metukai ir dar jam suslapus jis susigadina nepataisomai. g.gif

Papildyta:
QUOTE(Dile @ 2007 11 22, 12:14)
Jau gryzau is apziuros, kaklelis toks kad ir siandien galiu jau gimdyt, bet tikiuosi kad dar kazkiek istrauksiu, bent jau kol saulio zenklas prasides lotuliukas.gif , neturiu nei vieno gero pazystamo skorpiono zenkle, nepavyko per tiek laiko sutikt.
Vaiko toniukai geri, sake jei nepagimdysiu per si savaitgali, tai pirmadieni atvykti vaiko tonus vel tikrins. Jauciu kai vaikscioju, kad baksnoja man ten kaip su kokiu virbalu kas nors doh.gif , cia tai nera dar taip baisu, zinau kad bus ir blogiau, bet noreciau jau greiciau atsikratyt to pilvo, lauzia stubura, truksta oro.


Vai kaip viskas greitai bus thumbup.gif wub.gif
Laukiam laukiam leliuko 2.gif


QUOTE(Flirta @ 2007 11 22, 13:54)
aš savo lėlytei kiekvieną vakarą pakaušiuką pirštu kutenau biggrin.gif


Kaip juokingai ir meiliai skamba lotuliukas.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Flirta @ 2007 11 22, 12:54)
Jatus kaip fainai, lauksim naujienų, taip ir užplūdo tas jausmas kai jau jau gali pradėt leliuks belstis į pasaulį.

O dėl baksnojimo, žodž turėjau bjaurią "draugę" TEN, gyd liepė ant piršto sukt vatą ir su sodos tirpalu TEN gremšt sieneles, skamba kraupiai, bet jausmas koks buvo,  doh.gif nu taip ir daraiu keikvieną vakarą, aki tik įkišu pirštą taip ir spardo man skrandį ir šonus, pamaniau sau arba nepatinka, arba pakaušiuką kutenu leliukui, pasakiau gyd, ta kaip tik patikrina kaklelį, tas jau beveik 2 cm ir sako, kur jau patiks, juk plaukučius siekiu leliuko. tai vat, aš savo lėlytei kiekvieną vakarą pakaušiuką pirštu kutenau biggrin.gif

blink.gif O kokia čia gydytoja tau liepė gremžt sieneles sodos tirpalu swoon.gif ???? Da ir tokių pasitaiko fool.gif ????? Sorry blush2.gif ... Bet yra daug modernesnių, veiksmingesnių ir malonesnių priemonių 4u.gif .

thumbup.gif Geras, mielai skamba wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(Flirta @ 2007 11 22, 12:54)
O dėl baksnojimo, žodž turėjau bjaurią "draugę" TEN, gyd liepė ant piršto sukt vatą ir su sodos tirpalu TEN gremšt sieneles, skamba kraupiai, bet jausmas koks buvo,  doh.gif

blink.gif nu keista ta tavo daktarė doh.gif . taigi tam reikalui šiais laikais yra poligynax arba vagisan žvakutės, niekas jau nebenaudoja sodos unsure.gif
Atsakyti




QUOTE(aisteba @ 2007 11 22, 17:06)
blink.gif O kokia čia gydytoja tau liepė gremžt sieneles sodos tirpalu swoon.gif ???? Da ir tokių pasitaiko  fool.gif ????? Sorry blush2.gif ... Bet yra daug modernesnių, veiksmingesnių ir malonesnių priemonių 4u.gif .

thumbup.gif Geras, mielai skamba wub.gif .



QUOTE(ingalp @ 2007 11 22, 17:44)
blink.gif nu keista ta tavo daktarė  doh.gif . taigi tam reikalui šiais laikais yra poligynax arba vagisan žvakutės, niekas jau nebenaudoja sodos  unsure.gif

Tai kad man vos porai sav iki gimdymo tai teko daryt, buvo vėlu ką nors rimtesnio naudot, na bent jau man taip susakė, rimtesnės tabletės nepadėjo, o daugiau kažką naudot jau buvo negalima, nes gimdymas "ant nosies". Buvo kaip buvo, dabar užtat nebėr 4u.gif
Atsakyti