Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

O kaiminkos kam??? ......., user posted imagekad prispyrus bedai galetu pagelbeti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 11 15, 21:44)
O  kaiminkos kam??? ......., user posted imagekad prispyrus bedai galetu pagelbeti  biggrin.gif

Kad nelabai čia su kuo bendrauju ax.gif Manęs niekas nieko neprašo, tai ir aš nelendu į akis blush2.gif
Jau žinau ko prašysiu kalėdų senio dovanų - švirkšto virtuvinio arba konditerinio maišelio su antgaliais ir dar virtuvinių svartyklių. Nemoku aš atmatuot kai reikia kiek nors gramų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiosyte @ 2008 11 15, 22:07)
Kad nelabai čia su kuo bendrauju ax.gif Manęs niekas nieko neprašo, tai ir aš nelendu į akis blush2.gif
Jau žinau ko prašysiu kalėdų senio dovanų - švirkšto virtuvinio arba konditerinio maišelio su antgaliais ir dar virtuvinių svartyklių. Nemoku aš atmatuot kai reikia kiek nors gramų doh.gif



As tai nusipirkau IKI matuokli. Ten yra gramai sugraduoti, ir ml.
Atsakyti
user posted image
Obuolių-cinamono keksiukai su riešutais
kai norisi saldaus,o į pardę pėdinti tingi...produktų šiems keksiukams galima rasti beveik kiekvienoje virtuvėje mirksiukas.gif
12 keksiukų reikės:
1,5 st. miltų (210g)
1,5 a.š kepimo miltelių
druskos žiupsnelį
sumaišyti ir persijoti
1/2 st. cukraus (100g)
- (aš dėjau 75 g-man kaip tik,mėgstantiems saldžiai būtų mažoka)
ir 1/2 a.š. cinamono
sumaišyti su miltais
kitame inde:
1 kiaušinį paplakti šakute,sumaišyti su
1/2 st. pieno
1/4 st. aliejaus
1 tarkuotu obuoliu
1/2 st. smulkintų graikinių riešutų
(dėjau ,ką radau -migdolus ir anakrdžius)
į šią masę supilti miltų mišinį ir greitai sujungti-nepermašyti!!!neišsigąskit,masė bus nelygi,gumuliukais-taip ir turi būti.
kepti 20 min (priklauso nuo orkaitės) 180 C,patikrinti mediniu dantų krapštuku-jei sausas,tai traukit lauk ir vaišinkites mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Larissa: 15 lapkričio 2008 - 22:20
QUOTE(rugegele23 @ 2008 11 15, 18:55)
Gal su krakmolu receptai butu geriau.. na cia mano asmenine nuomone...

Siandien ruosiusoi kepti kursenu vyniotini, bet kad ir man nebutu taip kaip kitom sad.gif, kad sutruko. O koks tas recepta ssu krakmolu, niekur nerandu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Larissa @ 2008 11 15, 22:17)

Jamu prie kavos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2008 11 16, 08:14)
Siandien ruosiusoi kepti kursenu vyniotini, bet kad ir man nebutu taip kaip kitom sad.gif, kad sutruko. O koks tas recepta ssu krakmolu, niekur nerandu  g.gif


As kepu pagal toki Nuoroda
Atsakyti
CIA JUMS MERGAITES RYTINIO DESERTUKO lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2008 11 15, 02:16)


ŠVEICARIŠKAS KAVOS VYNIOTINIS

user posted image


Sakykit, ar būtina jį visą parą laikyti šaldytuve? blush2.gif Ir jeigu daryčiau su varške, nereikia dėti kokios želatinos? 4u.gif
Atsakyti
VAIVAIVA , kadangi pati seimininke neatsako , tai as patarsiu , saldytuve reiketu palaikyti , kad jis subrestu , susigertu , nors kiek dregmes , gal para ir nebutina , bet kazkieiktai tai rekia.

Del varskes .... ji buna visokio dregnumo , bet as asmeniskai tai nedeciau zelatinos schmoll.gif , kad ir slapesne tai vyniotinis turetu buti dar skanesnis , visa dregme susigers i bistvita , jis liks dregnas . Man toki skanesni thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū, Cipciuk 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaivaiva: 16 lapkričio 2008 - 12:51
Dėl trukinėjimo biskvito kraštų,tai manau gal kraštuose per mažai tešlos,todėl graičiau perkepa ir trūkinėja,man tai netrukinėja.O gal ir klystu taip manydama.
Papildyta:
Mano tortas irgi skanus gavosi vakar šešiese suvalgėm. blush2.gif blush2.gif blush2.gif ir nė kiek neperdaug ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GITANA.B: 16 lapkričio 2008 - 13:42