Įkraunama...
Įkraunama...

Originalios dovanos ir idėjos šventėms 2

Sveikos merginos 4u.gif labai reiktu jusu patarimo del dvieju dalyku :
1. kur vilniuje butu galima nusipirkti sokoladiniu pinigeliu? g.gif labai patiko ideja su milijonu ir zinau kad tam zmogui tikrai tokia dovana patiks thumbup.gif bet.... parduotuvese yra tik po 150g supakuota ir kainuoja 4-5lt, man tai yra per brangu ir reiktu tu pinigeliu bent 1kg. Skaiciau kad kaune yra 1kg-20 lt kainuoja, bet i kauna juk nevaziuosiu vien del to doh.gif
2. birzelio pradzioje bus mamos 50 metu jubiliejus ir nezinau ka jai padovanoti unsure.gif masazu nesiulyti, patalyne gera turi, lyginimo lenta taip pat, automobilio nevairuoja, dviraciu nevazineja. Indu turi, i teatra retkarciais pati nueina. Papuosalus nesioja, bet pati renkasi, nors ir nenoriu jai ju rinkti nes bijau nepataikyti. Ir dar beda, kad galeciau dovanai skirti tik max 50 lt verysad.gif noriu kazka isimintino padovanoti, bet net nezinau ka.............
Tai prasau jusu pagalbos blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(norabora @ 2013 02 01, 09:36)
Sveikos merginos  4u.gif labai reiktu jusu patarimo del dvieju dalyku :
1. kur vilniuje butu galima nusipirkti sokoladiniu pinigeliu?  g.gif  labai patiko ideja su milijonu ir zinau kad tam zmogui tikrai tokia dovana patiks  thumbup.gif  bet.... parduotuvese yra tik po 150g supakuota ir kainuoja 4-5lt, man tai yra per brangu ir reiktu tu pinigeliu bent 1kg. Skaiciau kad kaune yra 1kg-20 lt kainuoja, bet i kauna juk nevaziuosiu vien del to  doh.gif
2. birzelio pradzioje bus mamos 50 metu jubiliejus ir nezinau ka jai padovanoti  unsure.gif  masazu nesiulyti, patalyne gera turi, lyginimo lenta taip pat, automobilio nevairuoja, dviraciu nevazineja. Indu turi, i teatra retkarciais pati nueina. Papuosalus nesioja, bet pati renkasi, nors ir nenoriu jai ju rinkti nes bijau nepataikyti. Ir dar beda, kad galeciau dovanai skirti tik max 50 lt  verysad.gif  noriu kazka isimintino padovanoti, bet net nezinau ka.............
Tai prasau jusu pagalbos  blush2.gif  4u.gif

1.Dėl Vilniaus kur rast jų daug bet pigiai nežinau. Bet gelbėkis kaip ir aš dariau - ant dugno pyliau paprastus saldainius o tik paviršių padengiau tom monetom. Matai aš labai didelį indą pasirinkusi buvau blush2.gif gali juk mažesnį pasirinkti. O jį uždengus auksine plevele (kaip folija, tik auksinės spalvos) nieks net neįtars jog ant dugno kažkas kitas.
2. Tokiai mamai iškepčiau pati tortą ir nupirkčiau dar šalia gėlę kokią. Gal ir neorgialu, bet aš žinau kad mano mamai tai būtų nuostabiausia dovana blush2.gif manau, kad ir tavo mamą labiausiai nustebintų (už tokią kainą kaip pati nori) rankų darbo dovanėlė, kad ir greit susivartojanti
Atsakyti
Ideja gal ir nieko kad apacioje paprasti saldainiai o ant virsaus pinigeliai, bet kad paskui vyras sakys pagailejai monetu lotuliukas.gif bet jei nerasiu kur pigiu monetu tai tikrai taip ir darysiu. Aciu aciuks.gif
O del mamos, tai geles ji megsta, bet per darbus neturi kada jomis rupintis verysad.gif o man patiketi tokio darbo negali nes nudziovinu jas blush2.gif nei suo, nei katinas, valgyt nepraso tai ir lieka gelytes nelaistytos........ blush2.gif
torta turbut tetis uzsaky sventei, tai man kaip ir neapsimoka dar vieno kepti g.gif
sukasi mintys apie foto knyga, nuotrauku koliaza ir pan...........
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norabora: 01 vasario 2013 - 11:13
QUOTE(ernestuutea @ 2013 01 20, 19:14)
Pirmiausia tai atciprasau uz klaidas..kad jie tinka viskas  ,bet as net nenumanau ka..nes draugo pusesere augina vaikus o vyras dirba..norejau kazko asmeniskai jiem ,bet nepavyko...todel ieskom kazko idomaus nes visokiu daigtu jie prisikaupe turi per akis blush2.gif



Pasisūlykit pažiūrėti vaikus ir padovanokit laisvą vakarą smile.gif
Atsakyti
Merginos kuom pakeisti geles? nesim vyro draugui vokeli, o ka dar idomesnio prideti vietoj geliu?
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2013 02 04, 19:58)
Merginos kuom pakeisti geles? nesim vyro draugui vokeli, o ka dar idomesnio prideti vietoj geliu?

padovanokit citrinmedį, kad niekad sveikatos nepritrūktų.
jų nusipirkti netgi Maximoj galima.
Atsakyti
o kokia kaina? Kurioj maximoj matet kaune? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2013 02 04, 20:58)
Merginos kuom pakeisti geles? nesim vyro draugui vokeli, o ka dar idomesnio prideti vietoj geliu?

Mes nešem vokelį, arbatos iš Skonis ir kvapas, tokios ala rankomis surištos smile.gif ir sausainiukų tokių labai labai skanių irgi ten pat pirktų, mažytį pakelį, palinkėjom kad gerdamas arbatėlę su sausainiukas sumąstytų kaip šauniai vokelį panaudoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2013 02 04, 20:58)
Merginos kuom pakeisti geles? nesim vyro draugui vokeli, o ka dar idomesnio prideti vietoj geliu?

Galima balionines gėles arba šiaip balionus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2013 02 04, 20:02)
o kokia kaina? Kurioj maximoj matet kaune?  bigsmile.gif

Mole, Pramonės Maximoj tikrai yra. Prie daržovių ten yra net keli stovai išmėtyti su vazonais. Pramonės Maximoj arčiau prieskonių berots ant to padėti, o Mole arčiau vaikiškų prekių (daržovių šone). Aš mokėjau 24.99lt su begalo daug mini citrinyčių. Jos mėgsta daug daug vandens. Kasdien reik pripilt vos ne po pilną puodelį
Atsakyti
egzotinių vaisių krepšelį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2013 02 04, 20:58)
Merginos kuom pakeisti geles? nesim vyro draugui vokeli, o ka dar idomesnio prideti vietoj geliu?

Vienam baliuj dovanojo tortą - gėlę. labai gražiai atrodė. Bet jau čia didelės išlaidos.. ax.gif
Atsakyti