Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas užsienyje

QUOTE(VRed @ 2008 09 10, 18:03)
Turiu daug vistienos file, ka galima padaryt skaniai, ir kad sausa nebutu?

http://giedrius-v.li....com/10007.html 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VRed @ 2008 09 10, 09:03)
Turiu daug vistienos file, ka galima padaryt skaniai, ir kad sausa nebutu?

cesnakas + medus + sojos padazas
arba
cesnakas + majonezas + vishtienos prieskoniai

Gali supjaustyt mazais gabaleliais, sumaishyt su majonezu, trupuciu krakmolo, prieskoniais ir kept blynelius..

Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2008 09 10, 17:19)

Gerai atrodo thumbup.gif tik is kur tu garstyciu grudeliu paimt? g.gif

O cesnakas+medus+sojos padazas tai labai idomiai skamba, o skonis kaip? nebuna per saldu? g.gif
O siaip tai 6663 tave baust reikia, nes tavo receptai dazniausiai labai skanus, bet labai jau kaloringi doh.gif man dar 4 kg liko numest, o tu trukdai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(VRed @ 2008 09 10, 18:30)
Gerai atrodo thumbup.gif tik is kur tu garstyciu grudeliu paimt? g.gif

O cesnakas+medus+sojos padazas tai labai idomiai skamba, o skonis kaip? nebuna per saldu? g.gif
O siaip tai 6663 tave baust reikia, nes tavo receptai dazniausiai labai skanus, bet labai jau kaloringi doh.gif man dar 4 kg liko numest, o tu trukdai lotuliukas.gif

man reikes pabandyti koki receptuka, gal priaugsi koki kg biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 09 10, 17:42)
man reikes pabandyti koki receptuka, gal priaugsi koki kg biggrin.gif

O tu nori pasakyt kad tau Amerikoj svoris neauga? g.gif As kai atvaziavau kuda buvau, bet per 2 metus 10kg priaugau, paskui po gimymo dar +10 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(VRed @ 2008 09 10, 18:49)
O tu nori pasakyt kad tau Amerikoj svoris neauga? g.gif As kai atvaziavau kuda buvau, bet per 2 metus 10kg priaugau, paskui po gimymo dar +10 doh.gif

man pilvas auga. Kai papjaunu zole, padirbu, dingsta lasiniai nuo pilvo. turiu svarstykles, bet nezinau kaip paverst i kg.

nepastebejau kad jis augtu. as cia tik 4 menesiai. gal ir uzaugs. as net juokauju, kad pasisveriu pavalgius, tai tas kg atsiranda. tai dziaugsmo pilnos kelnes. istiesu as liekna, savo viena vestuvine nuotrauka skelbiau temoje MB uzsienietis. Nes ten plepejau, paskui pradejau plepet ir kitose temose biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 09 10, 18:40)
man pilvas auga. Kai papjaunu zole, padirbu, dingsta lasiniai nuo pilvo. turiu svarstykles, bet nezinau kaip paverst i kg.

Daugink svarus i 0.45, gausi kilogramus wink.gif pvz as dabar 142 svarai x 0.45 = 63.9 kg na bet niekam cia neidomu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(VRed @ 2008 09 10, 19:55)
Daugink svarus i 0.45, gausi kilogramus wink.gif pvz as dabar 142 svarai x 0.45 = 63.9 kg na bet niekam cia neidomu biggrin.gif

mano per liemeni 66, o per klubus 89 cm. Na gi silke biggrin.gif
mano 111 x 0.45 - 49.95. tai cia pavalgius, ir su drabuziais. na jie svers apie apie 500 gr. manau.

isties man reikia daugiau svorio, bet kad jis neauga. mane jau uzsiutina, kai visi sako skinny doh.gif

Dekit kg man i voka ir siuskit pastu. priimsiu 5 kg biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 09 10, 19:27)
mano per liemeni 66, o per klubus 89 cm. Na gi silke biggrin.gif
mano 111 x 0.45 - 49.95. tai cia pavalgius, ir su drabuziais. na jie svers apie apie 500 gr. manau.

tai tikrai kad skinny biggrin.gif mano dukra pavalgius ir su drabuziais 130 sveria biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(VRed @ 2008 09 10, 09:30)
Gerai atrodo thumbup.gif tik is kur tu garstyciu grudeliu paimt? g.gif

O cesnakas+medus+sojos padazas tai labai idomiai skamba, o skonis kaip? nebuna per saldu? g.gif
O siaip tai 6663 tave baust reikia, nes tavo receptai dazniausiai labai skanus, bet labai jau kaloringi doh.gif man dar 4 kg liko numest, o tu trukdai lotuliukas.gif

Garstyciu grudeliu yra pirkti visur (kur prieskoniai)..
Ash medaus nemegstu, bet labai dera: soja, medus , cesnakai..Daugiausiai kraunu trinto cesnako, kai gaminu vishtiena..smile.gif

tu rimtai? mano niamnios labai koloringi??? hmm, niekad apie tai nesusimasciau..
Ash shiaip nei padazu gaminu, nei kokiu picu kepu... biggrin.gif ..

O sveri tu super normaliai..Kam tau mesti???? Baik juokus!! nono.gif
Atsakyti
QUOTE(6663 @ 2008 09 10, 19:58)
tu rimtai? mano niamnios labai koloringi??? hmm, niekad apie tai nesusimasciau..
Ash shiaip nei padazu gaminu, nei kokiu picu kepu... biggrin.gif ..

O sveri tu super normaliai..Kam tau mesti???? Baik juokus!! nono.gif

Tai kad pas tave visur majonezas, ir labai daug viskas kepta ax.gif tik nepriimk kaip kritikos, as pati situs dalykus labai megstu, seile varvinu, ale nesiderina jie su mano planais kol kas biggrin.gif Bet tu ir toliau kurk ir mum rodyk thumbup.gif
O del metimo tai reik iki 60 dar pasistengt trupuciuka. Ziema 80 sveriau blink.gif
Su vista dar nesugalvojau ka darysiu siandien, paziuresiu kiek garstyciu yra namie ir grietineles, jei mazai, tai darysiu cesnakas+soja+medus turbut ax.gif

Po 6663 idarytu baklazanu liko man zalio farso nemazai, tai pakepinau, idejau Taco prieskoniu, pridariau lietiniu blynu, ir suvyniojau ta mesa+suris, labai visiems patiko thumbup.gif net mazius mano, kur siaip laaaabai isrankus, skaniai valge, tik ant grietines 'fui' sake doh.gif
Atsakyti
Pasakykit merginos kaip pagaminti lazanija.

kuo daugiau amerikietisku patiekalu, tuom geriau. biggrin.gif
Atsakyti