Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas užsienyje

QUOTE(Titia @ 2008 06 09, 17:37)
Puiki Mamyte, o avokadu tu nenulupi? g.gif

Titia zinai kam? ogi tam kad pasiemi saukstuka ir po kasniuka isiimi, jis ir taip minkstas tiesiog del patiekimo faina o ir valgyt man visai taip patinka, tarpkitko net ir mexikoj kaip mes buvom restorane taip patieke jie nes ten irgi tokiu dave kazkas panasaus 4u.gif

QUOTE(doviliushka @ 2008 06 09, 17:55)
kaip supratau, krabu salotos tai - krabu lazdeles, agurkas zalias ir majonezas ar klystu?  blush2.gif

as matai siaip darau tas vadinamas Kani salad jei gerai rasau japonu restorane kaip buna, tik as si karta neturejau tu ikriuku uzsitavarinus nes reikia butent pas juos i parde uzlekt kitur ju nei negausi, taip zymiai skaniau bent jau man, o siaip cia tik ant greicio... ir zinai kai darau tikra skani salad tai krabu lazdele sirgi pa sjuos perku jos visai kitokiso buna, tai suplesau jos taip plesosi i tokius siulus, ir agurka tada tai siulais plonais plopnais pjaustau vattada tai mmmm aisku ikru reikia, japonisko majonezo tam reikalui ir pan...
Atsakyti
QUOTE(Puiki_mamyte @ 2008 06 09, 19:38)
Titia zinai kam? ogi tam kad pasiemi saukstuka ir po kasniuka isiimi, jis ir taip minkstas tiesiog del patiekimo faina o ir valgyt man visai taip patinka, tarpkitko net ir mexikoj kaip mes buvom restorane taip patieke jie nes ten irgi tokiu dave kazkas panasaus  4u.gif
as matai siaip darau tas vadinamas Kani salad jei gerai rasau japonu restorane kaip buna, tik as si karta neturejau tu ikriuku uzsitavarinus nes reikia butent pas juos i parde uzlekt kitur ju nei negausi, taip zymiai skaniau bent jau man, o siaip cia tik ant greicio...  ir zinai kai darau tikra skani salad tai krabu lazdele sirgi pa sjuos perku jos visai kitokiso buna, tai suplesau jos taip plesosi i tokius siulus, ir agurka tada tai siulais plonais plopnais pjaustau vattada tai mmmm aisku ikru reikia, japonisko majonezo tam reikalui ir pan...


niu jau kaip skaniai skamba ir atrodo... reiks kada pabandyti padaryti.
gal gali parasyti pilna receptuka? blush2.gif buciau labai dekinga... 4u.gif
Atsakyti
.. smile.gif kaip cool, daugiau zmogeliu prisijunge 4u.gif -bus skaniau gyvent biggrin.gif ..
Imetu ir ash pora labai paprastu niamniamu:

greita, rytine (scrambled) kiaushiniene -mb kepe..(kiaushiniai, grietine, juodi pipiriukai ir druskyte, plius daug maishymo biggrin.gif ...Mano mylimos avokado salotos: avokadas, vyshniniai pomidorcikai, melynas svogunas, zalumynai, druska, pipirai, saulegrazu aliejus, actas (obuoliu shi karta..)

user posted image

Bulvytes su varshkes salotom: bulves kepe orkaitej (mat lijo ta vakara, tad lauze kepti nepavyko), paprieskoniuotos ir apibarstytos dziovintom zolelem, papuoshtos gabaliuku shonines..
Salotos: varshke, pomidoras, raugintas agurkas ir ridikelis (sutarkuojam), viena, dvi skilteles cesnako, svogunu laishkai, krapai, kapareliai ir shaukshtelis majonezo..

user posted image

15 min vakariene: makaroniukai, virta mesyte, dvieju rushiu suris..

user posted image
Atsakyti
niam niam kaip skanu smile.gif essen.gif
Atsakyti
Ode, turbut pas tave man reikia klausti patarimo 4u.gif

nusipirkau iron cast keptuve ir vakar MB ja pirma karta panaudojo.... kadangi ji jau buvo isotinta, nieko papildomai nedarem... jis pasigamino valgyt, isplove ja paskui, isdziovino ant dujines ir vakare visas dugnas lyg ir surudijes pasirode.... tokiom rudom demem ismetytas g.gif istepiau aliejum ir nebezinau ka toliau daryt.... g.gif gal kokiu patarimu mestelsi?
nors is kitos puses, as darbe su tokiais puodais ir keptuvem jau daugiau nei keturis metus "draugauju", darau viska ta pati, ka ir MB dare, ir nieko panasaus neivyko niekada schmoll.gif idomu, kame cia galetu buti shuo pakastas? g.gif
Atsakyti

Turejau shpinatu, tad shpinatu sriubke (labai lengvute, darbo nulis smile.gif ):

I verdanti vandeni sudedam jautienos farsho kukuliukus (farshas, kiaushinis, daug prieskoniu, zoleliu ir kitokio gero..), po 5-10 minuciu idejau nulupta pomidora, perpjovys i keturias dalis, dar truputeli paverdam ir sudedam shviezius pjaustytus shpinatus..Druskyte, pipirai, zoleles, cesnakelis..Vienas kietai virtas kiaushinis irgi atsidure ten pat...Priesh valgant gardinam dideliausiu shaukshtu grietines.. smile.gif
(P.S. i sriuba tai galima ir morkyciu, bulvyciu, keptu svoguniuku, bet kai karshta, nu sunkiai stovisi prie virykles, tai ir taip labai skanu.. smile.gif )

user posted image

Papildyta:
Ir dar greitos salotikes ..su krabu mesyte..

