Įkraunama...
Įkraunama...

keksai, keksiukai

QUOTE(♠Aušra♠ @ 2009 02 28, 21:50)
Keksiukai su Nutella wub.gif

mano patys skaniausi keksiukai wub.gif o kodel tavo nutella tik dugne g.gif man ji graziai pasiskirsto...
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 03 01, 00:33)
Jei dėsi į 1 , nelaikys formos , reikia kokiu 4 ( sudėti vienas kitame ), bet 3 liks geri , panaudodi kitą kartą  smile.gif

man labai puikiai laiko arevitoj pirkti popieriniai krepsiukai, dedu 2 vienas i kita ir niekas nepabega thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 03 01, 00:37)
mano patys skaniausi keksiukai  wub.gif o kodel tavo nutella tik dugne  g.gif man ji graziai pasiskirsto...

Net nežinau. Praeitą kartą kai kepiau (gaila nenufotkinau), tai aš pamaišiau su mediniu krapštuku kaip recepte parašyta, tai man tas kremas gavosi irgi taip žemai. Šįkart beveik nemaišiau, bet irgi dugne g.gif Na bet svarbu, kad labai labai skanūs thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Fregata @ 2009 03 01, 11:31)
man labai puikiai laiko arevitoj pirkti popieriniai krepsiukai, dedu 2 vienas i kita ir niekas nepabega  thumbup.gif

aš arevitoj nusipirkau dar tą metalinę formelę keksiukams, tai išvis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(♠Aušra♠ @ 2009 02 28, 20:50)
Keksiukai su Nutella wub.gif


Skanuliai bigsmile.gif
Atsakyti
Jolkos keksas

250 gr margarino
250 gr cukraus
4 kiausiniai
500 gr miltu
100 ml pieno
1 saukstelis kepimo milteliu[as naudojau nugesinta soda]vaniles,ar kitu kvapu,galima ideti cukatu.
margarina suplakti su cukrum iki purios mases,ideti kiausinius ir vel gerai isplakti.suberti miltus ir kepimo miltelius,supilti piena ir viska gerai sumaisyti.kepti 180-karscio,40-50 min.as kepiau karsciau ir ilgiau.tikrai skanus ir paprastas keksas.as dar i tesla imaisiau biski kakavos,gavosi margas.
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
[quote=JOLKA999,2009 03 07, 00:44]
Jolkos keksas

ciumpu atpjauta gabala, ir dingstu i lova, o tai ryt vel anksti keltis cool.gif kaip man patinka tokie dregni kepiniai wub.gif
Atsakyti
JOLKA999 skaniai atrodo tavo keksas 4u.gif
Atsakyti
Jolka, saunus keksas, o pavadinimas thumbup.gif
Atsakyti
http://www.ipix.lt/desc/37897856

kiek kepiau keksiuku tai jau nesuskaiciuosiu, o ir nuotrauku nevisada speju padaryti: nyksta is lekstes, kad net nespeju suziuret biggrin.gif
stai cia vieni is maniskiu, kepiau pagal paprasciausia keksiuku recepta tik i tesla dar imaisiau juoduju serbentu- gavosi savotiski, bet labai skanuciai.
dar is mano pastebejimu: kepiau keksiukus kur vietoj pieno kefyras pilasi, ir dejau rugstoku vysniu- buvo super thumbup.gif o labiausiai man patiko apelsininiai su sokolado gabaliukais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(liusijana @ 2009 03 08, 15:20)
kepiau pagal paprasciausia keksiuku recepta ...

labai jau neaiskiai cia aprasyta g.gif beto man asmeniskai tai keksiukai turi buti iskile... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 03 08, 17:30)
labai jau neaiskiai cia aprasyta  g.gif beto man asmeniskai tai keksiukai turi buti iskile... blush2.gif


aiskinu kodel jie "neiskile" :
1. as pilu nedaug teslos i krepselius, nes jie yra platoki, todel paskui gaunasi tokio dydzio, kad ne keksiukai, o keksai visi. todel kai virsaus like daug susidaro vaizdas, kad neiskile.
2. sie keksiukai tikrai pakilo maziau nei iprasta, turbut tos uogos kaltos... nes jas graibsciau is uogienes, tai net teslos spalva tokia violetine buvo pries kepant g.gif
Atsakyti
QUOTE(liusijana @ 2009 03 08, 20:05)
aiskinu kodel jie "neiskile" :
1. as pilu nedaug teslos i krepselius, nes jie yra platoki, todel paskui gaunasi tokio dydzio, kad ne keksiukai, o keksai visi. todel kai virsaus like daug susidaro vaizdas, kad neiskile.
2. sie keksiukai tikrai pakilo maziau nei iprasta, turbut tos uogos kaltos... nes jas graibsciau is uogienes, tai net teslos spalva tokia violetine buvo pries kepant  g.gif


Tai tas popierines formeles reikia dėti į specialią skardą su skylutėm, tada nebus platūs ir pernelyg dideli. O tai visgi ar bus tas "paprasčiausių kesiukų" receptas? blink.gif
Atsakyti