Įkraunama...
Įkraunama...

Pirkimas/pardavimas/registravimas

Sveikutės,

domina toks klausimas, kaip vyksta mašiniuko pardavimas užsieniečiui? g.gif

Man įtartina, kad užsienietis siūlo daryti sutartį - ale įgaliojimą pas notarą, sumokėti pinigus, bet išvažiuoti su tarkim mano numeriais ir ant manęs registruota mašina? g.gif Sako, kad kitaip jam tektų mokėti didelius muitus, o, kai su LT numeriais, tipo nereikės mokėti muitų. Aišku, jis sako, kad po kelių savaičių bus LT, kad atveš numerius ir tada jau bus galima nurašyti mašiną nuo įskaitos, bet, o jeigu jis neatveš tų numerių? Tai kas man iš tos su notaru pasirašytos sutarties?
Gal kas pardavinėjo mašinas užsieniečiams, pasidalinkite savo patirtimi.

Labai ačiū už atsakymus drinks_cheers.gif
Atsakyti
O mums kaip tik dabar taip siūlo parduoti mašiną, pagal įgaliojimą, tai vat mąstau, kad ne biznis, aišku, užsienietis sakosi, kad atveš mūsų numerius ir t.t. bet kažkaip nžn. O dar jūsų pasisakymų pasiskaičiau, tai ši vis...

Atsakyti
QUOTE(Kenguryte @ 2009 04 23, 16:05)
O mums kaip tik dabar taip siūlo parduoti mašiną, pagal įgaliojimą, tai vat mąstau, kad ne biznis, aišku, užsienietis sakosi, kad atveš mūsų numerius ir t.t. bet kažkaip nžn. O dar jūsų pasisakymų pasiskaičiau, tai ši vis...

as atsisakyciau net tokios minties smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kenguryte @ 2009 04 23, 15:05)
O mums kaip tik dabar taip siūlo parduoti mašiną, pagal įgaliojimą, tai vat mąstau, kad ne biznis, aišku, užsienietis sakosi, kad atveš mūsų numerius ir t.t. bet kažkaip nžn. O dar jūsų pasisakymų pasiskaičiau, tai ši vis...

Parduosite ir viskas ok bus iki tol:jei sugalvos apmokestinti kiekviena auto, tai ir mokesite uz ta parduota.Jiems lengviau per siena pravaziuoti su automobiliu nenuimtu nuo iskaitos, o ar grazins jums numerius, tai tik jie zino mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 04 23, 22:07)
Parduosite ir viskas ok bus iki tol:jei sugalvos apmokestinti kiekviena auto, tai ir mokesite uz ta parduota.Jiems lengviau per siena pravaziuoti su automobiliu nenuimtu nuo iskaitos, o ar grazins jums numerius, tai tik jie zino mirksiukas.gif


Agam, paguodei su tuom, kad kai apmokestins kelius, tai ir už šimtą metų parduotą ir užmirštą mašiną reikės mokėti, tai žinai ax.gif
O, kad apmokestins anksčiau ar vėliau, tai neabejoju - faktas wink.gif
Ačiū už nuomonę wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kenguryte @ 2009 04 23, 16:05)
O mums kaip tik dabar taip siūlo parduoti mašiną, pagal įgaliojimą, tai vat mąstau, kad ne biznis, aišku, užsienietis sakosi, kad atveš mūsų numerius ir t.t. bet kažkaip nžn. O dar jūsų pasisakymų pasiskaičiau, tai ši vis...


O aš surizikavau, ir būtent taip pardaviau savo senutėlę mazdą moldavanui...
Neapgavo, numerius ir tech pasą po mėnesio atvežė.Tiesa - užstato nemažo užsiprašiau.... Tai nurašyt pradžioj buvo problema - reikalavo regitra pažymos kur tipo ją utilizavau.Paskui kažkaip suprastino tvarką, ir užteko parašyt, kad išparduota dalimis.
Atsakyti
kiek kainuoja nusipirkus automobili persirasyt ant saves(regitroj)?
Aciu!
Atsakyti
Na dabar jau sunku tai atlikti - regitra tikrina visus popierius ... Geriau jau taip nepardavinekite,nes gali kilti problemu kai su jusu automobiliu padarys avarija ir pabegs ....
Atsakyti
Tema sena,bet parduodant nevažiuojantį auto,galima regitros darbuotoją atsivežt į namus ir apžiūrėjus auto apiformina dokumentus ir nuima nuo įskaitos. ax.gif Aš turiu 5 automobilius blink.gif ,kurie senai parduoti dar su tada madingais įgaliojimais doh.gif ,tai jie ant manęs ir stovi,bet pažystamas REGITROJ sutvarkė ir nebeturiu aš jų thumbup.gif
Atsakyti
mergyckos,kiek dabar kainuoja regitroj persirasyt lengva masina(pirku,ratus)?
aciu!
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 04 27, 12:30)
mergyckos,kiek dabar kainuoja regitroj persirasyt lengva masina(pirku,ratus)?
aciu!

ax.gif
Atsakyti
Nepirkit mashynu kuriuos nuo 1993 yra ne europietiskos ir ju vairas desney pusey ;] lietuvoi technines apziuros nepereiti su tokia mashyna ;]
Atsakyti