Krabu lazdeles ar mesyte, shvieziai paraugtas agurkelis shiaudeliais, marinuotas kalafijoras, krapai ir cesnaku laishkai, juodieji pipirai, majonezas...

user posted image
Atsakyti
Truputis apie rauginima, per brukshneli marinavima smile.gif- gal kas susivilios 4u.gif :

Mazyte mane mama mane mokino sode agurkus raugti su shulinio vandeniu, ten ir laikydavom keliasdeshimt skaniuju stiklainiu su raugtais agurkeliais (namuko rusy).. smile.gif
Tai kazkaip mintinai istrigo tie mokslai: litras vandens, didziulis shaukshtas rupios druskos su kaupu, cesnakai, serbentu, vyshniu, azuolo lapai ir dar shiek tiek prieskoniniu zoleliu pridedavau..Wow..budavo tikrai skanus..
Bet ash, nebuciau ash, man reikia, kad actu kvepetu.. smile.gif , tad shtai kaip raugiu ash: nuplautus agurkus sustatom i molini dubeni (galima ir ne molini smile.gif ) taip, kaip jie auga, zalesne virshunele i virshu..Pridedu krapu koteliu ir virshuneliu, daug cesnako skilteliu (deja neturiu nei vyshniu lapu, nei serbentu, tik azuolo;))..Kadangi tokiems skaniems dalykams esu nekantri, marinata uzverdu..( su shaltu- rugs leciau..)Taigi, puode uzverdu vandeni, uzvirus dedu druska (geriau rupi), mazdaug pora shaukstu litrui vandens, ivairiu pipiru (specialiai raugimui/marinavimui), pilu acto..(skonio reikalas, galima shakeli, galima zymiai daugiau), dedu cukraus ir ragauju ragauju...ragauju.. biggrin.gif Kiekvienas marinatas gaunasi kiek kitaip, bet tikrai visada pavyksta puikiai..(turi buti gan suru, nebijokim, darzoves sugers..) Jei norit, kad kuo greiciau uzrugtu, agurku virshuneles mazumele nupjaunam..
Taigi, tuo karshtu marinatu uzpilam agurkelius ir leidziam jiems pastoveti..diena, dvi, tris- cia jau kas, kokio stiprumo megsta..Kai jauciat, kad jums skanu, "pashaunat" i shaldytuva..
LYGIAI TAIP PAT raugiu/marinuoju ir shparagines pupeles, morkas ar kalafijorus.., tik morkas ar ziedini kopusta supjaustot smulkiau ir galit padaryti ciut ashtresni marinata..


user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Special request - reikia lengvu, ne karstu (tokiems orams blink.gif ), daug laiko nereikalaujanciu, savo pienuku maitinanciai mamai pritaikytu receptu biggrin.gif Daug neprasau, ka? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(TYN @ 2008 06 11, 11:32)
Special request - reikia lengvu, ne karstu (tokiems orams  blink.gif ), daug laiko nereikalaujanciu, savo pienuku maitinanciai mamai pritaikytu receptu  biggrin.gif Daug neprasau, ka?  ax.gif  blush2.gif


Sveikinimai mamytei wub.gif :

user posted image

..jei zinociau, ka maitinancios mamos gali valgyt, tai gal ir sumastyciau ka nors.. smile.gif
Atsakyti
as daugmaz bandau viska, isskyrus marinuotus, astrius, be pilvuka pucianciu darzoviu patiekalus g.gif
Jau zinau, kad obuoliai su ja nedraugauja biggrin.gif

Aciu uz sveikinimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TYN @ 2008 06 11, 11:52)
as daugmaz bandau viska, isskyrus marinuotus, astrius, be pilvuka pucianciu darzoviu patiekalus  g.gif
Jau zinau, kad obuoliai su ja nedraugauja  biggrin.gif

Aciu uz sveikinimus  4u.gif

4u.gif ner uz ka..kuo vardu?

tai cia nemazai ideju prisirinksi, manau..Arba kulinarijos temoj..

Kai karshta- lengviausia shaltibarshciai su bulvytem arba neseniai ideta ideja: varshkes salotos su shvieziom bulvem ir pan.. 4u.gif
Atsakyti
Saltibarsciu labai noriu, bet truputi bijau del
kefyro, bet reikes kuria diena pabandyti.
o varskes mano vyras nevalgo doh.gif
Atsakyti