Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

Nespeju as su jusu tempais taip kad dabar parodysiu vakar kepta kursenu vyniotini, kuriuos jus turbut pamirsot kad tokius kepete.
user posted image
Atsakyti
rimami,kaip skaniai atrodo tavo pyragas,tikrai paimciau gabaliuka prie kavos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2008 11 17, 07:46)
Nespeju as su jusu tempais taip kad dabar parodysiu vakar kepta kursenu vyniotini, kuriuos jus turbut pamirsot kad tokius kepete.
user posted image

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(April-Aries @ 2008 11 16, 22:09)
    Sekmadienio tortas
Teslai:4kiausiniai,nepilna stikline cukraus,st.miltu,2 saukstai vaniles
Kremui:500ml riebios grietineles,puse stiklines,cukraus pudros,kepintu riesutu,stiprios kavos su keliais lasais konjako ar romo,plytele sokolado,4saukstai istirpintos zelatinos,citrinos zieveles
Kiausinius su cukrumi ir vanile plakti apie 15min,tada suberti miltus ir gerai ismaisyti,paruosta tesla sukresti i riebalais istepta forma ir kepti apie 25-30min,iskepta biskvita gerai atausinti.
Grietinele su cukraus pudra isplakti iki standziu putu,imaisyti zelatina,tarkuotas citrinos zieveles,smulkintus riesutus ir sokolada.Tada ispjaukite biskvito vidu:palikite tik dugna ir sonus.Sulaistykite salta kava ir sukreskite i vidu paruosta krema.3-4val palaikykite saldytuve.
Na as sita receptuka pasikoregavau truputi
Papildyta:
Prapjautas,nekokia is manes puoseja

Oj kaip skaniai atrodo bigsmile.gif Reiks savaitgaliui si receptuka Jusu pasiskolint rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2008 11 15, 15:44)
obuolių pyragas pagal april-aries
user posted image

kaip gardziai atrodo wub.gif

QUOTE(RiMami @ 2008 11 17, 00:42)
KOKOSINIS AVIEČIŲ PYRAGAS
Receptas iš "Mano Namai"knygų serijos "Pyragai, pyragaičiai, tortai"

skaniai atrodo
Atsakyti
QUOTE(@zemuoge@ @ 2008 11 17, 13:09)
Oj kaip skaniai atrodo bigsmile.gif Reiks savaitgaliui si receptuka Jusu pasiskolint rolleyes.gif

Prasom,cia visos taip draugiskai dalinames 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2008 11 17, 00:42)
Na, aš vakar išmėginau savotiškai įdomų trupininį varškės pyragą.


Viskas kas su kokosais thumbup.gif , o jei dar su avietem tai isvis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
QUOTE(mamkaa @ 2008 11 17, 07:46)
kursenu vyniotinis

Kiek daug kremo essen.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2008 11 17, 09:46)
Nespeju as su jusu tempais taip kad dabar parodysiu vakar kepta kursenu vyniotini, kuriuos jus turbut pamirsot kad tokius kepete.
user posted image



Oj kaip čia skaniai kremas pasiskirstė. Man taip gražiai ir pilnai neužsipildė. Gal per daug kietai sukau biskvitą? Šiek tiek išsispaudė kremo besukant, o gal dar ir per mažai jo užtepiau g.gif Vienžo pas mane trūko kremo pačiame vyniotinyje verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laumupė: 17 lapkričio 2008 - 20:36
user posted image
user posted image
Kepiau ir aš zebrą pagal šį Glacee receptą:

5 kiausiniai
1,5 st. cukraus
2,5 st. miltu + 2 v.saukstai
0,5 st. aliejaus (bekvapio)
1 st. stipriai gazuoto limonado
2 saukstai kakavos
1 citrinos sultys ir zieveles tarkuotas geltonasis sluoksnis
3 a.s. kepimo milteliu

Orkaite 180 C, forma ~22-24 cm
Kiaušinius išplakti su cukrumi. Sulėtinus apsisukimus įpilti aliejų, plakti, po to - limonadą. Suderti persijotus miltus su kepimo milteliais. Tešlą padalinti į dvį dalis, vieną truputį didesnę, kitą - mažesnę. Į didesnę supilti citrinos sultis, žievelę, papildomus miltus. Į mažesnę - kakavą. Į formos vidurį pilti du valgomuosius šaukštus baltos tešlos, į tešlos vidurį - du desertinius rudos, vėl į vidurį du valg.šaukštus baltos ir t.t. kepti apie 50 min, kol pagaliukas bus sausas.

Zebras labai patiko, tikrai kepsiu dar kartą. smile.gif
Ačiū už receptą. 4u.gif
Jūs mergaitės šaunuolės, kiek daug viskokių grožybių prikepėt. wub.gif

Atsakyti
suerzinot su tuo kursenu vyniotiniu, reiks ir man paveluotai kept...
Atsakyti
Mergaites
Gal zinot kokiu receptu (pyrageliu, bandeliu ar dar ko nors), kur galima butu panaudoti marcipanine mase. Tortu dengimui ji netinka, nebent kaip idara kur butu galima panaudot
Busiu dekinga
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2008 11 17, 23:36)
Mergaites
Gal zinot kokiu receptu (pyrageliu, bandeliu ar dar ko nors), kur galima butu panaudoti marcipanine mase. Tortu dengimui ji netinka, nebent kaip idara kur butu galima panaudot
Busiu dekinga



paprasti rageliai kaip buna ir juos sukant viena sluoksni isukti marcipanines mases, visai nieko turetu but...esu net kazkada pirkus tokiu...


gal galit parasyt kiek laiko reikia kepti biskvita kursenu vyniotiniui?ir jauciu negalima atidarinet orkaites kol kepa, ane? nes man kazkada sukrito, bet cia kt vyniotinis...
Atsakyti