Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas užsienyje

QUOTE(VRed @ 2008 09 30, 07:59)
6663 bet tu ir pavarai blink.gif  doh.gif  thumbup.gif
Kokia silke naudoji? Pas mane cia saldzios visos, nerandu lietuvisko varianto niekur schmoll.gif
Tu sumustiniu su grybais labai noriu, reiks rytoj gal pasidaryt.
Vakar ceburekus vel dariau, nes dukra uzsiprase biggrin.gif jin mesa ismeta is ju ir valgo tik tesla doh.gif Siandien verdu kazkokia sriuba letapuody, pridejau kol kas kiaulienos gabaliuku, morka, svoguna, pupeliu ir perliniu kruopu, vakare dar bulves idesiu ir gal lentils, jos juk turetu tikt su pupom, ar ne? g.gif

smile.gif
silke: lietuviu, lenku arba rusu..Cia platus pasirinkimas..
Sumushtiniai - super, pabandyk..labai geit pasidaro ir skanuuu..
Sriuba, viskas tinka, tk ash dar ispausciau cesnako pora skilteliu baigiant virt..
Jau ir man seiles bega nuo tavo sriubos.., bet ash viriau rugshtyniu tongue.gif ...

Laurechka-skaniu blynu..
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2008 09 30, 16:03)
Aš jau prikepiau vaikams pietum 6663 blynų smile.gif Sukirtom ir dar keli liko
VRed, manau, kad sriubos variantas liuks thumbup.gif  Parašyk paskui kaip gavosi, ok? O ar labai garuoja kaip ten verda tas kelas valandas viskas lėtapuody???

Nezinau ar garuoja, nes as ja ijungiau ir i darba isvaziavau ax.gif bet puodas juk uzdengtas, tai gal ne g.gif

QUOTE(6663 @ 2008 09 30, 16:07)
smile.gif
silke: lietuviu, lenku arba rusu..Cia platus pasirinkimas..

Reiskias ir toliau be silkes gyvensiu verysad.gif
Cesnakas tai kas be ko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(VRed @ 2008 09 30, 15:12)
Nezinau ar garuoja, nes as ja ijungiau ir i darba isvaziavau ax.gif bet puodas juk uzdengtas, tai gal ne g.gif

Mano puode yra skilutė garams... tai jaučiu garuos... Aš kai sėdžiu namuose, vis nekyla rankos 4val kokias sriubą virt tam puode... smile.gif nu ale reiks, reiks pribręst šitam reikalui ax.gif
Atsakyti
o as vakar dariau pulled pork'a letapuody pagal VRed (atrodo) receptuka.

viska sudejau i puoda vakare ir man visa nakti troskinosi. ryte kai mesyte ziurejau, tai pasirode jau labai labai minkstute. siandien darbe pietums valgysiu, tai pasakysiu kaip gavosi, nes as padazui nedejau kai kuriu ingredientu blush2.gif bet pagal kvapa tai turejo gautis skaniai rolleyes.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliushka @ 2008 09 30, 16:39)
viska sudejau i puoda vakare ir man visa nakti troskinosi.  ryte kai mesyte ziurejau, tai pasirode jau labai labai minkstute.  siandien darbe pietums valgysiu, tai pasakysiu kaip gavosi, nes as padazui nedejau kai kuriu ingredientu  blush2.gif  bet pagal kvapa tai turejo gautis skaniai  rolleyes.gif

Na ar valgei jau? bigsmile.gif
Atsakyti
KLAUSYKIT, kas yra greitpuodis tai žinau, o lėtapuodis? blink.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jaskolka @ 2008 09 30, 20:36)
KLAUSYKIT, kas yra greitpuodis tai žinau, o lėtapuodis?  blink.gif  bigsmile.gif

biggrin.gif kaip vadinasi tas ir yra biggrin.gif storas toks puodas, i elektra isijungia, ir visa diena laaaaaaaabai letai verda ten viskas biggrin.gif
http://www.crock-pot.com/

Visokiu dalyku galima jame pagamint, net ir knygos receptu yra isleistos vien tik letapuodziui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(VRed @ 2008 09 30, 12:22)
Na ar valgei jau? bigsmile.gif


aha, ir labai skaniai gavos rolleyes.gif
aciu 4u.gif

ir mama mano dare irgi sake labai skanu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VRed @ 2008 09 30, 08:12)
Reiskias ir toliau be silkes gyvensiu verysad.gif
Cesnakas tai kas be ko mirksiukas.gif

sita silkute drauge uzrode, be galo skani thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kovinukė @ 2008 09 30, 14:42)
sita silkute drauge uzrode, be galo skani thumbup.gif
user posted image

panashu i Zigmo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(6663 @ 2008 09 30, 15:27)
panashu i Zigmo smile.gif

Zigmo Zigmo biggrin.gif
Atsakyti
Aha tik mano valstijoj ner tokiu dalyku schmoll.gif
Atsakyti