Įkraunama...
Įkraunama...

keksai, keksiukai

ka tik perziurejau recepta, na atrodo visus produktus turiu, tik galvoju alkoholio gal nepilt g.gif ( jei mano panele valgys g.gif )
Atsakyti
QUOTE(rasixe @ 2009 01 27, 18:49)
ka tik perziurejau recepta, na atrodo visus produktus turiu, tik galvoju alkoholio gal nepilt g.gif (  jei mano panele valgys g.gif )


Kad as mazai jo ten pyliau biggrin.gif koks maziukas stikliukas, ir tai gal nebuvo biggrin.gif net nesijaucia jo. Mano mazoji kerta, man po maza gabaliuka atnesa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 01 27, 18:51)
Kad as mazai jo ten pyliau biggrin.gif koks maziukas stikliukas, ir tai gal nebuvo biggrin.gif net nesijaucia jo. Mano mazoji kerta, man po maza gabaliuka atnesa biggrin.gif

o koki tu pati pylei, nes ziuriu likerio tai neturiu, yra truputis viskio, degtines turiu, brendzio... blush2.gif ( vajeeeee nebevardysiu, o paskui pagalvosit alkoholike... blush2.gif lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(rasixe @ 2009 01 27, 18:54)
o koki tu pati pylei, nes ziuriu likerio tai neturiu, yra truputis viskio, degtines turiu, brendzio... blush2.gif ( vajeeeee nebevardysiu, o paskui pagalvosit alkoholike... blush2.gif  lotuliukas.gif )


As pyliau Zagares vysniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 01 27, 18:42)
keksas "Negriukas" smile.gif

Zavuolis grazuolis thumbup.gif
Atsakyti
prikepiau mazu negriuku. Jetau apsivalgymas blush2.gif Foto nebus, nes issikroves fotikas( na jei liks, tai gal bus). Tiesa kepiau is puses normos, ir alkoholio nepyliau. Ai dar sokolado nedejau. Aciu rugiagelei26 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasixe: 27 sausio 2009 - 20:47
QUOTE(rasixe @ 2009 01 27, 20:46)
prikepiau mazu negriuku. Jetau apsivalgymas blush2.gif Foto nebus, nes issikroves fotikas( na jei liks, tai gal bus). Tiesa kepiau is puses normos, ir alkoholio nepyliau. Ai dar sokolado nedejau. Aciu rugiagelei26 4u.gif


Tai ten sokolado ir nebutina det, taip pat alkoholio biggrin.gif lyg parasiau recepte, nes originaliam nebuvo irasyta smile.gif

Malonu kad patiko smile.gif
Atsakyti
[quote=rugiagele26,2009 01 27, 18:42]
Merdeja keksu temele... tad vel kepiau savo keksa "Negriuka" smile.gif RECEPTAS

Komentaras: na pasikartosiu, bet keksas dregnas..purus... neperdedu, bet tikrai tirpsta burnoje... greit pagaminamas... mazai nesvariu indu smile.gif kepiau silikoninej formoj, kazin kodel as jauciu silikono skoni lotuliukas.gif na gal del to, kad pirma karta formoje kepiau g.gif ir sunku buvo padet ant groteliu orkaiteje, nes nera formos sutvirtinimo, tai padejau ant skardos, ir viskas liuks buvo smile.gif SUPER keksas! REKOMENDUOJU!

-------------------------------------------------------------------------------------
Ah .....koks blizgantis ir gūndantis wub.gif ......o tu pirma formele pastatyk ant grotelių , o paskui į ją pilk tešlą , su grotelėm kartu ir ikiši į orkaitę rolleyes.gif ....pardon blush2.gif , bet to daikčiuko ant jos nebuvo , ir pas mane nėra schmoll.gif

Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 01 27, 21:25)

Merdeja keksu temele... tad vel kepiau savo keksa "Negriuka" smile.gif RECEPTAS

Komentaras: na pasikartosiu, bet keksas dregnas..purus... neperdedu, bet tikrai tirpsta burnoje... greit pagaminamas... mazai nesvariu indu smile.gif kepiau silikoninej formoj, kazin kodel as jauciu silikono skoni  lotuliukas.gif na gal del to, kad pirma karta formoje kepiau  g.gif ir sunku buvo padet ant groteliu orkaiteje, nes nera formos sutvirtinimo, tai padejau ant skardos, ir viskas liuks buvo smile.gif SUPER keksas! REKOMENDUOJU!

-------------------------------------------------------------------------------------
Ah .....koks blizgantis ir gūndantis  wub.gif ......o tu pirma formele pastatyk ant grotelių , o paskui į ją pilk tešlą , su grotelėm kartu ir ikiši į orkaitę  rolleyes.gif ....pardon  blush2.gif , bet to daikčiuko ant jos nebuvo , ir pas mane nėra  schmoll.gif


As zinau kad jo ten nera smile.gif ir nebeda visai be jo. Ir manau jo ten neturi but, nes tik ant didesniu matmenu formu jis yra, atkreipkit demesi Arevitoj formu aprasymuose smile.gif as tik siaip parasiau. Man viskas gerai gavosi ir ant skardos padejus forma smile.gif Labai liuks forma Cipciuk! Puikiai issieme, tieisog iskrito keksas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 01 27, 18:42)
tad vel kepiau savo keksa "Negriuka" smile.gif

na labai jau simpatulkinas ir žadina apetitą!
Atsakyti
Sumasciau vakarui issikepti keksiuku 'Negriuku' receptas

user posted image

dar karta aciu rugiageliai26 4u.gif
Atsakyti
Laba diena mergaitės,

turėjau kažkada savo firminį kekso receptą - "Karališkas keksas" vadinosi (pamenu,kad 3 kiaušai dėjos,šokoladas,pienas...ir daugiau nieko),taigi ziopla pameciau ta receptą kažkur,cia nieko SM panašaus nepasisekė rasti.Gal kuri turite šį receptą ir galit man pagelbėti. Ačiū iš anksto
Atsakyti