Įkraunama...
Įkraunama...

keksai, keksiukai

user posted image Oiiiii pasakiski , o valentino dienai kaip tiktu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(neramuole @ 2008 10 07, 21:15)

Labai,labai širdelės..... wub.gif
Atsakyti
aciukas 4u.gif
Atsakyti
Mamytes, gal žinot ką daryt (o gal nedaryt) kad keksiukai nesutrūkinėtų, kad gautūsi lygūs ir gražūs? g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivaiva @ 2008 10 09, 21:56)
Mamytes, gal žinot ką daryt (o gal nedaryt) kad keksiukai nesutrūkinėtų, kad gautūsi lygūs ir gražūs? g.gif  smile.gif

Kazkas, atsimenu, rase, kad jei tai geras keksas, jis privalo sutrukineti ax.gif
Atsakyti
Ačiū, vadinasi kepus gerus keksiukus hihihi.gif
Atsakyti
jetau, kas cia darosi cry.gif cry.gif kepu keksa silikonineje formoje- o kaip ji isimt? jau antra kart man virsus pasilieka formoje doh.gif reik palaukt kol ataus? (o dar i baliu ruosiaus ji vest verysad.gif )
Atsakyti
Bent as visada "ismetu" is formos pyraga ar keksa / keksiukus vos istraukusi is orkaites, nelaukiu atvesimo. Pries pirmaji kepima forma istepiau aliejumi (taip buvo parasyta informaciniame lapelyje), o dabar riebalu niekad nenaudoju papildomai, bet iskrenta graziai.
Atsakyti
mano vakaryksciai "marmurinia keksiukai" blush2.gif
user posted image

200 g sviesto
6 kiaušiniai
280 g miltų
220 g cukraus pudros
60 g maltų migdolų
10 g kepimo miltelių
30 g kakavos miltelių

Dubenyje ant vandens garų vonelės šaukštu suminkštinti sviestą iki tyrelės. Nukelti nuo garų ir mikseriu išplakti iki purumo. Po vieną kruopščiai įmaišyti kiaušinius. Suberti persijotus miltus ir gerai išmaišyti. Suberti persijotą cukraus pudrą, kepimo miltelius ir maltus migdolus. Išmaišyti.
Tešlą padalinti į dvi dalis. Į vieną dalį įmaišyti kakavos miltelius.
Keturkampę kekso formą patepti riebalais. Sluoksniais sudėti tešlas (pusę tamsios, pusę šviesios ir t. t.). Šiek tiek pamaišyti šakute.
Kepti iki 180º C įkaitintoje orkaitėje 35 - 40 min. Iškepusį keksą ataušinti ant grotelių.

as kepiau mazose formelese. naudojau TW silikonine forma. isemiau karstus (nes lauke kitu eile kept biggrin.gif ). pirma kart naudojau sia forma, bet likau maloniai nustebinta - keksiukai labai gerai issieme.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguliux: 10 spalio 2008 - 18:32
Na tikrai keista , kad is silikonines formos kekso negalima isimti g.gif , is maniskes kai kulkos islekia vos tik apverciu doh.gif spek gaudyti lotuliukas.gif , as irgi visada dar karsta isimu ( baisiai norisi paziureti , kaip gavosi ir papuosti tongue.gif )

Jurguliuk tavo labai faini keksiukai bigsmile.gif bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2008 10 10, 19:30)
mano vakaryksciai "marmurinia keksiukai" blush2.gif
user posted image



Kokie fainučiai ir visai nesutrūkinėję... O kodėl man sutrūksta? Nejaugi tikrai taip turi būti? verysad.gif
Atsakyti
Vaivaiva , kazkur skaiciau ( velnias nerandu kurioj knygoj ) , kad geras keksas yra sutrukes keksas , is jo ten kazkokie garai turi iseiti todel jis ir truksta , bet buna , kad ir ne ( ypac lygiai iskepa mazi keksiukai ).
Atsakyti