Įkraunama...
Įkraunama...

keksai, keksiukai

QUOTE(begike @ 2006 06 25, 18:02)
Atsiprasau, mergaites, pamirstu i sita tema uzlekti... blush2.gif  Atsiprasau, tuoj ispirksiu savo kalte.Stai jums receptas:
Teslai reikes: 50g sviesto, 100g cukraus, 1 pakelio vanilinio cukraus, 1 kiausinio, 250g miltu, 2 arbatiniu sauksteliu sodos arba kepimo milteliu, 125ml pieno.
Idarui:persikai, razinos, braskes ir pan.(galima nieko nedeti, bet as tik i tesla imaisau razinu).
Paruosimas: minksta sviesta sumaisyti cukrumi ir kiausiniu iki putu, miltus sumaisyti su soda(arba kepimo milteliais) ir pilti silta piena pakaitomis su miltais i mase su cukrumi, kiausiniu ir sviestu.Viska deti i formeles(jei neturit, galima kepti vienoje dideleje, kaip pyraga ax.gif ).Kepti apie 30 min. orkaiteje.Iskepus, apibarstyti cukraus pudra. Skanaus!!!! mirksiukas.gif kai isbandysit, praneskit, kaip sekesi... wub.gif tikiuosi patiks  wub.gif



Eina s... nu man keksai nesigauna, antra kart gyvenime kepiau, ir kazkas negerai verysad.gif kazko matyt perdaug pridejau, gavosi kaip ir nieko is isvaizdos, net dvi spalvas padariau biggrin.gif ir issieme is formos gerai, bet pirma: kekso virsus sutrukinejo, ka negerai dariau? o antra jis toks sausas schmoll.gif na su arbata gal nieko, bet zodziu man nesigavo, nors receptas manau tikrai geras, nes visoms gerai gavosi. Ir dar, gal kas galit duoti nuoroda, na kur yra surasyta, kiek pvz 100 g, bus stiklinemis, na ar 250 g, kazkur maciau sitas normas. Nes dabar tai bandziau is akies deti, kad tesla gautusi neskysta, se tau ir gavosi makalose unsure.gif As tas normas netgi cia kazkur maciau supermamoj. Ir dejau du kiausus, ir neturejau vanilinio cukraus, tai nedejau. Ech, nevykusi diena. Sudarkiau tik begikes recepta unsure.gif
O kazkada kai pirma keksa kepiau, tai skanus buvo visai, bet negraziai issieme is formos, suluzo jis man visas.
Tuoj idesio foto kas man gavosi.
Atsakyti
Va kas man gavosi verysad.gif Dar parasiau kad visai nieko is isvaizdos gavosi, bet kad cia siaubingai man gavosi doh.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 06 liepos 2008 - 17:59
Šiuo metu kepu keksą pagal tokį receptą:
100 g. sviesto
3 kiaušiniai
70 g. cukraus pudros
240 g. miltų
5 g. kepimo miltelių
razinų

Į ištirpdytą sviestą įmaišyti cukraus pudrą. Įmušti kiaušinius. Viską suplakt, supilt miltus ir įberti razinas. Kepti apie pusvalandį

laukiu kol iškeps 4u.gif
Atsakyti
Rugegele23 zinok ,kad keksas ir turi suskilti ,tik viena karta daudiau kita maziau ,pasiziurek parduotuviniai irgi suskile.O del gramu tai Tu nesivargink ,nusipirk sugraduota indelį (kiekviename prekybos centre yra) ir neturesi problemu schmoll.gif Sausas Tau gavosi nes per dauk miltu dejai .Dar noriu pasakyti ,kad reikia labai gerai issukti sviesta ar margarina (nezinau ka Tu ten dejai) ,tada keksas buna labai purus ir gerai iskyla thumbup.gif .Sekmes kepant smile.gif
Atsakyti
Iškepė, skaniai gavosi ax.gif tik aš norėjau kitokio kekso g.gif tokio kaip būna parduotuvėje atrodo sostinės, o gal studentų g.gif gal žinote receptus?
Atsakyti
O kas negerai tavajam ,kad parduotuviniai skanesni? blink.gif Man is parduotuves neskanus ,kaskoki sprangūs neinasi nuryti ,butinai reikia užsigerti kuo nors schmoll.gif ,o naminiai tokie purus ,šlapi nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 07 18, 14:58)
O kas negerai tavajam ,kad parduotuviniai skanesni? blink.gif  Man is parduotuves neskanus ,kaskoki sprangūs neinasi nuryti ,butinai reikia užsigerti kuo nors  schmoll.gif ,o naminiai tokie purus ,šlapi nestuke.gif

Mano skanus keksas, tik tešla kažkokia netokia g.gif kurios tikėjausi g.gif O pirktiniai keksai man toli gražu nevisi patinka ax.gif Anksčiau kepdavau keksą laaabai skanų tik receptą kažkur nukišau doh.gif
Atsakyti
As tai labai mekstu su aguonom ,jau ,kad privarau ju i tesla ,ir dar su kakava,gaunasi tamsus tikras "negras".Bet dazniausiai kepu triju skoniu : aguonini,kakavini ir citrinini .Prapjautas atrodo thumbup.gif ,ir tinka kiekvienam seimos nariuj drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 07 18, 16:06)

Kaip citrinini kepi? pritarkuoji citrinos žievės? o pagal koki receptą tas kur su pienu ar be?
Papildyta:
QUOTE(cipciukas @ 2008 07 18, 14:58)
Man is parduotuves neskanus ,

Man parduotuvinis patinka Negriukas rolleyes.gif žiauriai skanus essen.gif
Atsakyti
Mano receptas be pieno(as su pienu niekada nebandziau g.gif ),tik velnias kur as ji nukisau unsure.gif O i citrinini tai as tarkuoju citrinos zievele ir kuo daugiau ,zymiai geresnis aromatas negu su kvapais ,toks naturalus ne sintetinis.O kokioj pardej Tu perki negriuka ,reiks ir man pabandyti jaigu jau taip giri . wink.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 07 18, 14:18)
Rugegele23 zinok ,kad keksas ir turi suskilti ,tik viena karta daudiau kita maziau ,pasiziurek parduotuviniai irgi suskile.O del gramu tai Tu nesivargink ,nusipirk sugraduota indelį (kiekviename prekybos centre yra) ir neturesi problemu schmoll.gif Sausas Tau gavosi nes per dauk miltu dejai .Dar noriu pasakyti ,kad reikia labai gerai issukti sviesta ar margarina (nezinau ka Tu ten dejai) ,tada keksas buna labai purus ir gerai iskyla thumbup.gif .Sekmes kepant smile.gif



Greiciausiai miltu padauginau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 07 18, 17:53)
O kokioj pardej Tu perki negriuka ,reiks ir man pabandyti jaigu jau taip giri .  wink.gif

Maximoj, bet ne maximos keptas, jis mazas, supakuotas i celofana ir aplietas sokoladu 4u.gif jis guli duonos skyriuje. Maciau ir Rimi 4u.gif
Atsakyti