Įkraunama...
Įkraunama...

Velykos - idėjos šiai šventei

As praejusiom velykom dariau dyydelius kaiusinukus is siulu, juos apklijavom spalvotom gelytem, prakirpom apvalia angele ir ju vidu dejom marguciu ir po kiskuti. VAJEI kiek mociutem buvo dziaugsmo wub.gif ax.gif
Gaila, dabar nebeturiu foto verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidoska @ 2010 02 16, 17:58)
Siandien Maximoj kur seklos pirkau Velyku zole taip ir vadinasi.O va taip atrodo  mirksiukas.gif

http://www.seklos.lt/index.php?id=736


Na dėkui 4u.gif dabar žinosiu kur ieškoti, nes neradau nei Rimi, nei Iki, nei Senukuose schmoll.gif Maxima kažkaip tai ne pakeliui buvo...O šiemet labai užsidegiau žolytės pasisodinti biggrin.gif Man taip gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(F_G @ 2010 02 19, 18:33)
reiks ir man zoles prisiset smile.gif


o zolyte i durpes ar zeme sodinat? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2010 02 22, 10:09)
o zolyte i durpes ar zeme sodinat? 4u.gif

As tai bent nei i durpes, nei i zeme, o tiesiog ant vatos, maziau purvo tongue.gif ax.gif
Atsakyti
As irgi sodinsiu zolyte, man taip grazu ja pasodinti mazuose indeliuose ir po visus namus isdelioti wub.gif
Atsakyti
O zolyte paseta ant vatos issilaiko normaliai, nedziusta greiciau. Labai sudomino toks sodinimo variantas smile.gif
Atsakyti
As niekuomet neuztaikau pasodinti zolytes, arba per anksti arba per velai per didele arba per maza buna biggrin.gif biggrin.gif
noriu berziuka issisprogdinti, ir paskui ji puosiu ispustais ir apnertais kiausiniais, mastau kad jau kita savaite reiktu parsinesti i namus, nes kai pagalvoji netaip jau daug iki tu velyku biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lile @ 2010 02 24, 13:15)
O zolyte paseta ant vatos issilaiko normaliai, nedziusta greiciau. Labai sudomino toks sodinimo variantas smile.gif

Tai ta vata gi sudrekini, kiek zinau net ir ant pakelio raso, kad butent tik i vata reikia sodinti, dar buna kazkokios mazos zolytes prieskonines irgi tokiu pat budu sodinamos
Atsakyti
QUOTE(lile @ 2010 02 24, 12:15)
O zolyte paseta ant vatos issilaiko normaliai, nedziusta greiciau. Labai sudomino toks sodinimo variantas smile.gif

Man normaliai laikesi,sudygo graziai per 10 dienu, laikesi be problemu, tik reikia nepamirst gerai drekint mirksiukas.gif
O kai zolyte jau per daug ilga buna, as paprasciausiai ja pakerpu mirksiukas.gif
Sodinu paprasta zolyte, bet zinau, kad daug kas sodina pipirmete.
Atsakyti
VIŠČIUKAS NARVELYJE - KIAUŠINYJE
Radau labai šaunią idėją internete, bandysiu ir aš.
Gal kuri susigundysit?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(mergyte83 @ 2010 02 24, 00:25)
As irgi sodinsiu zolyte, man taip grazu ja pasodinti mazuose indeliuose ir po visus namus isdelioti wub.gif

labutis smile.gif ,a kur tu zolyciu galima nusipirkt?cia turbut seklos sodinamos,ar kaip cia g.gif .esu macius tas zolytes vazonely,tikrai labai graziai atrodo ir namus papuosia smile.gif
Atsakyti
Galima velykinę žolytę sodinti į kiaušinio kevalus (reiktų kiaušinį daužt ne per vidurį, bet labiau viršūnę)...
user posted image
user posted image

Ir sustatyti į kokį nors pintą krepšiuką
Atsakyti

Galima mažų dirbtinių gėlyčių įdėti vietoj natūraliųuser posted image
Atsakyti