Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas užsienyje

QUOTE(pupa999 @ 2008 09 24, 08:45)
Koki marsala vyna naudoji ? As viena bandziau, tai fe, visai ne toks skonis gavosi, bet vyras labai skaniai lapnojo ir gyre hihihi.gif


biggrin.gif Galvojau, kad turiu jo, bet pasirodo ne, bet turejau cooking sherry, tai to ipyliau ir paskui kartu su mesa patroskinau, tai gavosi labai skanu bigsmile.gif tai dabar ir nepasakysiu, koki turejau - siaip koki parduoda parduotuvej, toki emiau (man atrodo pasirinkimo nelabai buvo).
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 09 24, 14:03)
TYN, biski pasikabinėsiu... cool.gif
galvojau, kad čia lietuviškas forumas... g.gif  bet žiū, tau kalbos kaip reikiant maišosi...  doh.gif  kodėl neišvertus to recepto iki galo, jei jau verti ir rašai? unsure.gif  kas, jei kažkas norėtų juo pasinaudoti, bet nemoka angliškai? cool.gif

Siaip tai tema yra Maistas Uzsienyje mirksiukas.gif kas nemoka angliskai tegu eina i kulinarijos foruma ir ras ten begales lietuvisku receptu 4u.gif
O zodis biski tai cia koks? lietuviskas? ar uzsienietiskas? nes as moku ir lietuviskai ir angliskai, bet sito zodzio nesuprantu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 09 24, 15:03)
TYN, biski pasikabinėsiu... cool.gif
galvojau, kad čia lietuviškas forumas... g.gif  bet žiū, tau kalbos kaip reikiant maišosi...  doh.gif  kodėl neišvertus to recepto iki galo, jei jau verti ir rašai? unsure.gif  kas, jei kažkas norėtų juo pasinaudoti, bet nemoka angliškai? cool.gif


Man nesimaiso, lietuviu kalboj ir mesininkystej yra naudojami kitokie terminai ir pjaustymai, todel kaip butu short ribs lietuviskai as nezinau. Jei tu zinai, prasom pasakyti tiems, kam reiktu surasti butent ta mesa kitoj saly. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(VRed @ 2008 09 24, 16:02)
Siaip tai tema yra Maistas Uzsienyje mirksiukas.gif kas nemoka angliskai tegu eina i kulinarijos foruma ir ras ten begales lietuvisku receptu 4u.gif
O zodis biski tai cia koks? lietuviskas? ar uzsienietiskas? nes as moku ir lietuviskai ir angliskai, bet sito zodzio nesuprantu schmoll.gif

nesvarbu, kad tai tema užsienio mamoms, bet užsienis nėra vien Amerika, ir ne visos kalba angliškai schmoll.gif ir išvis, čia LIETUVIŠKAS forumas.

O žodis biski yra normalus tarmiškas lietuviškas žodis, jei tiksliau, nuo Aukštaitijos. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 09 24, 13:03)
TYN, biski pasikabinėsiu... cool.gif
galvojau, kad čia lietuviškas forumas...

o ko čia kabinėtis??? Aš pvz kartais nežinau kaip išverst į LT kalbą... Tai ką g.gif Čia tema- maistas užsienyje jeigu ką wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 09 24, 15:13)
nesvarbu, kad tai tema užsienio mamoms, bet užsienis nėra vien Amerika, ir ne visos kalba angliškai  schmoll.gif  ir išvis, čia LIETUVIŠKAS forumas.

tai jei tu nesupratai tai taip ir sakyk, o ne kabinekis prie zmoniu doh.gif...ir isvis, nepatinka neskaityk tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 09 24, 08:03)
  kas, jei kažkas norėtų juo pasinaudoti, bet nemoka angliškai? cool.gif

tam yra zodynas tongue.gif

QUOTE(VRed @ 2008 09 24, 09:02)
O zodis biski tai cia koks? lietuviskas? ar uzsienietiskas? nes as moku ir lietuviskai ir angliskai, bet sito zodzio nesuprantu schmoll.gif

vertimas hihihi.gif truputi 4u.gif
Atsakyti
Saltmete, skundams yra skundu skyrelis, netersk cia eterio su savo priekaistais cool.gif Akivaizdu, kad nepastebejai, kad 98% sitoje temoje rasanciuju gyvena JAV, taip, kad maziau leeleee, jei man parasytu lietuviska mesos pavadinima klausciau kaip jis vadinasi angliskai, jei negyveni uzsienyje to nesuprasi tongue.gif

TYN, as nusiziurejus buvau recepta chicken marsala, bet skonis gavosi visiskai nepanasus i toki koki restpranuose valgau, todel ir suverciau visa beda ant vyno (niu negi kaltinsiu svoguna lotuliukas.gif ).

Kaip paruosti mesa blyneliams su mesa ? Ir kokia mesa naudoti ?
Dabar nusipirkau pardej blyneliu su grybais, niu taip skanu yam yam thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa999 @ 2008 09 24, 17:36)
TYN, as nusiziurejus buvau recepta chicken marsala, bet skonis gavosi visiskai nepanasus i toki koki restpranuose valgau, todel ir suverciau visa beda ant vyno (niu negi kaltinsiu svoguna  lotuliukas.gif ).

Kaip paruosti mesa blyneliams su mesa ? Ir kokia mesa naudoti ?
Dabar nusipirkau pardej blyneliu su grybais, niu taip skanu yam yam thumbup.gif


Man daug kas nesigauna taip kaip restoranuose, nors atrodo turiu ju recepta ir pan. Bet kartais gaunasi skaniau thumbup.gif

As perku jautiena liesa (kaip jau rasiau kiaulienos nemegstu) ir jau sumalta. Ja apkepu su svogunais ir tada procesoriuj permalu jau apkepta, gaunasi lygiai tokia pati mase, kaip ir virta sumalta mesa. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(TYN @ 2008 09 24, 16:40)
As perku jautiena liesa (kaip jau rasiau kiaulienos nemegstu) ir jau sumalta. Ja apkepu su svogunais ir tada procesoriuj permalu jau apkepta, gaunasi lygiai tokia pati mase, kaip ir virta sumalta mesa.  thumbup.gif

Gera ideja, reiks pabandyt thumbup.gif As farsa irgi dedavau pakepinta, bet nepermalta, tai visai gerai buvo, bet tavo variantas turbut geresnis biggrin.gif
Atsakyti
VRed - tai buvo malonus atradimas, nes kai darydavau nepermalta, man pabyredavo ta mesa tongue.gif

Man vis dar gaminimo priepuolis nepraejo, vartau savo knygas ir noriu visko thumbup.gif Galvoju ka daryti siandien - ricotta pyraga ar kazka panasaus i tingini (is foto atrodo taip, beje receptas is vidurzemio juros receptu knygos g.gif bigsmile.gif ) rolleyes.gif Jau seile varva ne tas zodis tongue.gif
Atsakyti
jus gaminkit ir dalinkites receptais blush2.gif

o as nebezinau ka padaryti valgyti kad anyta valgytu doh.gif 1dieni vakare padariau bulviu kose su pork chops, tai nevalge schmoll.gif
Atsakyti